Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sunteti atente cum aratati...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by Mik

Denizel, sa-ti spun ceva nostim sa te consolez : cand stau mult in fata oglinzii si pe marginea cazii (epilat, masaj, unghii si alte cele) si sotul ma intreaba "da' ce-ai facut de ai stat atit ?" eu raspund "m-am facut draguta !" si atunci imi scoate perla "atunci mai ai o multime de lucru !"Mik.


id="quote">id="quote">Mik, brava la el![pk][:D]" Maamiii, îmi place pielea ta. E ca de câltitzã" :)) - din jurnalul unei mãmici de bãietzel.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by anka-maria

Prostia asta am auzit-o si eu de la un olandez care fusese in vacanta in Germania. Zicea omul ca tantile nemtoaice erau ca si coborate din copac.Dar io pot sa jur cu mana pe inima ca n-am vazut frantuzoaica neepilata in schimb romance am vazut destule.just me


id="quote">id="quote">Asta pentru ca exista dintotdeauna un conflict olandezo-german, nu se suporta, nu ai sa vezi un olandez care nutreste sentimente prea bune pt nemti sa stii, undeva acolo in strafunduri e o "ura" a la "vecini" , se fac glume nasoale, uite de ex si nemtii zic de olandezi ca-s prosti, nu stiu sa conduca, daca un neamtz isi pica examenul de conducere de 3 ori stii ce se intampla? : primeste nr galben(in NL numerele sunt galbene), etc.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Slakje, stai sa vezi, nu vorbesc de igiena, dentist si parfum. Asta...ma rog, dupa fiecare, unele mai mult, altele mai putin (si daca te iei si dupa statistici, unde romanii sunt codasi la consumul de sapun si pasta de dinti, e clar cine se spala mai mult). Si in general, la acest subiect nu am vrut sa pun in discutie igiena, nu puteam sa va jignesc sa va intreb daca va spalati. Presupun ca o faceti si daca nu, treaba voastra.

Eu vorbesc de epilare. Am vazut gramada de nemtoaice, cehoaice, poloneze, scandinave cu par asa cum v-am povestit. In Romania sau la ele in tara.

Sunt multe legende legate de femei, mi-e jena sa vi le spun, dar chiar si o legenda are partea de adevar. Si uite, de ce nu se spune despre rusoaice, romance, frantuzoaice, bulgaroaice de exemplu, ca umbla neeepilate?

 

http://community.webshots.com/user/tora97

 

"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Rufus

Am vazut gramada de nemtoaice, cehoaice, poloneze, scandinave cu par asa cum v-am povestit. In Romania sau la ele in tara.


id="quote">id="quote">

 

Hmmm...iaca am doi ani de cind traiesc in Scandinavia si inca n-am vazut scandinava cu par pe altundeva in afara de cap...si asta, pentru ca nu prea vezi scandinave in fuste. Da' in fine, nu te contrazic (pe tine care le-ai vazut) ca s-ar putea sa aiba niscai par pe picioare pe la carcul chilotului si axila [alcool]

 

pozulici si calatoria lui Ilie spre tara lui Hamletid="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Rufus

Slakje, stai sa vezi, nu vorbesc de igiena, dentist si parfum. Asta...ma rog, dupa fiecare, unele mai mult, altele mai putin (si daca te iei si dupa statistici, unde romanii sunt codasi la consumul de sapun si pasta de dinti, e clar cine se spala mai mult). Si in general, la acest subiect nu am vrut sa pun in discutie igiena, nu puteam sa va jignesc sa va intreb daca va spalati. Presupun ca o faceti si daca nu, treaba voastra.Eu vorbesc de epilare. Am vazut gramada de nemtoaice, cehoaice, poloneze, scandinave cu par asa cum v-am povestit. In Romania sau la ele in tara. Sunt multe legende legate de femei, mi-e jena sa vi le spun, dar chiar si o legenda are partea de adevar. Si uite, de ce nu se spune despre rusoaice, romance, frantuzoaice, bulgaroaice de exemplu, ca umbla neeepilate?http://community.webshots.com/user/tora97"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde


