Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum a venit pe lume bb Matei


pisi_ella

Recommended Posts

Eu am citit doar cateva povesti despre nasteri ...dar asta m-a impresionat in mod deosebit.

Sa-ti traiasca copiii, sa fie sanatosi sa fiti fericiti impreuna!

 

If there were in the world today any large number of people who desired their own happiness more than they desired the unhappiness of others, we could have paradise in a few years.id="navy">[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 22
  • Creat
  • Ultimul răspuns

ella, sa-ti traiasca copilasii! Mi-a placut povestea ta, mai ales stilul tau de a reda faptele.

Si la noi bb 2 a venit "nepoftit" [;)], doar ca noi ne-am bucurat din prima.

[pup]

 

[8**] Marianaid="size2">, [hot] Stefanid="size2"> (20.04.2004) si [bb] Simonid="size2"> (30.08.2005)

 

pozicile noastreid="size2">id="blue">

Nasterea lui Stefanid="size2">id="purple">

Nasterea lui Simonid="size2">id="purple">

 

Sanatate Maxima!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

[flo]Va multumesc mult, fetelor!! Imi pare bine ca a ajuns iar pe prima pagina povestea noastra...Sa va traiasca puiutii si sa va bucurati de ei!!

 

[pup]

 

[pis]_Ella, [copil]Emma & [bibe] Matei

 

Povestea nasterii lui Matei ;)

http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58237

 

http://community.webshots.com/user/emmaandreea

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari in primul rand ca ai pastrat sarcina![flo][flo][flo]

sa-tzi creasca puiutzii mari si sanatosi si sa te faca fericita.ce poveste frumoasa...id="blue">id="Comic Sans MS">

 

[mamica][9cer]anca &id="size3">id="Arial Black">[bibe]alexid="blue">id="size5">id="Script MT Bold">

 

 

Asa s-a nascut o mare iubire ...id="Arial Black">id="limegreen">

Varsta lui Alexid="limegreen">id="Arial Black">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo]Multumesc mult!! Si recomand la toate mamicile care vor al doilea copil....chiar daca nu se simt inca pregatite si au ramas cu bb 2....sa-l pastreze!! Sa nu se gandeasca ca vor fi mai pregatite decat acum peste un an, doi...Ca nu-i asa. Stiu o gramada de parinti care au gandit asa si nu l-au mai facut deloc pe-al doilea!! Atunci cand ti-l da Dumnezeu...e o minune!!! Eu ma tot gandesc ca printr-o minune s-a nascut Matei.... Ca Dumnezeu a facut o minune si l-a adus pe lume!! Si ma simt atat de fericita si implinita..si cu sufletul impacat!! Si plang de fericire cand ii vad cum se joaca si rad unul la altul!! Sunt ff obosita, sufar de o oboseala cronica, incat as dormi oriunde si oricand...Va dat seama....asta nu-i posibil!! Traiasca nessu' [:D] Dar cand ma uit la ei cum se joaca si cum cresc pe zi ce trece...zau, parca trece oboseala si ma simt plina de viata!!! [bis] Matei are deja 5 luni!! Stam in fundulet, intre perne...TRece timpul!![;)]Multa, multa sanatate la toata lumea!!! Si...nu uitati...bb 2, oricand ar veni el...e un dar de la Dumnezeu!!

quote:Originally posted by ancutzathree

Felicitari in primul rand ca ai pastrat sarcina![flo][flo][flo]sa-tzi creasca puiutzii mari si sanatosi si sa te faca fericita.ce poveste frumoasa...id="blue">id="Comic Sans MS">[mamica][9cer]anca &id="size3">id="Arial Black">[bibe]alexid="blue">id="size5">id="Script MT Bold">Asa s-a nascut o mare iubire ...id="Arial Black">id="limegreen">Varsta lui Alexid="limegreen">id="Arial Black">


id="quote">id="quote">[pis]_Ella, [copil]Emma & [bibe] MateiPovestea nasterii lui Matei ;)http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58237http://community.webshots.com/user/emmaandreea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...