Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

*Dura lex sed lex (Clubul Juristilor)*(10)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

'Neata, fetelor! Luna, multumim pentru cafeluta! (si pentru aprecieri) Eu azi n-o sa am prea mult timp de intrat pe net, asa ca va doresc o zi cat mai buna si week-end placut, daca nu mai vorbim! Kriss, poze noi???? [:D] Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut ieri a fost o nebunie de zi si abia acum am si eu putin timp liber..incat sa nu dorm:) Inca nu am reusit sa ma uit la poze, promit ca o fac imediat..ma bucur ca Iustina a avut o aniversare reusita! Noaptea asta a fost mai buna decat cealalta..ne-am odihnit mai bine amandoua.. Am baut si un capucinno...sper sa fie ok.. Ieri a fost tare urat, nu am mai scos-o la aer..a plouat f. tare aproape toata ziua..azi inca nu ploua, dar pare rece din casa si nu e soare. da, am mai pus poze..adica imediat le pun:) va pup
[url="http://community.webshots.com/album/561130825oRPPwZ"]Poze[/url] Cristina [mamica] fericita de Alessia Stefana (16.10.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Kriss imi place cum ti-ai schimbat semnatura. Chiar se simte cat de fericita esti. Te felicit Lora pentru Iustina. Si eu stau tare prost cu timpul. Se apropie examenul si mai am mult de repetat si de invatat ca sunt notiuni noi. Spre exemplu toate contractele si infractiuni noi. Kriss am auzit pe cineva despre un medicament adus din Germania pentru colicile sugarului care face minuni. Vezi poate afli si tu ceva. Incerc sa ii dau de nume. Va pup si va doresc o zi buna. mama lu' Claudiu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

kriss,[majoreta][majoreta]vin sa iti doresc rabdare,din pacate pe langa bucuria,fericirea,mandria de a fi mama primim si nopti de nesomn,nopti de veghe,framantari,griji tablete nu am dar te invit cu placere la o cupa de inghetata cu menta si 2-3 tablete de after eight (ciocolata foarte subtire umpluta cu crema de menta) O seara placuta si o noapte cat mai linistita iti doresc! Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...