Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cadou de ziua noastra!


Mickyyy

Recommended Posts

La Multi Ani id="size4">id="blue">iti doresc Mickyyy,id="blue"> tie si sotului din tot sufletul! Multa sanatate, fericire tie si familie tale![s][s]

 

Chiar daca anul acesta n-am primit cadoul dorit, poate il voi primi sub forma unui bebelus anul viitor de ziua mea... de fapt oricand e binevenit...id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 17
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Draga Mickyyyid="purple">, stiam povestea plina de peripetii in urma careia v-ati hotarat sa o pastrati pe Daria si ma bucur ca am ajuns sa citesc si povestea nasterii, ca sa nu mai zic ca povestesti atat de frumos!

Eu zic ca Daria a ezitat atat sa apara pe lume ca sa se nasca in zodia racului[;)], o zodie de oameni norocosi si f. atasati de mama, ai sa vezi!

Sa-ti traiasca fetitele si, poate, intr-o zi ne vei delecta si cu istorisirea venirii pe lume a unui fratior![cheers]id="teal">id="Comic Sans MS">

 


Somewhere on this globe, every ten seconds, there is a woman giving birth to a child. She must be found and stopped.id="Comic Sans MS">id="teal">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mickyyy draga,

demult deja te tot admir si te-am 'botezat' mamica eroina cu doua fete cucuiete micute! bravo! sa vad daca pot sa-ti urmez..... diferit de tine, mie a doua sarcina (care se apropie vertiginos de final) mi-a fost grea: n-am avut ajutor pentru lia (care are acum 17 luni), servici full time, sint obosita ca dupa razboi in fiecare sfinta zi. de aceea astept cu nerabdare sorocul. si dup-aia mai vedem [:D].

sanatate si zile senine voua tuturor!

 

mona, [copil] lia (24.04.2004) si simburica mica (35+)

 

SEPTEMBRIE - CU POZE NOIid="green">

 

BABY MAYAid="red"> site-ul nostru asa s-a nascut liaid="orange">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mickyyy stiu povestea ta de cand te-ai hotarat sa pastrezi cea de-a doua sarcina. M-am gandit atunci ca esti o mamica tare, tare curajoasa. Te-am admirat si inca te admir! Esti o mamica si jumatate.[flo][flo][flo]

Am vazut pozele cu minunile tale cele doua. Sunt frumoase foc! Sa va traiasca, sa fie sanatoase, fericite si norocoase!

 

Este adevarat ca zodia Racului este o zodie norocoasa! Iti spune o racoaica care este nascuta in aceeasi zi cu fetita ta dar muuuulllttt, muuuuullllt mai devreme[;)]

 

 

Mih si nazdravanul Matei

Licuriciul mamei

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Sa va traiasca cadoul Mikyyy! Felicitari ptr decizie! M-am bucurat tare mult cnd v-ati schimbat decizia si ma bucur si acum enorm ptr voi. Ai 2 comori de fete! Sa va traiasca si sa va aduca numai bucurii!

Sunteti o familie tare tare frumoasa!

Acum trebuie sa mai faci un baiat (de ce nu 2? [:D]) ptr tati. Ca sa se echilibreze taberele![bis]

 

[cit]Lumyid="red">- mamica lui [bibe]David Andréi[bonjovi] id="blue">id="Book Antiqua">(11 Martie 2004)


id="right">

 

Yesterday was the past, tomorrow will be the future,but today is a gift, that’s why we call it PRESENT
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...