Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cum e sa fii proaspata mamica


Recommended Posts

Greu de spus. E o minune care iti schimba total viata. In bine. In extraordinar. Ceea ce mi se pare mai surprinzator mie este ca in fiecare zi ma simt mai indragostita de puiutzul meu.

 

PS: ...Alexis a aparut din intamplare, intr-un moment mai special al vietii mele. Pana la el functionam pe principiul: "cine are sa-i traiasca, cine nu sa nu-si doreasca" in ceea ce priveste copiii si ii consideram, fara exceptii, niste mici chestii care zbiara mult, miros urat si-ti creaza numai probleme. Va rog sa nu dati cu rosii

 

Daniella id="teal"> si [copil] Alexisid="red"> 18 nov 2004

 

"Da-mi Doamne puterea sa schimb ceea ce poate fi schimbat, taria sa accept ceea ce nu poate fi schimbat si intelepciunea sa fac diferenta"id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 12
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Sunt cea mai fericita ,sau cel putin una dintre cele mai fericite de pe planeta asta de cand sunt mamica.Sincer.Si ma minunez in fiecare zi de el si i multumesc cerului si am stari de teama sa nu i se intample ceva.Si e bun si e calm si rade intruna puiul meu caci ma copiaza pe mine care de cand s-o nascut mi-am jurat ca imi voi desena un zambet mare de clovn in cazul in care temerile nu m-ar lasa sa zambesc.Copiii au nevoie de mame fericite,zzambitoare si pline de viata.Si tati face si el cat ,in iunie am fost la un pas de al pierde si de atunci.....i multumesc pentru cat face si nu ma mai gandesc la partea goala a paharului.Si are 5 luni si incanu-mi vine sa cred ca dumnezeu mi l-a dat mie,a avut incredere sa mi-l dea si nu am de gand sa-l dezamagesc.Iar la partea cu tampeniile......apropo de ce zice adrienne12id="red">,ma apuca rasul caci....am facut atatea timpenii,de mica fiind(printre care la 3 ani am dat foc la casa,in adolescenta fugita de acasa,absente....cu duiumul,din copil olimpic in clasele 5-8,in liceu corigenta pe vara o data la mate,si...lista o inchei cu ...m-am maritat la 19 ani fara sa spun nimanui din familie,ehehe...nu s-a plictisit maica-mea,a trait 10 vieti intr-una singura din cauza mea),incat nu are cum sa ma depaseasca si....parca abia le astept intr-un fel,ca sa mai rad si de mine....Sincer,am fost o lichea de copil,mea culpa,i spuneam mamei doar de notele de care stiam ca vrea sa auda,adica de 9 si 10 si inainte de sedinta o luam cu jumate de ora inainte la cafeneaua de langa coltul liceului si....ca la preot ma spovedeam repede ca stiam ca nu o sa se apuce sa faca scandal in public.Si....a trecut si astept cu drag .....sa vad daca o sa am un copil asa de descurcaret si cu multa initiativa cum am fost eu[:D]

 

noi aici http://community.webshots.com/user/lela3321

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...