Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cineva?


Recommended Posts

Imi permit sa va mai scriu si eu cate ceva. Mie ii place Campina si de-asta n-am ramas in Bucuresti dupa terminarea facultatii. ma uit acum pe geam si vad un peisaj de basm: zapada multa, soare, cam toate lucrurile aranjate si curatenie aproape desavarsita. Asta e locul unde vreau sa traiesc. Eu stau exact in centru, la ceas si sa stiti ca vad zilnic cel putin 20 de parinti sau bunici cu copilasi, mai mici sau mai mari. Astia sunt doar cei pe care ii vad eu, ca sunt f multi. Sunt chiar impresionata, de mult timp n-am mai vazut atatia copii in Campina!

 

Salutari celor plecati din tara...

 

Ioana

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 39
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Si mie imi place Campina si tot de-asta n-am ramas in Bucuresti, desi as fi avut aceasta posibilitate. E un oras linistit in care multi si-ar dori sa locuiasca.E drept ca nu ofera prea multe alternative pt petrecerea timpului liber(care oricum nu e prea mult), dar pentru asta s-a inventat autoturismul.Te poti urca oricand in masina si poti merge in Ploiesti sau Bucuresti ca sa mai vezi lumea.

Numeioana, si eu stau tot pe Carol I, langa biserica.Acelasi lucru ca si tine l-am observat si eu ,cu bucurie:din ce in ce mai multi copii.

 

Luminita si [comoara], [zana] Daria

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/dnenescu/album?.dir=620d&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//pg.photos.yahoo.com/ph//my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]

Acum am dat peste subiect...

Spre deosebire de majoritatea care vad ca sunteti campineni dar plecati prin alte parti, eu stau in Campina,desi nu sunt nascuta aici.

Asa ca...treceti-ne si pe noi pe lista...

 

 

Adema&Codrut

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur ca n-ati abandonat subiectul!

Noi am ramas la stadiul de vis in legatura cu mutatul acolo...nu cred ca vom putea veni prea curand [q]

Dar nu am renuntat la idee...de multe ori simtim ca am vrea sa ne facem bagajele si sa [recevere] [auto]

O sa vina ea si ziua aia !

Cum mai e vremea pe acolo ? Mai e zapada ?

Bucurati-va si pt. noi !

 

"Sufletul n-ar avea curcubeul daca ochii n-ar avea lacrimi..."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu exista sucursala ING in campina si, din cate am auzit de la oameni care lucreaza la ING bucuresti, nici nu sunt sanse sa se deschida vreuna prea curand. pare-se ca, pentru deschiderea acestor sucursale, s-ar lua in calcul, printre altele, si potentialul turistic, dar si daca zona este de tranzit.

 

Daca ar fi sa am doua vieti, as trai o singura data.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 years later...
  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...