Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul coafezelor-stylistelor ( 1 )


Recommended Posts

buna la fete!

 

am si eu mica problemuta: in august ma marit si tot caut pe cineva sa vina in ziua nuntii acasa sa ma faca si pe mine la par. la coaforul unde merg de obicei mi-au dat un raspuns de am picat pe spate: sa ma duc eu acolo, ca ele nu au voie sa vina la cliente acasa. de parca ma duceam eu sa o spun ca a venit acasa. m-as duce si acolo ca nu sunt fandosita, dar mai e si sora-mea si in plus sa ma plimb cu voalul pe cap prin cartier parca nu imi vine.

 

voi lucrati la cliente acasa? stiti cumva si pe cienva care m-ar putea machia?

 

mercik anticipat pentru raspunsuri.

 

nunta mea

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 159
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna fetelor!Nu am mai intrat de mult pe aici...Astazi sunt suparata pt ca m-am vopsit singura acasa si mia iesit prea inchis.De fapt m-am enervat pt ca luna trecuta am fost la coafor m-am vopsit,am dat o gramada de bani iar in 2 sapt se decolorase tot si era ca d...[bang].Asa ca m-am suparat si l-am facut acasa!!!Dar e cam inchis !Insa daca se va decolora si acum la fel ca la coafor va fi probabil perfect[:D]

Am si eu o intrebare.Ce sampon sa folosesc ca sa se pastreze cat mai mult vopseaua? Si ce vopsea e mai buna in comert dupa parerea voastra???

Va multumesc f mult pt sfaturile pe care le dati [flo][flo][flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Wow,super subiect.. l'am citit intr'o clipita de la cap la coada.

Vreau sa le intreb pe cele dua super profesioniste : doris si michelle ce imi recomanda ? si in general ce coafura/tunsoare avantajeaza o fata ascutita asa cum am eu si un nas acvilin/coroiat (ca cel pe care il posed). Ce trebuie sa fac in asa fel incat sa mai "indulcesc" trasatura asta, am si barbai mai proeminenta.

 

Acum am parul lung, asa cum imi doream cand eram mica (si mama ma tundea mereu baieteste),insa simt nevoia unei schimbari.

 

Ma puteti vedea in poze.

Va multumesc anticipat si va pup....sunteti minunate

 

 

[zana]Anderrusha Nice To Meet You ...Here

 

"Nu e important ce ti se intampla ci cum reactionezi la ceea ce ti se intampla"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Ceau, fetelor...

Scuze de intarzierea raspunsurilor, dar voi sunteti multe si eu una singura...

Voi raspunde cu siguranta tuturor, dar in masura timpului disponibil pe care il am...

Merci de intelegere!

 

 

Iza, id="red"> iti recomand tunsoarea asta:

 

http://www.avantaje.ro/index.php?a=155&p=1id="blue">

 

numai ca fara breton, iar suvitele le poti face si de alte culori, numai sa fie mai dezordonate, nu asa simetrice.

 

Philip,id="red"> da-mi te rog adresa ta de e-mail, sa-ti pot trimite o poza, cu un model pentru tunsoarea mamei tale. Pe PM.

 

 

Ica, id="red">am nevoie de e-mailul tau, pentru a-ti trimite modelul de tunsoare.

 

Addinel,id="red"> daca esti din TM, se rezolva...

 

Nadyana,id="red"> ar merge un saten deschis, combinat cu mese blond inchis.

Cat despre tunsoare, am nevoie de o poza.

 

Ramona,id="red"> L" oreal Elseve sampon si balsam , + masca Color-Vive

 

Anderra, id="red">uite :

 

http://www.hotel-roman.ro/salon-coafura/coafura.php

 

Sa fiti frumoase!

 

 

DORISid="red"> siid="purple">[comoara]INESid="red">

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

 

Pid="red">oid="orange">vid="purple">eid="teal">sid="limegreen">tid="red">eid="pink">aid="maroon"> pid="orange">rid="navy">iid="red">nid="navy">tid="orange">eid="brown">sid="green">eid="limegreen">iid="orange"> mid="black">eid="pink">lid="green">eid="red">

 

Portofoliuid="blue"> INESid="red">

 

Pid="blue">Oid="orange">Zid="limegreen">Eid="red"> Cid="purple">Uid="teal"> Nid="red">Oid="green">Iid="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor va rog frumos sa ma ajutati si pe mine !

 

Stiu ca sunteti coafeze dar de obicei aveti si colege cosmeticiene...

 

Eu voi nase peste aproximativ 3 saptamini si as vrea o cosmeticiana mai aproape de casa, in berceni.

Pina acum am mers in Lacul TEi dar in starea mea chiar nu mai pot....

 

Asa ca va mai rog odata sa nu lasati !

 

 

 

 

Dolce

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doris Alina si Michelle [flo][flo][flo]

 

As avea si eu o intrebare,daca ma puteti ajuta.Eu sunt obsedata de par intins.Is dotata cu placa,perie,feon(rowenta lissima),insa,bineinteles ca oricate as avea tot nu reusesc sa-mi intind parul asa cum face o coafeza.

In vara am aflat ca se poate face permanent intins(sper ca m-am exprimat corect[:I]).Bineinteles ca ma incanta la maxim,in ideea sa scap pt o perioada de stresul intinsului parului,insa as dori sa-mi spuneti daca exista dezavantaje si care ar fi acestea.

 

Va multumesc anticipat si va pup![pup]

 

 

 

Flori

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] sa ma scuzati coafezelor ca ma bag si io ca musca'n lapte[:D] da numa sa'i zic ceva..aspirantei de mai sus[:D]

flori76...floricicooo id="red">muica pi la noi numai treci deloc???

ne este dor de tine...

 

 

iertare fetelor de deranj...!!!gataaaaa am fugit[:D]

 

aaaaaaa stati asa ca acu vazui..ete ca nu plec...

moamaaa Dorisid="red">[pup][pup] io pe tine..acu vazui ce te pricepi[:D]..ia arunca muica un ochi si la mine..la mine ce s'ar potrivi????

si zici ca esti din Timisoara????

moamaaaa cred ca atunci cand ajung vin si io la tine...ca de mult ma chinui sa fac si io un gri in cap si nu'mi iese deloc[:D]

va[pup] cofezelor si numai bine va doresc!!!

 

[drac]

 

 

"Nimic nu-i imposibil!"id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...