Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sunteti atente cum aratati...


Recommended Posts

quote:Originally posted by slakje

Rufus ca sa-ti raspund la intrebare sa stii ca eu aspir, spal pe jos, sterg praful, spal bucataria, buda, baia si alte dependinte, mestec in ciorba si iahnie, INTOTDEAUNA pe tocuri, data cu ruj si rimel, cu parul ondulat, in cele mai sexi haine care cad perfect taiate pe trupusorul meu sexi, daca sotul e prin preajma sa ma vada nu uit sa ma unduiesc si sa ma aplec sa mi se vada formele feminine si sexi ca sa nu uite ce nevasta apetisanta are in gospodarie si sa ma aprecieze inca o data, seara cand ne punem in pat astept prima data sa stingem lumina si abia apoi sar la baie sa-mi dau jos pastelurile de pe fatza si sa ma imbaiez in arome apetisante sa fiu sexi si proaspata de fiecare data.[:D][hia]


id="quote">id="quote">[cool][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]Iren dubla mamicaid="red">[zana] Bogdanelu nazdravanuid="blue"> [aerob] si Julia turboid="purple">[majoreta]motzu Juliei+tortu lu Bogdanelu-nou! august-septembrie-nou!pozne degetzeii In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Chiar saptamana trecuta proaspatul meu sotior (ne-am casatorit pe 1 oct) mi-a spus ca nu prea ma mai ingrijesc...ca ma imbrac tot timpul in blugi si adidasi...chiar am iesit in oras si eu eram in blugi, tricou si adidasi si mi-a spus ca arat naspa si sarac imbracata asa ca m-am conformat si mi-am luat haine noi...nu ca m-as plange[:D].Dar eu sunt studenta la medicina veterinara, stau toata ziua in picioare, printre animale...am zile in care mergem la ferme...deci tocurile si hainele de firma imi lipsesc mie...ca sa nu mai spun de machiaj...va dati seama ca nu pot sa fac un examen transrectal la vaca nemachiata.Iar el dragutul a venit cu solutia: am masina, pot sa ma scimb la facultate...sa car sifonierull in portbagaj[:D]

 

Corina

Albumul meu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Slakje[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))], esti grozava!

 

Rufus,draguta intrebare.

In ceea ce ma priveste , in fiecare dimineata am 3 operatiuni obligatorii: - in primul rind imi pun crema impotriva ridurilor sub ochi ( am asa o obsesie pt ridurile astea sub ochi ,si zic ca mai bine sa le previn decit sa le tratez);

- apoi,putin fond de ten pe un cos , pe niste puncte negre; incerc sa-mi ascund cit de cit imperfectiunile tenului

- in al treilea rind,niste fixativ in par , astfel incit sa-l pot aranja cum vreau eu; noroc ca e scurt si se aranjeaza repede.

 

Eu zic ca pt mine sint suficiente astea 3 operatiuni pt a arata multumitor.

Restul de make-up ,numai daca ies din casa.

 

Oricum sa arati bine si fresh te face sa ai mai multa incredere in tine si e cel mai bun medicament impotriva depresiei.

Imi aduc aminte ca odata un creator de moda sau ceva de genul asta zicea ca o femeie pt a arata bine are nevoie de 2 lucruri: rimelul si rujul.

 

Sa aveti o seara buna.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fazele cu spalatul, cremuitul si purtatul de haine curate cred ca tine de igiena intima si se subintelege.... Adica nu te speli pe dinti ca sa arati bine, nu???? Sau faci dus doar ca tre sa iesi in lume??!!!!! Ci ca sa te simti bine... Eu am grija cum arat cand ies din casa, in functie de locul in care urmeaza sa merg. Punct. Cand ma intorc acasa nu ma intereseaza decat cum ma simt si nimic mai mult. Iar calitatea hainelor cu care stai in casa cred ca tine de bun gust si e direct proportionala cu calitatea hainelor cu care iesi in oras.... (difera categoria doar). Fii sigur ca cine isi pune pe strada un pulover de 5 milioane si in casa va purta un trening de calitate si nu un hanorac gaurit.... Cat despre machiaj si coafuri... hai sa fim seriosi, oricat de necoafate si nemachiate am fi prin casa nu poa` sa fie diferente de la cer la pamant fata de cum aratam cand iesim pe strada... doar daca ne ciufulim si ne mazgalim intentionat...

