Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Iosub(BACAU)-pareri


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Răspunsuri 1
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Initial creeata de mihaela amalia

Fetelor din Bacau astept parerile voastre despre dr Iosub Veronica, pt ca aud tot felul de pareri si nu mai stiu pe care sa le cred , asa ca fac un sondaj de opinie cu ajutorul vostruMihaela si bb Amaliahttp://pg.photos.yahoo.com/ph/mihaela1802/my_photos


id="quote">id="quote">Mihaela, eu am fost pacienta ei, dar nu a fost cazul de nastere , eu fiind necasatorita. Doar consultatii.Ce sa-ti zic, stai mult si astepti sa intri la ea, desi ai programare. Si mai suni si cu nu stiu cat timp inainte pentru programare. Adica in caz de urgenta, nu stiu ce faci ...E draguta, amabila, dar ce nu mi-a placut mie, analizele le ia asistenta si cand te reintorci dupa rezultate, nu mai intri la ea. Tratamentul ti-l da asistenta. Asta nu mi-a placut . Adica cand dai banu' intri si vorbesti cu ea, si la rezultate te preia asistenta? Eu acum mi-am schimbat medicul, merg la altcineva.Dar din cate am auzit de la prietenele care au mai fost la ea, mereu iti zice ca e ok, ca nu e grav ..bla bla... Si da tratamente scumpe. Mie mi-a placut ca e deschisa, si am putut vorbi orice cu ea. E tinerica si e mai deschisa la nou."Plangi cu sufletul, fara a ti se umezi ochii. Razi pentru a putea reusi. Iubeste pentru a-ti putea umple inima cu adevarata dragoste.E tot ce-ti trebuie pentru a putea fi fericit."id="Book Antiqua">Mihaelaid="size3">id="size2">id="Book Antiqua"> [floare3]id="orange">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...