Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Urgent!!!!!!!


Recommended Posts

Parerea mea e ca aceasta persoana, edelweiss, nu merita nici macar sa i se raspunda. Am vazut si pe 9 sept subiectul deschis de ea si nu am considerat necesar sa postez vre-un raspuns. In primul rand, la deschiderea acestor subiecte, meritam, noi, mamicile carora le ceri parerea, sa stim povestea de la care a plecat ideea ta sau nevoia de a deschide acel subiect. Uite ca acum ai avut mai multa lipsa de bun simt si am considerat ca trebuie sa stii care e parerea mea, care nu difera cu nimic de a celorlalte mamici care ti-au dat un raspuns la acest subiect.

 

 

Cristina si Mihnea Stefan

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 31
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by roxana1974

hahahahh mamiii esti dulce rau! mai stiti ce haios ar fi sunat topicul ala... "urgent orgasm!!!" sau vitzeversa! urgent! [:-)))]o bibilica, do-o bibilici, trei bibilici ... "Fiecare pasare, pe limba ei piere ..." [zz]id="red">id="size2">Serbanica


id="quote">id="quote">[:-)))][:-)))][:-)))]Ei mai fetelor pai nu spuneati voi ca DC ofera ajutor perosanelor care au neviie de o vorba buna, ca suntem prieteni si ne sprijinim unii pe altzii, ei pai asa si ea are pur si simplu ajutor sa fie ziarista[:D], ca daca nu are talent si nici dispozitie de munca adevarata de ziarist, nah face si ea ce poate:) Adik valuri[inec]Vikinga& micul viking Aldo(15noi2003)TELEDONUL EUROPENCELOR INIMOASE PENTRU CEA MAI FRUMUSICA BEBELUSHA:id="red">http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53837"Love like you've never been hurt and dance like you do when nobody's watching."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by desprecopii

Si nici nu se face telenovele dupa ele.


id="quote">id="quote">

 

Eu is convinsa ca aceasta expresie este la mishto.

 

Dar iti trebuie ceva fler, cum zicea cineva mai sus, ca sa simti si sa sesizezi ceea ce este relevant.

Iar sa mai ceri si simtul umorului, cred ca este deja prea mult [:D].

 

Ruxandra & Matei (3 ani) & sotul drag

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:In cazul vostru, ar fi indicat sa va exersati un pic mai bine limbajul si, mai ales, gramatica.
id="quote">id="quote">

 

 

Iar dv manierele ..ptr ca puteati va revenit si sa va cereti macar scuze ca ati incercat acaesta metode a fabrica articole....

DAR ..ASTA E ...UNII Eid="size3"> MAI DESTEPTI ALTII Eid="size3"> PROSTI si dau subiecte la ziariti cu facultate [alcool][alcool][alcool]

 

 

PS ...sa efectuam si o analiza pe text ...ca poate cine stie ne pica profa de romana [alcool]

 

Va pupam dulce pe toate si pe toti,va dorim tot binele din lume si MULTA SANATATE![bis][bis]

Alessia[vampa], Benny [nl](02.03.05) si Sebi (16.01.98)[bonjovi]

____________________________________________________________________________________________________

 

Poze de pitici voinici

____________________________________________________________________________________________________

 

"Traieste ca si cum ai muri maine. Invata ca si cum ai trai vesnic". - Gandhi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
quote:Originally posted by Mirela72

Mey, da' ce s-a evaporat "ziarista"..... tace chitic, nici nu a mai calcat pe-aici....Mire-mama de fetita frumoasa


id="quote">id="quote">Chiar crezi ca s-a evaporat? Cine stie sub ce nick nou si sub ce pretext o sa inceapa sa ne iscodeasca din nou. Caci alta sursa de inspiratie nu e in stare sa gaseasca. Caci, ce sa-i faci, munca de ziarist e grea, daca vrei sa o faci cum trebuie. Mai comod asa, in fata PC-ului...Iulia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dragele mele,

stiu ca sunt mai noua pe forum, dar tot ce pot sa va spun e ca probabil nu e nici prima, nici ultima si nici singura ziarista, care in pana de idei, se va folosi de una sau doua povesti emotionante de aici.si asta pt ce? pentru a umple paginile unei fituici pe care probabil nu da nimeni doi bani...[zid]

de ea stim acum, pentru a avut o bruma de sinceritate sa ne spuna ce vrea. altele, "mai smekere", probabil ca citesc povestile impresionante ( si de ce sa nu recunoastem, unele mamici povestesc f frumos si cu multa incarcatura afectiva!) si trec direct la fapte...oare chiar toate povestile din reviste gen "bebe", "mami" etc, sunt trimise de cititori???? nu cumva, o ziarista cu tupeu, le copiaza de pe forum? ca oricum e mai simplu sa stea la birou in timp ce isi bea cafeaua si sa dea copypaste. logic, nu?

 

asa ca orice agitatie e fara rost...ne facem sange rau. cu sau fara voia noastra, ea va face tot ce vrea si ce stie. si altele ca ea, de care oricum nu avem habar.

 

si nu in ultim rand, fara sa-i tin partea, pana la urma, inernetul este deschis pt toti si doar noi suntem raspunzatori pentru ca ceea ce scriem sa fie citit si folosit de altii. altfel ne-am face conturi parolate si...am avea siguranta intimitatii noastre.atata timp cat am decis sa ne facem publice, emotiile si intamplarile, pe un forum accesat de toti...eu zic ca suntem singurii raspunzatori pentru fenomele de genul asta!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by babyblue

dragele mele,stiu ca sunt mai noua pe forum, dar tot ce pot sa va spun e ca probabil nu e nici prima, nici ultima si nici singura ziarista, care in pana de idei, se va folosi de una sau doua povesti emotionante de aici.si asta pt ce? pentru a umple paginile unei fituici pe care probabil nu da nimeni doi bani...[zid]de ea stim acum, pentru a avut o bruma de sinceritate sa ne spuna ce vrea. altele, "mai smekere", probabil ca citesc povestile impresionante ( si de ce sa nu recunoastem, unele mamici povestesc f frumos si cu multa incarcatura afectiva!) si trec direct la fapte...oare chiar toate povestile din reviste gen "bebe", "mami" etc, sunt trimise de cititori???? nu cumva, o ziarista cu tupeu, le copiaza de pe forum? ca oricum e mai simplu sa stea la birou in timp ce isi bea cafeaua si sa dea copypaste. logic, nu?asa ca orice agitatie e fara rost...ne facem sange rau. cu sau fara voia noastra, ea va face tot ce vrea si ce stie. si altele ca ea, de care oricum nu avem habar.si nu in ultim rand, fara sa-i tin partea, pana la urma, inernetul este deschis pt toti si doar noi suntem raspunzatori pentru ca ceea ce scriem sa fie citit si folosit de altii. altfel ne-am face conturi parolate si...am avea siguranta intimitatii noastre.atata timp cat am decis sa ne facem publice, emotiile si intamplarile, pe un forum accesat de toti...eu zic ca suntem singurii raspunzatori pentru fenomele de genul asta!


id="quote">id="quote">ceea ce faci tu se numeste calomnie. Atata timp cat nu poti proba ceea ce spui te rog sa nu te grabesti sa afirmi asa ceva.Freia si [copil] Alexa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...