Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sunteti atente cum aratati...


Recommended Posts

...chiar si in propria locuinta? Este binecunoscuta parerea ca un barbat este atras de o amanta, printre altele, de aspectul permanent aranjat al acesteia atunci cand o vede, in contrast cu imaginea sotiei surprinsa la orice moment din zi sau din noapte. Si va intreb: voi tineti cont de aspectul vostru in momentele in care singurul "spectator" este domnul sot? http://community.webshots.com/user/tora97 "EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

asa ar fi ideal sa arati ca o duamna bine in orice moment al zilei, dar fiind intr-un spatiu restrans impreuna cu sotul te mai vede si cu bigudiurile, si cu masca etc [hot] oricum, ar trebui sa nu mai conteze chiar asa de mult aspectul fizic o data ce cunosti persoana respectiva, ca doar nu te-ai insurat cu ea numai pt felul cum arata.

si la o adica si barbatii mai pun un pic de burtica, mai o kelie [:D] dar femeile nu fac atata caz din asta.

 


Ramonika [amoras] si pisicile Vladutz [pis] Bubulina [pis] Maritza [pis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La inceput aveam grija, apoi dupa ce a aparut copilul nu mai puteam face fata la toate. Insa dupa ce sotul imi tot facea observatii ca nu ma prea ingrijesc "ca la inceput", mi s-a aprins beculetul si am zis GATA. Imi fac timp si pt mine. Si intradevar, dupa ce am scapat cu fetita mai marisoara am slabit 10 kg si tot timpul incerc sa fiu ca scoasa din cutie. Si a remarcat si EL. Imi face complimente ca ce bine arat, ca asa "mai merge".

 

Mi-am dat seama ca si eu ma simt mai bine fiind mereu ingrijita si pusa la punct. Iti da un sentiment de siguranta si incredere in tine. Ar fi ideal daca am avea pe cineva sa ne ajute (pe noi femeile) cand avem bb, pt ca treaba in casa si bb iti ia tot timpul.

 

[biz]Antonelaid="limegreen"> [floare3]

[majoreta]Andradaid="red"> [*]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Initial creeata de Rufus

...chiar si in propria locuinta?Este binecunoscuta parerea ca un barbat este atras de o amanta, printre altele, de aspectul permanent aranjat al acesteia atunci cand o vede, in contrast cu imaginea sotiei surprinsa la orice moment din zi sau din noapte.Si va intreb: voi tineti cont de aspectul vostru in momentele in care singurul "spectator" este domnul sot?http://community.webshots.com/user/tora97"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde


id="quote">id="quote">Eu cred ca lucrul acesta trebuie sa fie valabil pentru ambii, nu femeia sa fie aranjata si parfumata si el sa grohaie (scuzati expresia) intr-un tricou rupt uitandu-se cu nesat la teve [:D]Chiar daca in casa port un pantalon de trening si un tricou, asta nu inseamna ca nu pot arata foarte bine. Sa fii curat, calcat, sa mirosi bine... nu cred ca e necesar sa porti fusta si tocuri in casa ca nu cumva sa-si ia amanta.Cu atat mai bine ca sotul e singurul spectator fiindca el trebuie sa vada tot ce e mai frumos[;)] Si viceversa.If there were in the world today any large number of people who desired their own happiness more than they desired the unhappiness of others, we could have paradise in a few years.id="navy">[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hmm...

 

Incerc. Nu iese intotdeuna. Acum sunt si bortzoasa si vin de la serviciu semi-terminata, asa ca e cam greu sa-mi pastret tinuta.

A: sotului meu ii place sa ma vada cu bigudiuri, masti si imbracata in tricoul lui larg, zice ca tine de intimitatea noastra si ca daca sunt la 4 ace il intimidez.

Tu esti atent? De curiozitate: iti cumperi vreodata o pereche de boxeri sexi ca sa "supere" sotia pe ei? Sper ca nu te superi ca am intrebat.

 

J

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:)]Nu ma refeream chiar la fuste scurte si tocuri cui...desi, uneori nu strica. Si nici nu ma gandeam ca trebuie sa fie o obligatie exclusiv feminina. Dar eu v-am intrebat primul.

Cat despre ce fac eu in acest domeniu, poate o intrebati pe Tora, este mai in masura sa va raspunda.

Va rog, continuati...

 

http://community.webshots.com/user/tora97

 

"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In mare parte am grija sa arat cat de cat bine.

Sa va spun si cand si de ce1

Dimineata cand pleaca la munca nu am timp sa ma aranjez.

Dar seara cand se intoarce de fiecare data il astept aranjata,pieptanata,cu haine frumoase pe mine si mirosind frumos.Deoarece mi s-a intiparit foarte bine sfatul mamei in cap:Niciodata sa nu te gaseasca sotul cand vine acasa,in pijamale,ciufulita,si sictirita!Pentru ca el vine de la munca unde vede femei aranjate,parfumate....pe strada la fel,asta e barbatul se uita...dupa fuste....si vine acasa si te gaseste pe tine in ultimul hal.

Asadar am mare grija macar seara.....:D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

poze noi [foto]

bubulinele [vampa] [hippi]

'Populatia planetei creste continuu, in timp ce inteligenta ei ramine constanta.'

Sabina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...