Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum a venit pe lume bb Matei


pisi_ella

Recommended Posts

Buna! Hai ca readuc subiectul pe prima pagina...anuntandu-va ca Matei e acum maarreee, a implinit 1 an pe 7 iulie [s]...Nu stiu cand a trecut timpul...cand am scris povestea avea 2 luni jumate...si parca ieri am scris-o![alcool][:D]

E tare frumoasa viata cu doi copii, nici nu-mi puteam imagina ca va fi atat de frumos, chiar daca ff obositor, dar, zau, MERITA! Si ma uit la ei cum cresc...cresc sub ochii mei...si datorita mie...si ma simt atat de mandra...si fericita...si IMPLINITA.

 

La multi ani fericitiid="red">id="size2"> la toti bebeii si la mamicile lor...si sa ne dea Dumnezeu multa sanatate, putere si rabdare sa ne crestem puii...ca mare nevoie au de noi!

 

Va [pup] si LA MULTI ANIid="red">id="size2">!![cheers]

 

[pis]_Ella, [copil]Emma & [bibe] Matei

 

Povestea nasterii lui Matei ;)

http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58237

 

 

 

Deschide bratele spre schimbare, dar nu-ti pierde din valorile tale.

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 22
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Bine ca ai readus povestea pe prima pagina ca am citit-o si eu!

Frumos ai povestit!

 

Apropo, inca il mai alaptezi pe Matei?

 

Intr-adevar, e minunata viata cu doi copilasi, la noi pe neasteptate a venit primul, dar sunt asa fericita ca le am pe amandoua!

 

Sa-ti traiasca sanatosi si sa-i cresteti mari si independenti!

 

Lavinia cu bb Natalia (28.10.2005)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare bine ca ti-a placut povestea nostra![pup] Da, il mai alaptez...si cred ca nu o sa-l intarc prea curand [:D]. Emmei i-am dat 1 an si 8 luni...Asa ca o sa-i dau si lui...macar tot atat![:D]Sa-ti traiasca fetitele, sa creasca mari si sanatoase si sa aiba acel dram de noroc![;)]

quote:Originally posted by lavi02

Bine ca ai readus povestea pe prima pagina ca am citit-o si eu!Frumos ai povestit!Apropo, inca il mai alaptezi pe Matei?Intr-adevar, e minunata viata cu doi copilasi, la noi pe neasteptate a venit primul, dar sunt asa fericita ca le am pe amandoua!Sa-ti traiasca sanatosi si sa-i cresteti mari si independenti!Lavinia cu bb Natalia (28.10.2005)


id="quote">id="quote">[pis]_Ella, [copil]Emma & [bibe] MateiPovestea nasterii lui Matei ;)http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58237Deschide bratele spre schimbare, dar nu-ti pierde din valorile tale.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...