Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Lipsa dorintei


Recommended Posts

Sfatul pe care ti-l dau eu este poate putin ciudat. Incearca cu un pic de abstinenta ( cel putin 7-10 zile ), roaga-ti sotul sa fie rabdator si sa nu incerce sa te ademneasca spre pat.

La mine a functionat schema dupa o pierdere de sarcina, sarcina foarte foarte dorita. Desi trecuse o luna, aveam libidoul la pamant. Incercarile de a face dragoste erau aproape intotdeauna esuate, din punct de vedere al simturilor mele.

Si atunci ne-am hotarat sa nu mai incepem

[xinpat] decat daca eu doresc foarte tare. In primele zile nu am observat mari progrese, dar numai faptul ca totul era la latitudinea mea a inceput sa ma relaxeze. Dupa alte cateva zile, incepusem sa simt nevoia de imbratisarile si de mangaierile lui.

Cateodata o pauza este foarte benefica. Eu zic ca e mai bine sa pierdeti o luna de incercari de a face bebe, decat sa pierzi o viata sexuala. ( nu am vrut sa fiu asa dramatica, incercam doar sa subliniez ca e important pentru amandoi ca tu sa te simti bine.)

Cam asta este parerea mea, sper din suflet sa te ajute.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 22
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by Guestus

Yo mai cred ca 99% te pui pe picioare daca incercati un pic de SM...adica tu il pleznesti pe sot (pozitia = 4 labe si cu o bila in gura) cu un bici.


id="quote">id="quote">[cool]o sa o incerc si eu p'asta.(Nu gasesc emoticonul ala ce ride de nebun).Draga Marta ,te inteleg perfect.Si eu am trecut prin asta.Poate ca glumele lui guestus nu sunt chiar rele.De ce nu incerci sau esti prea pudica pentru asa ceva?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am probleme de acest gen decat daca nu-mi place persoana cu care urmeaza sa. Tie iti mai place de sotul tau? Pai ia gandeste-te: cand iti place de cineva de mori, te ia asa pe la stomac si nici nu stii cand se intampla!

 

http://community.webshots.com/user/tora97

 

"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Rufus

Eu nu am probleme de acest gen decat daca nu-mi place persoana cu care urmeaza sa. Tie iti mai place de sotul tau? Pai ia gandeste-te: cand iti place de cineva de mori, te ia asa pe la stomac si nici nu stii cand se intampla!http://community.webshots.com/user/tora97"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde


id="quote">id="quote"> La mine e invers, insemna ca nu ii mai place[q]. Dar de ce nu recunoaste si ma abureste? Am facut tot ce am crezut, dar...nu inteleg deloczepellina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:

"cand iti place de cineva de mori, te ia asa pe la stomac si nici nu stii cand se intampla!"

 

la mine este cu lapte si piersici...dar spre deosebire de tine stiu cind se intimpla.


id="quote">id="quote">

 

Hai, mai, Guestus, aicea era o discutie serioasa [:D] si tu vii cu lapte si piersici... In completare as mai spune ca tu stii si de ce se intampla.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rufusid="size3">id="Book Antiqua">, nu e asta ca nu-mi mai place de el, pur si simplu senzatia asta cu fiorii prin stomac n-o poti avea de fiecare data cand faci dragoste...cel putin in cazul meu asa este

Enderbabyid="purple">, pozitiile traznite le-am vazut unele chiar le-am incercat, dar a cam trecut ceva de atunci [:)]

Guestusid="blue">, da' tu nu prea esti cu lapte si piersici in replicile tale! [zz]

 

 

 

Daca poti sa-ti imaginezi victoria, poti si sa invingi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Guestus

 

la mine este cu lapte si piersici...dar spre deosebire de tine stiu cind se intimpla. [:D]

 


id="quote">id="quote">

 

Guestus, tu esti mai tanar, cand o sa fi ca mine, chiar daca stii, nu-ti mai pasa[:)]

Martha, poate nu poti simti senzatia de fiecare data, dar dupa cum spui tu nu o mai simti de loc...Acuma-i drept, chestia cu facutu' la comanda, am trait-o si eu candva si nu era misto.

 

http://community.webshots.com/user/tora97

 

"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...