Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetelor, bazati-va pe intuitia voastra


Recommended Posts

Anul trecut am deschis subiectul "Voi cum v-ati dat seama ca va inseala?"(http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=31417) Acum subiectul este inchis, dar vroiam sa va spun, celor care ati fost dragute atunci si mi-ati raspuns, si defapt tuturor de pe forum: Bazati-va pe intuitie! S-a dovedit ca sotul meu avea intr-adevar o amanta. Am acum dovezile, dupa un an de zile. Nu vreau sa incep acum o discutie despre ce greu a fost anul asta... si ce greu e acum... asta e alta poveste. Vreau doar sa va spun ca atunci cind simtiti ca ceva nu e in ordine in cuplu, ca ceva s-a schimbat, atunci puteti fii sigure ca e intradevar ceva. Si luati atitudine de la bun inceput, nu lasti lucrurile sa evolueze, sperind ca nu e nimic si doar vi se pare. Invatati din greselile altora..
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 13
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Am citit ce ai postat anul trecut. Pacat ca s-a adeverit. E adevarat ca noi, femeile, avem un simt f. fin si din pacate, sau din fericire, depinde de situatie, stim mai multe decat cred ei.

Imi pare rau pentru tine, dar poate ca e mai bine asa. Te asteapta un nou inceput. Decat inselata mai bine singura. Pentru moment. Ai viata inainte. Iti doresc sa gasesti barbatul care sa te merite.

 

[foto]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Guestus

Intuitia este intuitie....dar vrem detalii....cum arata amanta...ce are in plus fata de tine (90-60-90 ?) ...etc etc...sint mutati impreuna acum?...


id="quote">id="quote">hai mey Guestus lasa fata nu vezi ca sufera!poze noi [foto]bubulinele [vampa] [hippi]'Populatia planetei creste continuu, in timp ce inteligenta ei ramine constanta.'Sabina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

miluna,am citit toate povestea.totusi ati avut o perioada in care nu mai credeai cu convingere ca te inseala.oare atunci ce era cu intuitia ta??

eu am fost dintotdeauna o persoana geloasa.ajunsesem sa-l provoc,desi nu credeam cu convingere ca ma inseala,doar imi luam masuri de precautie.pana mi-a replicat ca dc o sa continui cu suspiciunile il bag la idei,si chiar o sa faca asa,numai sa scape de gura mea.si m-am mai lnisitit.acum povestea ta.oare am si eu intuitie sau obsesie maladiva?

 

Ema

 

Tg Mures

 

Ziua Dariutei

 

 

 

Calatorie

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ema, pe toata perioada legaturii lui cu cealalta, am avut perioade mai bune si perioade mai rele. Am intrat acum in posesia unor mesaje de la ea, si inteleg din ele ca si ea simtea acelasi lucru. Probabil ca baiatul oscila, cind o prefera pe una cind pe cealalta. Acum sunt situatii si situatii... dar eu vroiam sa va spun ca daca aveti o banuiala, cel mai simplu e sa o verificati. Eu am tot provocat discutii, am incercat tot timpul sa aflu ce se intimpla pe calea cea cinstita. Bineinteles ca nu a marturisit pina nu am avut dovezile clare. Cind era asa de simplu, intr-o zi, sa-l urmaresc ce face.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

din pacate multe femei refuza sa creada ca pot fi inselate. chiar daca intuitia le zice acest lucru, au impresia ca daca nu cred asta, chiar alunga primejdia, sau chiar mai rau, unele poate zic ca nu vor sa afle. [bang] [bang]

am mai auzit de faze: "nu are timp sa umble cu alta, ca e toata ziua la serviciu si cand vine acasa e rupt de oboseala si se culta imediat".. [alcool] hehe, daca vor, au timp si de amanta nu aveti grija... [hot]

 


Ramonika [amoras] si pisicile Vladutz [pis] Bubulina [pis] Maritza [pis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ratusca1977, Acum situatia e foarte delicata... Bineinteles ca i-am spus ca stiu, i-am cerut sa fie sincer, si a fost, mi-a povestit ce s-a intimplat. Problema e ca am descoperit dupa ce legatura lor s-a terminat (de citeva luni) si noua ne mergea chiar bine. El nu vrea sa divortam, vrea sa-i mai dau o sansa... Si mai e si un copil care e foarte atasat de tatal sau. Nu stiu, daca voi reusi sa-l iert si daca va reusi sa-mi recistige increderea, probabil ca vom ramine impreuna. Sunt multi de daca, vom vedea...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...