Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum sa-mi ajut prietena


Recommended Posts

  • Răspunsuri 76
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Dragele mele

Nici nunva dati seama, ca in momentul cind am intrat pe forum sa vad ce s-a mai intimplat cu prietena Adrianei, ochii mi s-au umplut de lacrimi. Nici acuma nu-mi pot ierta cele 2 mari decizii luate. Este pentru mine ca un blestem.Insa de cite ori ma uit la fetita mea, unde a ajuns din punct de vedere profesional, ce sot bun are si ce fete frumoase, ma gindesc mereu, ca ........... daca n-as fi procedat atunci asa, poate acu7ma n-as mai fi fost o bunica fericita. Si prefer sa iau tot pacatul asupra mea si ea sa fie realizata si fericita. Ca nu cred nici acuma ca baiatul acela, ar fi meritat-o . Sincera sa fiu ma bucur pentru prietena Adrianei ca a luat asa o hotarire. Mai bine sa-i para rau acuma decit mai tirziu. Dumnezeu7 s-o calauzeasca pe drumul cel bun si sa-i dea putere sa le treaca pe toate. In ceeace priveste relatia ei cu parintii, timpul e un sfetnic bun. Poate, si mai mult ca sigur ca mai tirziu ii va intelege si va iuta si isi va calca pe inima si se va impaca cu ei. Insa , sini convinsa, ca in adincul sufletului ei nu-i va ierta niciodata.

Va doresc numai bine si daca cumva am jignit sau am suparat pe cineva cu povestea mea imi cer iertare

Cu respect pentru toate fetele care au scris pe acest forum

 

dalia946

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana,

Ai tot respectul meu pentru faptul ca ai fost alaturi de prietena ta. Nu stiu ce virsta ai, poate asta nici nu e important.Important e ca esti o adevarata prietena si mai iti spun ceva. Sa-ti dea dumnezeu atita bine cit tu ai sa faci in viata ta. Ca ai o inima cu adevarat de aur.

Cu dragoste

 

dalia946

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simt ca sint foarte emotionata. Adriana transmite prietenei tale din partea mea,

Multa sanatate si capul sus.Nu e nici prima si nici ultima in aceasta situatie. Si sa se mai gindeasca un pic la baiatul cu care a avut relatia. Sint convinsa ca n-o merita. Dragostea pe care ea i-a daruit-o din tot sufletul s-a irosit in van. Dar va gasi baiatul care s-o merite si sa o aprecieze , Poate asta i-a fost o mica invatarura de minte.

Sarut-o din partea mea ca din partea mamei ei

 

 

dalia946

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...