Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

*Dura lex sed lex (Clubul Juristilor)*(10)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by eva03
Vroiam sa incepeti astazi ziua cu zambetul pe buze cum am inceput-o si eu aducandu-mi aminte ca anul trecut dupa ce a venit Mos Niculae, apoi Mos Craciun, Claudiu a venit la mine si m-a intrebat: "Mami, cand vine Mos Martin?"
iata si o alta perluta culeasa zilele astea de pe forum Fii-mea o intreaba pe o prietena insarcinata:"- Cum a ajuns bebelusul in burta ta? L-ai inghitit?" Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

lora, sa-ti traiasca Iustina si sa te bucuri de ea. la multi ani Iustina. acuma- tu esti cea blonda? luna multumim de cafea hai sa va spun cea m facut fii-mea. dupa ce face prostii zice sg bavo(bravo) asa ca ieri si-a bagat piciorele in wc( e innebunita dupa apa) si m-am dus sa vad ce face(at. cand e prea liniste stiu ca face prostii) si cand o vad innebunesc la care ea aplauda si zice bavo bavo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mathilda asa ca ieri si-a bagat piciorele in wc( e innebunita dupa apa) si m-am dus sa vad ce face(at. cand e prea liniste stiu ca face prostii) si cand o vad innebunesc la care ea aplauda si zice bavo bavo
[:-)))][:-)))] O saptamana placuta la toate fetele! Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! Mie mi-e cam somn...dupa atatea petreceri, e normal, nu?! [:D] [alcool] Haideti la o cafea! Mathilda, am suvite blonde si parul lung si ondulat..aia-s eu, cu fiica-mea in brate la tort! "Bavo" pentru fiica-ta, e doar inceputul...a mea a bagat intr-o zi haine curate, proaspat calcate in wc....era tare mandra ca le-a pus la spalat...[alcool][bang][:D]...era ticsit wc-ul cu haine de-ale ei... Luna, altfel de inghetata n-ai??? Ca mie aia cu menta nu-mi place...[:D]..da' tare mi-e pofta de o-nghetata! [:D] Kriss, ai mai dormit? ce face micuta printesa? Eva, Claudela, voi ce faceti? O zi buna la toata lumea! Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Mathilda, Lora sunt foarte inventive domnisoarele si pline de bunavointa, cum este cazul Iustinei[:D]. Imi aduc aminte de cantecelul pe care mi-l canta mama: Are mama o fetita frumusica foc, Vesela si harnicuta Cat un ghemotoc Si acasa si la scoala Munceste cu spor Fata mamii cea frumoasa Si de ajutor! Kriss asa cum spunea si Luna, rabdare. O sa treaca asa de repede perioada asta... care chiar are un farmec aparte pe care nu il mai regasesti... Cresc asa de repede copiii... Aseara am fost la circ. A fost si frumos si mai putin frumos. Ma asteptam la mai multa performanta din partea fostilor mei colegi. Cladirea este complet modificata si modernizata. Nu stiu cate sali de spectacol se ridica la standardele astea. Din nefericire, in schimb, spectacolul veritabil de circ a pierdut mult din performanta, acum este o combinatie gen teatru de revista, cabaret si doua numere, cum le spuneam noi "obosite". Nici coregrafia nu mi s-a parut a fi pe masura modernizarilor. In schimb, costumele, lumina, decorurile, impresionante. Sonorizarea execrabila! Povestile proaste si neatragatoare poate si datorita faptului ca nu se intelegeau replicile. E adevarat ca au fost doua numere speciale cu maimutele (nu cimpanzei ca aia sunt cei mai grozavi in spectacolele de circ) si unul cu camile. Apreciez ca dupa ce se va adopta si legea animalelor si normele europene in materia asta, spectacolul de circ se va reduce la performantele acrobatilor si atat. Preturile sunt prohibitive: incep de la 25 lei, iar joi Claudiu se va duce cu gradinita la 17 lei de persoana. Rezultat final: dezamagire. Mi S-a parut interesant ultimul numar de plastic in apa. Puteti vedea poze pe site-ul lor. (Apropo, iertati-mi ignoranta, dar cum se spune: site sau sait, ca vad ba asa, ba asa) Claudela cum ai petrecut? Parca te pregatesti de definitivat, nu-i asa? Mai stie cineva ceva de Amar? Cum ii merge dupa nastere? Va doresc o saptamana cat mai usoara si placuta! (M-am cam lungit azi, vorbareata foc nevoie...[:I]) mama lu' Claudiu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eva, draga...tu esti mereu plina de surprize...[:D]..fosti colegi zici??? [:D] Si Iustina merge cu placere la circ si apoi povesteste f. entuziasmata tot ce vede... ultima data a fost acum vreo 3 saptamani, circul "Praga" din Ungaria in oras la noi, 25 RON pentru adulti biletul, 20 RON pentru copii. Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai, Lora, eu am mai spus ca am fost acrobata a acestui circ lucrand mai mult in stainatate, in turnee, pentru o lunga perioada. Datorita faptului ca nu ne doream pentru copilul nostru acelasi regim de viata cu bagajele mereu facute si dureri de oase, de foarte multe ori nerasplatite pe masura efortului depus (de precizat ca abia acum realizez cat ne-am riscat zilnic sanatatea si viata), am spus ca ar fi mai bine sa devenim din nomazi, sedentari ca si parintii nostri si sa facem meseriile pentru care ne pregatisem initial. (Circul venise ca derivat al pasiunii pentru sport pe care am avut-o si intr-o perioada cand deja depasisem majoratul.) Insarcinata fiind, am spus ca nu pot sa stau degeaba, am prea multa energie (am avut sarcina la risc si RH negativ si de la 6 saptamani doctorul mi-a interzis orice fel de astfel de activitate) si asa m-am apucat de facultate. Povestea mea...[:D] mama lu' Claudiu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] Ce fac fetele? Eu ma lupt cu o uricioasa de raceala...nu vrea sa ma slabeasca deloc...[:(] A fost frumos la Ziua Avocatului...S-au incins lautarii iar horele si sarbele au fost la mare cautare...[:D] Am reusit sa ajungem sambata si la Craiova...unde am admirat fantanile lui Solomon...absolut minunate...[bis] Eva, definitivatul il sustinem in mai 2008...Doamne cum a trecut timpul asta...parca mai ieri incepeam...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...