Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Metoda de razbunare!


Recommended Posts

bey... da serioase mai sunteti... [:p] oricum tipa nu sufera, nu prea pusese suflet in relatie, dar nu-i convine orgoliului ei personal sa se lase "rpostita" asa... mai mult vrea sa o faca ... ca sa se amuze... [sm]

ma asteptam sa aveti mai mult haz... zau... [:D]

multumesc celor care au fost on topic si mi-au dat idei.

deocamdata mai "coacem" [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 53
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by Iubika

Ramona25 sincer, eu intrasem pe forum cu gandul ca poate ma inspir din sfaturile celorlalte dar se pare ca (nici eu) n`am avut noroc...


id="quote">id="quote">da se pare ca e lipsa de imaginatie pe acilea... [alcool]prietena mea se gandea sa-i arunce unpahar cu bautura in fatza sau in poale [:-)))]asa cum vezi prin filme... [hot] [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sau sa ii faca o mancarica bunaaaa de tot, preferata lui, asezonata cu multe multe laxative.... si sa i`o serveasca inainte de a iesi in club... [:-)))]

 

If you love something let it go. If it comes back to you it`s yours. If it doesn`t, it never was id="red">id="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa se dea rapusa de dragoste si amor o perioada! Sa planga cu lacrimi de crocodil (cu atat mai mult cu cat nu-i pasa). Iar dupa o vreme sa-i solicite o intrevedere "sincera", in care sa-i marturiseasca, cat de mult a ranit-o ce a vazut in seara aceea Si sa adauge ca orbita de dragoste si de razbunare a fost la Biserica si i-a facut vraji (ceea ce bineinteles nu o sfatuiesc sa faca "pe buna"). SI sa-l intrebe la fel de senina si de ingrijorata daca mai poate presta de atunci! NU-tzi trebuie nici vraji, nici nimic altceva, doar "cuiul" asta e suficient ca sa se gandeasca de 10 ori cand va "traduce" o persoana, dar si cand va [xinpat]!

 

Stiu ca sunt puerila, dar nu dati cu pietre! CE idei de razbunare m-au bantuit la viatza mea.............Dar eu iubeam si eram ranita. Ca deh, femeia e razbunatoare (cel putin in teorie), desi stie ca razbunarea e arma prostului. Dar ce te racoreste, pana si ideea razbunarii.........

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sau sa`i trimita o "fetitza" buna, cu care el sigur sa calce stramb... iar fata sa ii ofere o gramada de boli venerice (ca in bancul ala... [:D])

 

 

scuze ca postez mesaje separate, dar le scriu pe masura ce`mi vin in minte...[:o)]

 

If you love something let it go. If it comes back to you it`s yours. If it doesn`t, it never was id="red">id="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...