Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pentru ce motive ati divorta?


Recommended Posts

As divorta atunci cand nu m-as mai simti pe aceeasi lungime de unda cu el. Cand am disona ireversibil.

 

Daniella id="teal"> si [copil] Alexisid="red"> 18 nov 2004

 

"Da-mi Doamne puterea sa schimb ceea ce poate fi schimbat, taria sa accept ceea ce nu poate fi schimbat si intelepciunea sa fac diferenta"id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 61
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Lana, te inteleg perfect. Am trecut si eu prin asa ceva. L-am determinat pe sot sa schimbe situatia. Nu puteam continua asa. Muncea foarte mult, venea acasa obosit si fara chef de noi. Nu mai vorbim de participat la treburi in casa.

Noroc ca tinem unii la altii si a inteles ca nu putem continua in felul asta, mai ales ca acum avem doi copii. Asa ca a facut ce a facut si acum vine acasa la ore normale. Pentru noi a fost mai important sa petrecem timp impreuna decit sa cistige mai multi bani. Mai ales ca s-ar fi imbolnavit cred eu, nu stiu cit mai rezista in ritmul asta.

Nu te astepta ca lucrurile sa se schimbe peste noapte. El e prins in chestia asta si nici nu mai gindeste cum trebuie. E greu pina il faci sa priceapa ca nu asa se traieste. Apoi dureaza pina gaseste solutii, sa nu mai fie nevoie sa lucreze atit.

Succes, sper sa reusiti. Pentru voi si pentru fetita.

 

The best thing you can do for your children is to love your wife.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...