Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sunteti atente cum aratati...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

N-as putea spune ca sunt mereu aranjata asa la "patru ace"....dar nici neglijenta nu sunt.In casa stau cu o costumatie lejera, trening, pantaloni sau tricou , camasa.Important e sa fiu curata ...Dar asta n-o fac pentru sotul meu.Sunt ingrijita pentru mine, pentru ca asa simt si asa trebuie, pana la urma....

 

 

Toate cele bune!

 

M.P

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

off topic: mi-a placut cum gindeste mama devyllei.[cool], si chiar m-a pus pe ginduri caci cam asa e.

 

 

Uneori ii mai deschid usa doar in bikini.[;)], dar in rest...normal.

 

 

 

Catalinaid="Comic Sans MS">id="green">, id="green"> [copil]id="orange"> Rid="orange">Oid="green">Bid="red">Eid="orange">Rid="green">Tid="red">id="size1"> si [bonjovi]Cid="orange">Aid="green">Tid="red">Aid="brown">Lid="red">Iid="green">Nid="orange">id="size1">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rufus, pentru mine e reconfortant sa vad ca mai exista si barbati ca tine! Fraaate, nu faceti si un baietel, ca mie mi-e groaza peste ce loseri o sa dea fetele mele cand o sa creasca...

Sunt atat de putini barbati cu scaun la cap. Din fericire, sotul meu se numara printre ei, dar pentru ele va fi doar tati...

 

Intrebarea ta mi se pare de bun simt si o sa-ti raspund la ea: nu intotdeauna, uneori pic lata si nu mai am energie pentru asta, dar in general, da.

Mi se pare un gest de respect si de iubire fata de el.

Mie imi place ca el sa fie ingrijit si ii datorez acelasi lucru. Chiar daca el mai umbla cu tricoul decolorat si a facut un pic de burtica.

Daca nu-mi place cum arata, ii spun, nu stau sa ma satur de faptul ca eu ma aranjez si el nu, ca nu e vrajitor sa-mi citeasca gandurile. Si el imi spune mie. Gasim intelegere unul la altul, ceea ce va doresc tuturor.

 

Raluca, Emi bebelusa si bb2 din burtica

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, sint atenta cum arat si folosesc body lotion si parfumuri din belsug. Haine ponosite nu port decit cind zugravesc, in rest prin casa am blugi sau colanti. Cele mai mari probleme le am cu parul caci nu sta intotdeauna cum vreau eu (drept si intors in interior la capete) si nu am timp sa-l aranjez in fiecare dimineata, asa incit tot se onduleaza, cirlionteaza si sta cum vrea el.

Multa dreptate are mama Devillei.

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Categoric, da. Chiar daca imi prind urechile prin bucatarie, de exemplu, am grija sa nu arat ca luata de pe ape[:D].

Mi se pare ca e f. important sa "oferim" o imagine placuta celor din casa.

Ca sa nu mai spun, ca de cind baietelul meu a crescut(are 6 ani) tb. sa ma spal pe cap la 2 zile. Altfel, imi atrage atentia ca nu-mi miroase parul "a proaspat"[alcool].

Si mai am 2 comentarii:

1. pretind acelasi lucru de la sot

2. cele de mai sus nu mai sunt valabile daca am migrena[:D]. atunci e jale!id="size1">

 

" Maamiii, îmi place pielea ta. E ca de câltitzã" :)) - din jurnalul unei mãmici de bãietzel.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by adrienne12

Da, sint atenta cum arat si folosesc body lotion si parfumuri din belsug. Haine ponosite nu port decit cind zugravesc, in rest prin casa am blugi sau colanti. Cele mai mari probleme le am cu parul caci nu sta intotdeauna cum vreau eu (drept si intors in interior la capete) si nu am timp sa-l aranjez in fiecare dimineata, asa incit tot se onduleaza, cirlionteaza si sta cum vrea el. Multa dreptate are mama Devillei.


id="quote">id="quote">corect!o bibilica, do-o bibilici, trei bibilici ... "Fiecare pasare, pe limba ei piere ..." [zz]id="red">id="size2">Serbanica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rufus ca sa-ti raspund la intrebare sa stii ca eu aspir, spal pe jos, sterg praful, spal bucataria, buda, baia si alte dependinte, mestec in ciorba si iahnie, INTOTDEAUNA pe tocuri, data cu ruj si rimel, cu parul ondulat, in cele mai sexi haine care cad perfect taiate pe trupusorul meu sexi, daca sotul e prin preajma sa ma vada nu uit sa ma unduiesc si sa ma aplec sa mi se vada formele feminine si sexi ca sa nu uite ce nevasta apetisanta are in gospodarie si sa ma aprecieze inca o data, seara cand ne punem in pat astept prima data sa stingem lumina si abia apoi sar la baie sa-mi dau jos pastelurile de pe fatza si sa ma imbaiez in arome apetisante sa fiu sexi si proaspata de fiecare data.

[:D][hia]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...