id="quote">id="quote">Deci dupa statistici covirsitoare nu ne putem lua (ce de ne sta capu' doar la aranjat) dar ne putem lua dupa niste chestii "din auzite" sau un esantion extraordinar de mic (i.e. ce-ai vazut tu cu oki tai)....si daca as fii in locul Torei m-as intreba cite femei ai vazut neepilate in ultimul timp la kilotei?????PS...indrum-o si pe Tora pe acest topic....cred ca multe am dori sa aflam parerea ei.Anamaria mama la Nick (7)& Alex (4)People who say they sleep like a baby usually don't have one.Pozele Noastre
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rufus , nu stiu serios despre ce vb.Sa confirme si alte "olandeze" (ma rog tot romance de-a nostre sadea) daca doresc sa ia parte la discutie, dar in cazul polonezelor ai cam dat-o gres.Din cauza ca in NL este "invazie" de polonezi, la fel cum sunt romanii in Spania, asa sunt polonezii in NL(extraordinar de multi, covarsitor de multi, peste tot)eu iti spun ca le vezi de la o posta ca-s poloneze, in fuste scurte, pe tocuri, fardate, vopsite, exact ca si romancele.

Nu spun ca nu-s frumose, si romancele sunt frumoase, dar in marea lor majoritate PICANTE, da asta-i cuvantul, picante.

M-am gandit putin si cel putin in cazul romancelor stii de unde vine? Din Orient.Exact, sa stii ca exista si o diferentza intre femeile din Ardeal de ex si cele din S, unde influenta orientala e mai puternica, chiar in Ardeal se zice ca femeile din Bucuresti sunt super "aranjate" si puse la punct.

 

Dar eu iti spun cu mana pe inima, sincer, eu femeie neepilata cu par la vedere altundeva decat pe cap, nu am vazut in V.

SINCER.

Intr-adevar a fost anu trecut moda culmii comoditatii ca sa zic asa, in vara, vedeai invazie de slapi de aia intre degete, prin oras, mi s-a parut si mie prea prea, eu una nu as iesi NICIODATA intr-adevar in oras in slapi, dar, totusi, nu toate femeile , dar multe, e adevarat, purtau.

 

[:X][hia]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

...apropos, de nemtoaice, eu am una la servici care este exact cum descrie rufus! efectiv mie imi provoaca greata cand o vad cu pantaloni treisferturi neepilata pe picoare si nici la subrat! mai ales vara e groaznica[vom][vom]! si tot peisajul asta mirific este insotit de balanganeala sanilor ca de femeia nu poarta sutien! are 45 de ani, 2 copii si e divortata! eu m-am gandit ca este o exceptie! nu stiam ca este legenda despre asta...

 

Perseverenta genereaza succesul!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by ocebine

 

PS...indrum-o si pe Tora pe acest topic....cred ca multe am dori sa aflam parerea ei.

 


id="quote">id="quote">

 

I l-am tot aratat, dar se lasa greu...mi-a spus odata ca-i cam nasol sa citim amandoi ce scrie celalalt si ca o bate gandul sa-si mai deschida un cont (secret, de data asta...). Ea m-a adus pe Forum, acum nu mai are loc de mine.

Desigur, in ultimul timp nu am mai vazut femei in chilotei, altele decat Tora[:)]. Si daca ma mai iau si dupa ce zice slakje, chiar ca vorbesc din amintiri.

 

http://community.webshots.com/user/tora97

 

"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Elise

"Sincer, eu una nu imi pun parul "pe moatze" pentru ca nu prea am nevoie sa o fac, e ondulat natural. Dar mastile de fatza chiar nu mi se par oripilante, si oricum le tin 10 minute, doar n-o sa dorm cu ele.... E firesc sa ma vada cind ma epilez, si cind imi fac dush ca doar n-o sa incui baia cite o ora sa joace al meu step pe la usha.... Sint lucruri normale - anormal mi se pare sa te vada grasa, shleampata si dezinteresata de cum arati... Nu sa te vada cu masca pe fatza.Elise


id="quote">id="quote">Dumnezeule ! Nu pot sa cred ! adica tu faci dus si in timpul asta el intra si-si face nevoile ? [alcool][alcool][alcool][ups][ups][ups]Simonahttp://community.webshots.com/user/simonabb
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...