Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

URGENT INFO: dr Adina-nu-stiu-cum Municipal


megbeng

Recommended Posts

fetele, joi trebuie sa ma duc la prima ecografie de sarcina, in municipal..pe mine ma urmareste dr badiu, care m-a trimis la et 4 la o doctoritza si eu, emotionata cum eram....AM UITAT NUMELE EI DE FAMILIE!!! deci: numele mic e adina si cel de familie incepe cu K (sau che/chi?), e la etajul 4 si face ecografii de sarcina, o stie cineva? stiti numele de familie, sa nu bajbai pe acolo?? "Cand timpul masoara cu anii pacatul/in el e sentinta, nu-n judecatori!" (Vali Sterian) [gravi] 5+ [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/magdas82/my_photos"]pozne de-ale mele[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul răspuns

http://www.suub.ro/radiologie.htm

 

am gasit Adina Chirita. da de ce nu-i dai tel sa-l mai intrebi odata? mai pe seara, sa nu fie intr-o nastere.nu cred ca se supara:) gravidele sunt zapacite.

 


Sabina si [hippi] Sofia Galagiaid="teal">id="Times New Roman">id="teal">id="Times New Roman">

 

id="right">

 

Cea mai lungã cale este calea care duce de la urechi la inimã.id="Verdana">id="purple">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sabina, multumesc mult de tot ca ai cautat..da nu despre adina chiritza era vorba, ca pe ea o stiu ( e mama unui coleg...) am sunat la et 4 exact si nici acolo nu stiau, da cica sa vin dimineatza la et 4, intre aripile a3 si a4, ca e un singut loc in care se fac ecografii...asa ca o descurc eu cumva. inca nu am nr de tel al dr, badiu.

multumesc, inca o data![pup]

 

"Cand timpul masoara cu anii pacatul/in el e sentinta, nu-n judecatori!" (Vali Sterian)

[gravi] 5+

 

pozne de-ale mele

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...