Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

SÃLAJ ( 19 )


Recommended Posts

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cami esti in listutza ... [:D] Mey fetelor eu una abia astept ziua de maine [cina2] sa pot manca dulceatza aia mult laudata [pofta] ... poate va pune d..u si veniti fara ... sa vedeti numa ce va fak atunci ... [bruta] [duel] [cusca] [box] Apoi vedeti voi cand a trebui sa mergem acasa .... [grasa] ... n-om mai incapea in [auto] ... Ioana noi te primim cu Luca , cum sa nu ... [baietel] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lucian_ciotlaus/my_photos"]albumele noastre [/url] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lucian_ciotlaus/album?.dir=/60b5re2"]vacanta in Grecia[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

adriana esti pofticioasa[pofta]?vezi ca intru la idei.io de care sa-ti aduc?de capsuni e buna?sau de visine? ioana mi-ai dat o idee .asa ca daca n-am cu cine sa-l las pe matei vin si eu cu el.ca doar cu atatea mamici prin zona oi putea sta si io linistita la o [cafea] si o[fum]. va tzuc si mai vin...... Bianca - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mneata la toata lumea si o zi buna! Anacezara, ziua mea de nastere este 5 iunie 1971 si a lui Calinu este 25 ian 2000,suntem fericiti ca ne treci si pe noi in listuta! Azi am ceva treaba, dar ca sa prind curaj mai intai am zis sa imi beau cafeaua in liniste cu voi[cool]. Nu va ganditi la cine stie ce, de facut piata, mancare si curat! Cam mult, dá le rezolv eu:)) La noi e soare si frumos, Epinal e undeva in Estul Frantei (mai spre nord) si e un orasel mic, ca-n 15 minute l-ai trecut de la un capat la altul. Pot spune ca am inceput sa ma adaptez si eu si ai mei aici, dar cum am zis mai sus imi e dor de acasa! Povestiti-mi despre Zalau, am inteles ca-i tare fain! Pupici la toate si o zi excelenta! Sa auzim de bine ;)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bianca sa inteleg ca vii la intalnire ??? [bis][bis][bis][bis][bis] Mey io nu o aduc pe Paula ca va termina pe toate/toi in sfertul care i se spune academic [haibat] [soc] ... glumesc , bineinteles ... de cand cu cresa parca s-a mai " domesticit " si fata mea [patut] ... Giulia si tu esti pe listutza ... ne bucuram ca esti activa si scri ca sa aduci salajul in TOP . O sa-ti povestim si despre zalau mai incolo , cand om avea timp ... Dar unde anume veti locui in Zalau ? Sti cumva zona ? Si tu unde vei lucra ( daca o vei face )? Pe Calinu ( parca asa ziceai ca-l cheama pe copilashul tau ) unde-l dai la scoala , te-ai gandit ??? Dar ramane stabilit la Elvira locul de intalnire ??? dar ora va convine 17 ??? sau sa fie 18 ??? Mey ia spuneti rpd ca la 14 plec acasa si tre sa stiu pana atunci , nu de alta da nu stiu daca resusesc sa deschid comp. dupa-masa sau maine ... [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lucian_ciotlaus/my_photos"]albumele noastre [/url] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lucian_ciotlaus/album?.dir=/60b5re2"]vacanta in Grecia[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

DA, anacezara, m-am tot gandit, de fapt numai la asta ma gandesc[bang]! Primul lucru care ma roade este viitorul meu job, eu sunt economist si am lucrat ultima data in sectorul farmaceutic si pentru ca mi-a placut extrem de mult cam tot asta mi-as dori sa fac!!! Va rog, daca stiti ce companii sunt prin Zalau, orice inf mi-ar fi de mare folos (puteti sa mi-o trimiteti pe privat)! Habar n-am unde o sa locuim, dar asta nu e inca o problema, iar pe Calinu o sa-l dam la o scoala mai aproape de casa. El va fi clasa II a si iarasi informatii depsre invatatoare bune mi-ar fi de mare folos! Fetelor, probabil o sa spuneti ca interesesul m-a adus langa voi, sper din inima ca in timp sa va dati seama ca nu este asa, eu vreau doar sa ma integrez in comunitate si sa-mi caut noi prieteni! [pup]la toate si vorbim! Sa auzim de bine ;)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare gasca! Adriana, incercam sa venim si noi la Zalau. Sa vad ce program are sotzul maine, ca eu tre sa fiu la scoala la ora 9 [:D] ca maine se deschide programul grupelor de excelenta.(ore facute sambata cu elevii care doresc sa invete mai mult) Asa ca, sa vad, cand scap, ca avem de dat teste cu cei noi veniti. Inca ceva: tot vb de Elvira, da unde e frate biroul ei? Ca daca vin in Zalau, sa stiu unde e intalnirea..... Aduc si eu ceva zacusca, doar nu om manca doar dulceata.....[:D] Va [pup], dupa ora 14 intru sa vad unde anume a-ti fixat intalnirea si la ce ora. (cu cat mai repede cu atat mai bine [:D])
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...