 

rocsana si bebe chan

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by slakje

Rufus ca sa-ti raspund la intrebare sa stii ca eu aspir, spal pe jos, sterg praful, spal bucataria, buda, baia si alte dependinte, mestec in ciorba si iahnie, INTOTDEAUNA pe tocuri, data cu ruj si rimel, cu parul ondulat, in cele mai sexi haine care cad perfect taiate pe trupusorul meu sexi, daca sotul e prin preajma sa ma vada nu uit sa ma unduiesc si sa ma aplec sa mi se vada formele feminine si sexi ca sa nu uite ce nevasta apetisanta are in gospodarie si sa ma aprecieze inca o data, seara cand ne punem in pat astept prima data sa stingem lumina si abia apoi sar la baie sa-mi dau jos pastelurile de pe fatza si sa ma imbaiez in arome apetisante sa fiu sexi si proaspata de fiecare data.[:D][hia]


id="quote">id="quote">Uau, ce femeie! Asa mai zic si eu!Sau era o gluma?[:0]http://community.webshots.com/user/tora97"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by slakje

Rufus ca sa-ti raspund la intrebare sa stii ca eu aspir, spal pe jos, sterg praful, spal bucataria, buda, baia si alte dependinte, mestec in ciorba si iahnie, INTOTDEAUNA pe tocuri, data cu ruj si rimel, cu parul ondulat, in cele mai sexi haine care cad perfect taiate pe trupusorul meu sexi, daca sotul e prin preajma sa ma vada nu uit sa ma unduiesc si sa ma aplec sa mi se vada formele feminine si sexi ca sa nu uite ce nevasta apetisanta are in gospodarie si sa ma aprecieze inca o data, seara cand ne punem in pat astept prima data sa stingem lumina si abia apoi sar la baie sa-mi dau jos pastelurile de pe fatza si sa ma imbaiez in arome apetisante sa fiu sexi si proaspata de fiecare data.[:D][hia]


id="quote">id="quote">[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]Bravo slakje!Rufus, evident ca a fost o gluma! Si inca una f buna! Dar noi, femeile, ce ar trebui sa facem cand barbatii nostrii se ingrasa, fac burti, sunt neglijenti???? Sa ne gasim amanti, ca deh, aia arata mai bine, iar sotul nu mai este ca la inceput? Si am o propunere, ce-ar fi ca voi, sotiorii nostrii iubitori, sa dati cu mopul, sa curatati ceapa si sa faceti si temele cu piciul (toate in acelasi timp!), imbracati sexy, iar noi sa stam pe canapea, aranjate, parfumate (nu mirosind a ceapa prajita, deh) si provocatoare, ca sa nu va pierdem, sa nu va uitati voi dupa altele, ay?Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Interesant subiect!!!

 

Imi povestea o colega de servici: maica-mea imi tot trimite haine vechi si eu le port prin casa!

 

Asta in nici un caz.

M-a intrebat odata sotul meu: De ce te imbraci elegant cand iesim undeva si nu in casa pt mine care sunt cea mai importanta persoana din viata ta?

 

Si pt ca e cea mai importanata persoana din viata mea mi-am cumparat tricouri colorate si nostime, de fardat oricum nu ma fardez da ma dau cu ruj cand iesim la plimbare sau cu parfum.

Pana si papucii de casa sunt cu inimioare!!!

 

Acum mi se pare important!

 

cristiama

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...