Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul coafezelor-stylistelor ( 1 )


Recommended Posts

  • Răspunsuri 159
  • Creat
  • Ultimul răspuns

 

http://community.webshots.com/myphotos?action=showPhoto&albumID=550402050&photoID=2577034560090628763&security=NvaQHT aceasta este a doua poza.sper ca nu v-am agasat,insistand atat de mult pe aceasta tema!va pup!! Am uitat sa mentionez ca pozele sunt ceva mai vechi si ca acum am parul in scari si e ceva mai scurt cu aprox 5 cm.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
quote:Originally posted by Doris-Alina

Fetelor, va astept intrebarile la cap 2.POZE BABY STAR CASTIGATOAREA BABY STARDORISid="red"> siid="purple">[comoara]INESid="red"> Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!Pid="red">oid="orange">vid="purple">eid="teal">sid="limegreen">tid="red">eid="pink">aid="maroon"> pid="orange">rid="navy">iid="red">nid="navy">tid="orange">eid="brown">sid="green">eid="limegreen">iid="orange"> mid="black">eid="pink">lid="green">eid="red">Portofoliuid="blue"> INESid="red">Pid="blue">Oid="orange">Zid="limegreen">Eid="red"> Cid="purple">Uid="teal"> Nid="red">Oid="green">Iid="blue">


id="quote">id="quote">Doris , unde ai deschis capit. 2 ca nu-l gasesc , am si eu intrebari...Noi 2 singurei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 9 months later...

doris am si eu o intrebare, eu ma-am vospsit bruneta vreo 4 ani si acum m-am hotarat eu k e timpul sa fac o schimbare si am vrut un ciocolatiu dar nu imi prindea vopseaua peste negru asa k m-am gandit sa iau o vopsea de la l'oreal - recital preference- cu super deschidere de culoare si sa mi-o aplic acasa pe varfuri si sa o las la radacina numai 10 min, zis si facut!numai k mi-a iesit la radacini blond inchis(sau ma rog un saten foarte deschis cu o nunata fina de roscat)culoare ce arata bine, numai k in rest sunt la fel de bruneta si nu mai stiu ce sa fac, de doua zile stau pe net sa gasesc o solutie- asa am descoperit forumul si am aflat de decapaj- problema e k mie mi-ar palcea sa am nuanta de la radacini pe tot parul dar mi-e frica de faptul k dupa decapaj o sa am tot parul ars si nu o sa il mai pot arnaja eu am si firul subtire si parul e lipsit de volum. te rog sa imi zici unde sa imi fac decapaj in tm si daca e indicat sa fac asta sau mai bine iau o vopsea neagra si il fac cum era inainte.

mersi mult

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...