Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sunteti atente cum aratati...


Recommended Posts

Eu daca ma aranjez in casa ma aranjez pentru mine !!! si asta e un lucru foarte important, zic eu ! daca lui nu ii place, sa fie sanatos pentru ca nici el nu se chinuie prea mult sa se geluiasca si sa se gateasca cand sta in casa ! Si eu nu ii zic nimic pentru ca il inteleg ca poate nu are chef ! E o chestie de intelegere intre cei doi (mi se pare mie) : daca el vrea sa stea in casa oricum , ca asa ii place atunci am voie sa stau si eu ; iar daca vreau sa ma aranjez o fac ca vreau eu - nu ca asa ii tuna lui !

 

Oana

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Da io de ex de ce nu as avea dreptul cand viu de la servici rupta, dupa ce toata sapt am tras in jug, si am facut si curatenie, si am spalat si frecat si buda, si am strans si sosetele dupa "altii" de ex, sa ma asez cu o bere in fatza televizorului cu parul ciufulit si pantalonii de trenining rupti in fund si un halat oribil dar super comod tras peste spate, sa sug din bere si sa ragai sa ma sterg cu dosul palmei pe la bot, sa plescai din buze ca vai ce bine-i.

ha?imi pierd din frumusete?pai cine-i frumos si iubit e frumos si iubit orisicum.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by slakje

Da io de ex de ce nu as avea dreptul cand viu de la servici rupta, dupa ce toata sapt am tras in jug, si am facut si curatenie, si am spalat si frecat si buda, si am strans si sosetele dupa "altii" de ex, sa ma asez cu o bere in fatza televizorului cu parul ciufulit si pantalonii de trenining rupti in fund si un halat oribil dar super comod tras peste spate, sa sug din bere si sa ragai sa ma sterg cu dosul palmei pe la bot, sa plescai din buze ca vai ce bine-i.ha?imi pierd din frumusete?pai cine-i frumos si iubit e frumos si iubit orisicum.


id="quote">id="quote">[bis]Anamaria mama la Nick (7)& Alex (4)People who say they sleep like a baby usually don't have one.Pozele Noastre
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Slakje esti formidabila as usuall [il] i really love you fato!! (ca sa citez o clasika in viata[:D]),sarumana si mersi pentru toate vorbele astea de'mi ung mie sufletu' ...da da da ...[bis][bis] zi'le mama Slakje (apropo Slakje scriem Slakje citim??)

Esti mult prea adevarata [dual]

pup,

 

[zana]Anderrusha Nice To Meet You ...Here

 

"Nu e important ce ti se intampla ci cum reactionezi la ceea ce ti se intampla"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:-)))][:-)))][:-)))]

slakje, slakje, ma ucizi, nu alta!

Vrei tu sa pari tough girl, da' nu cred mah ca te-ai simti bine in pielea de mai sus. Sunt eu noua pe forum, da' te stiu mai demult[;)]

 

" Maamiii, îmi place pielea ta. E ca de câltitzã" :)) - din jurnalul unei mãmici de bãietzel.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rufus, poate ca sint femei care pica de frumoase fie ele si cu parul ciufulit si pantalonii de trenining rupti in fund - jos palaria... [cheers]

 

Ce e "naturel" e "naturel".

Pentru noi, restul, 99% dintre femei... probabil e indicat sa mai "dregem" aparentele.

 

Elise

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nici eu nu inteleg prin "aranjat" tocuri si fuste scurte. Eu sunt mereu aranjata in casa,chiar daca al meu e in delegatie o saptamana. Daca sunt naclaita sau put a mancare sau am sosete cu elasticul largit ma simt ca mamaleone si nu sunt in stare de nimic. Am o groaza de legginsi din aia pana sub genunchi si tricouri mai mulate asa cu maneca scurta ( observati ca nu suport sa am gleznele si mainile acoperite de haine) si asa ma imbrac in casa. Imi sta al naibii de bine si ma simt superok. Cand gatesc imi prin parul sus si imi pun un sortulet haios si cand termin,daca put a mancare ma schimb urgent ca nu suport. Sotu...nu cred ca observa toate astea dar eu le fac pt. mine, ca sa ma simt om :))))))

 

Mama de [copil]Lara Celine id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Rufus
quote:Originally posted by slakjepai cine-i frumos si iubit e frumos si iubit orisicum.
id="quote">id="quote">da, da...crezi matale...[:D]http://community.webshots.com/user/tora97"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde
id="quote">id="quote">[wow][wow] Adica sustii contrariul???????? Deci daca sotului ii piere iubirea cand te vede o saptamana nemachiata si in pijamale de bumbac, la ce sa te astepti sa spunem daca (Doamne fereste!) se intampla un accident si ramai imobilizata intr-un scaun cu rotile... Fuge mancand pamantul, nu? Sau pe la 50 de ani cand el e inca barbat bine si ea.... cu toate fardurile si tratamentele cosmetice pierde detasat in fata uneia de 30, 40 de ani... ?!!!!!? Oricum si oricand vor exista "n" domnisoare/ doamne mai frumoase, mai bine. Asta ce inseamna, ca nu putem fi sigure niciodata de barbatul de langa noi?Aspectul fizic, da, atarna mult in balanta si o imagine placuta te face atat pe tine ca femeie sa te simti bine in pielea ta cat si pe el ca barbat sa se simta inca o data mandru. Daaaaar, dupa afirmatia ta, aspectul fizic devine prioritar si factor decisiv??????? Pai in cazul asta nu mai vreau eu nene... Un barbat cu asemenea principii duca-se invartindu-se. Daca el ma apreciaza dupa lungimea fustei si nu dupa caldura cu care ii zambesc, dupa grosimea stratului de rimel de gene si nu dupa vorbele bune sau imbratisarea cu care il intampin (lista poate continua la nesfarsit) n-am nevoie de un astfel de barbat.... duca-se! [recevere]rocsana si bebe chan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...