Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Voi cum ati fi procedat in locul meu?


Recommended Posts

florinutza, imi pare rau de ce s-a intimplat. Mi se pare o maaare nesimtire sa-si lase amantele sa-l sune la 3 noaptea. Mai ales in conditiile in care tu esti insarcinata si mult mai sensibila. Eu sint in luna a noua si imi tropaie hormonii rau de tot, pling din te miri ce. Asa ca si tu trebuie sa fii cu simturile tare ascutite.

 

Daca are cumva o amanta, asta e o treaba de care poate sa te ocupi mai incolo, in nici un caz acum, in nici un caz in primele luni de viata ale copilului.

E bine ca si-a cerut scuze si a fost plin de pararei de rau.

 

Stiu cum e sa ai dreptate, sa te enervezi si sa reactionezi agresiv, pentru ca apoi sa ti se spuna ca TU esti aia isterica si agresiva... cind de fapt adevarul e clar de partea ta.

 

Daca se mai intimpla, gindeste-te la bebelus si o te calmezi imediat, dindu-ti seama ca mai presus decit frecusurile astea cu sotul e bunastarea copilului (a copiilor, de fapt).

 

Cit despre cum sa-l faci sa te ajute... spune-i ca ai face tu, dar nu ai cum, nu te ajuta trupul. Al meu mi-a facut in sfirsit ce l-am rugat acum doua saptamini... Dar a trebuit sa ma milogesc de el si sa inghit in sec cind mi-a spus ca nu are chef, ca e obosit... Mi-a spus textual ca daca il mai bat la cap nu mai face nimic... asa ca m-am facut inteleapta si nu i-am mai adus aminte decit din cind in cind si in gluma. Si s-a intimplat minunea!

Cu barbatii astia nu te pui, frate...[bang] ca sint totally clueless.

Bafta!

 

[gravi] DPN 31.10.05 [fetita]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 24
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Florina ma bucur ca i-a mai venit mintea la cap. Asa cum ti-au spus si fetele era numai vina lui si nu trebuie sa mai culpabilizezi tu.

 

Gndestete la bebel si la fetita ta. Ei au cea mai mare nevoie de tine.

 

Pupici pe burtici (Florina, JG, Bic si celelalte)

 

Dumnezeu sa ne ajute la toti

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Aliada

Draga mea,sincer ma bucur sa aud o veste buna si sper ca lucrurile sa continue tot spre bine.Tu insa nu mai lasa garda jos si tine-l cel putin pe linia de plutire.Aliada


id="quote">id="quote">Corect! Roata se invarte; tu trebuie doar sa o pastrezi in pozitia care-ti convine tie cel mai mult. Iti trebuie ceva concentrare... dar merita.Numai bine!Alina si Luca nazdravanulSalvati viata unei bebeluse de numai 6 luni!!!http://sabinac.netfirms.com/ro.htm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...