Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cineva?


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 39
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Eu nu m-as numi campineanca, pentru ca am locuit in Ploiesti de la 1 an si jumatate, dar sunt nascuta in Campina si cunosc orasul pentru ca bunicele mele au locuit tot timpul acolo.

Plus ca ai mei s-au mutat din nou in Campina, tatal meu e chiar s-a dedicat oraselului, a facut ziar, reviste, acuma conduce casa de cultura..in fine... s-ar putea spune ca sunt legata de acest oras.

Asa ca va salut si eu si astept sa se mai mareasca grupul. Stiu sigur ca mai sunt campinence, a fost un subiect acum vreo 2 ani...

 

Pupici,

Ioanaid="teal">id="Comic Sans MS">

 

Ioana [gravi]14 saptamani si [copil] Katja(30 martie 2004)

 

poze cu mami, tati si katjaid="Comic Sans MS">id="teal">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele,

Si eu mi-as dori sa devin campineanca cat mai repede, sotul isi doreste asta de ani buni, dar cum nu depinde totul de noi, trebuie sa mai asteptam...Nu stiu cat, sper f. putin...

Asa ca va rog sa nu lasati subiectul "de izbeliste", eu va urmaresc cu cea mai mare atentie...

 

"Sufletul n-ar avea curcubeul daca ochii n-ar avea lacrimi..."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

ma bag si eu cu toate ca nu stau in campina , dar am bunica acolo, si toate vacantele de iarna vara acolo am fost, pana la 6 ani practic am stat acolo, imie tare drag orasul, bunica sat pe muscel, eu chiar vreau sa cumpar un teren sa-mi fac o casutza mic...chiar campinencelor pate stiti voi un teren..asa vreo 400-500 m pe muscel [pup]

la vara vreau sa merg sa stau cu bb o saptamana poate ne vedem pe acolo...tinem legatura

 

 

Adriana si bb Cezarica 23 Aprilie 2005

 

Cezar,minunea mea

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...