Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sunteti atente cum aratati..(2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 175
  • Creat
  • Ultimul răspuns

sunteti atente cum aratati cand singurul "spectator" e domnul sot?... daca raspunsul e nu, s-ar putea ca "spectatorul" sa-si procure o amanta ...(pe care s-o priveasca?). cam asa am interpretat io mesajul initial.

 

... si intrebarea vine din partea unui barbat (domn sot)... dar pe parcursul a doua capitole se pare ca si unele dintre noi ne punem aceleasi probleme (cum ca in loc sa ne priveasca pe noi, va privi pe altele, daca nu suntem atente ...)ba mai mult, daca nu stim sa gatim, domnul sot poate va da fuga la amanta sa si manance. iar daca nu stim sa ne comportam in pat, vom suporta aceleasi consecinte.

si cine e amanta? ... tot o femeie! dar una care e aranjata (nu musai tot timpul, ajunge daca e aranjata cand "spectatorul" e dornic de spectacol.

 

io, acum ma intreb: oare barbatii isi fac astfel de probleme? daca nu sunt atent cum arat chiar si cand am o singura spectatoare, doamna sotie ... atunci sotia isi va gasi un amant ... cred ca nu! pentru ca majoritatea barbatilor stiu ca femeile (majoritatea) is mai destepte de atat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mah, aranjata, nearanjata, io am observat o kestie esentziala la cosortu meu: i "se scoala" (pardon) oricind, fie ca io-s aranjata sau nu, la urma urmei asta conteaza foarte mult, nu, ca nu mai are timp de nici o amanta, shi nici kef, ca doar n-o sa caute alta fumeie epuizat fiind [:D]...shi tot epuizat fiind, nici nu-i mai pasa de aranjamentu meu! [^]

 

Iren dubla mamicaid="red">[zana] Bogdanelu nazdravanuid="blue"> [aerob] si Julia turboid="purple">[majoreta]

 

motzu Juliei+tortu lu Bogdanelu-nou!

august-septembrie-nou!

pozne

degetzeii

 

 

 

 

In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by iren

Mah, aranjata, nearanjata, io am observat o kestie esentziala la cosortu meu: i "se scoala" (pardon) oricind, fie ca io-s aranjata sau nu, la urma urmei asta conteaza foarte mult, nu, ca nu mai are timp de nici o amanta, shi nici kef, ca doar n-o sa caute alta fumeie epuizat fiind [:D]...shi tot epuizat fiind, nici nu-i mai pasa de aranjamentu meu! [^]Iren dubla mamicaid="red">[zana] Bogdanelu nazdravanuid="blue"> [aerob] si Julia turboid="purple">[majoreta]motzu Juliei+tortu lu Bogdanelu-nou! august-septembrie-nou!pozne degetzeii In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.id="purple">


id="quote">id="quote">iren, asta face parte din ideea "bine faci, bine gasesti" [:D]spor [;)]If there were in the world today any large number of people who desired their own happiness more than they desired the unhappiness of others, we could have paradise in a few years.id="navy">[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Apropos de omleta: eu am cunoscut o tipa, o prietena de-a lui frate-meu, care la 25 de ani nu numai ca nu stia sa faca ompleta, dar se uita luuuung la un catel de usturoi si nu stia ce sa-i faca !!!

Nu glumesc !!! Parintii ei au educat-o sa fie o intelectuala, nicidecum bucatareasa!!!

Pana la urma s-au despartit ca tipa era ciudata rau.

 

Cat despre aranjata sau nu, in casa mea stau cum am eu chef si cum ma simt bine, iar sotul ma iubeste asa cum sunt, si cum bine stim "cate bordeie atatea obicee", asa ca nu vad motivul pentru care va tot contraziceti aici.

 

Carolyne si bobocelul Veronica

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Adela
quote:Originally posted by aduscace ie aia omleta?Fetele de pe DC Viata e ca carosabilu'...unii vine....altii trece....id="blue">id="size1">
id="quote">id="quote">ie oo batute [neand]Adela [cit] , mamica de[zana]id="size2">id="violet">id="Times New Roman">
id="quote">id="quote">da' ce v-o facut oole de le bateti?of, urasc violenta.Sabino, pupa-ti-as io cafeaua care-o gatesti in fiecare dimineata, ca gospodina mai esti.........imi dai si mie reteta?Fetele de pe DC Viata e ca carosabilu'...unii vine....altii trece....id="blue">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ei si tu Adusco, da ce crezi, ca masor cu lingura?

 

[:-)))]

 

iren, idem

 


Sabina si [hippi] Sofia Galagiaid="teal">id="Times New Roman">id="teal">id="Times New Roman">

 

id="right">

 

Cea mai lungã cale este calea care duce de la urechi la inimã.id="Verdana">id="purple">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cu mii de scuze ca ma bag in vorba....[hopsieu]

Eu cred ca deviati un pic de la subiect cu omletele si cafelele facute.

Si mai cred ca astea sint amanunte lipsite de importanta.hai sa nu parem Coana Mitza de la cratitza,care nu mai stie altceva decit spalat-calcat-gatit-puradei-pat cind vrea masculul.

Ideea de baza e ca nu prea incinta ochiul o astfel de femeie daca mai are si un capod slinos pe ea si n-a mai dat pe la oglinda de nu stiu cind.

Nu,nu zice nimeni sa fii fardata si parfumata la orice ora a zilei,dar.....sint mici amanunte pe care le poti aranja din mers.

Pe urma....nu toate sintem frumoase.De exemplu eu,daca nu pun un pic de fard sa am si eu o fata mai umana,se sperie lumea de mine.Inchipuiti-va ce ar insemna sa stai asa o zi intreaga si sa defilezi prin fata sotului.

Am vazut si femei care,in "neingrijirea" lor,arat bine,chiar chestia asta parca le da un farmec aparte,insa.......nu toate sintem la fel.

 

DA,eu zic ca trebuie sa acordam un minim de atentie macar, felului cum aratam in fata consoartei. (Treaba cu gasitul amantei....hmmmmm.....nu cred ca tine de asta,are radacini mult mai adanci)

 

BRENDA

"Sint frunze care nu cad si clipe care nu se uita"

http://community.webshots.com/user/brendamitran

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...