Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum sunt barbatii balanta in viata de cuplu? ;)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 73
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu tot cu balanta alaturi sunt!!!E un super om,ii place sa ajute pe oricine,e mamos intr-adevar in special cand e bolnav,e distractiv,muncitor,super iubitor de familie iar la capitolul mancare nu este prea pretentios!Daca nu gaseste mancare gatita pune imediat mana pe telefon si comanda ceva sau se duce sa-si cumpere,sau isi gateste singur.E ordonat,ii place sa participe la treburile casnice si ce sa va mai zic...cand apare ceva motiv de cearta,cand am eu chef sa discut problema respectiva ,el rade sau nu zice nimic!Asta ma enerveaza cel mai tare!De 5 ani de cand suntem impreuna,n-am reusit sa-i schimb comportamentul. NUMAI BINE VA DORESC! Lory_k[mamica]lui[copil]ALIN CRISTIAN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mersi de raspunsuri fetelor.

 

Emmaid="purple"> [:-)))][:-)))][:-)))] tare ideea ta cu filmul. [;)] Daaaa.... io stiu daca precepe a proposul asa se subtil? [:D] In ceea ce priveste pusul piciorului in prag... ma straduiesc... si by the way... al meu are ascendent in rac, so.... [bang][bang][bang]

 

Dianaid="purple">, cunosc felul asta de a fi. Adevarul e ca si eu sunt acelasi gen de persoana si nu-s balanta. Las de la mine in nestire, dar daca m-ai calcat sanatos pe coada... salutare taica si noroc! Am terminat 2 prietenii in modul asta, dar tre sa recunosc ca si al meu cam face la fel...

 

Kiwwyid="purple">, observ ca pana la urma cu totii-s familisti convinsi... hmmmm...bila alba [;)]

 

Lauraid="purple">[9cer][olala][:I][:0]! Ca sa zic asa... [:D] Acu "a mai imbatranit" dar in primul an de relatieeeeeeeee.... eheeheheheeeeeee [olala]

 

Loryid="purple"> poti sa detaliezi mamos? nu te deranjeaza?

 

Nane [biz]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by kiwwy

am uitat sa scriu :i innebunit dupa fotbal:steaua,e pur si simplu topit dupa Steaua,cand este meci,eu plec de acasa,pt.ca striga prea tare....cred ca si vecinii pleaca de acasa[si-eu]cezara


id="quote">id="quote">si-al meu e tot stelist. Si cica se da si microbist. Meciurile de fotbal sunt cel mai bun somnifer! Mai putin cand joaca Steaua!Mami si NiKo (24 sept 2004)"Cine se amesteca in Legenda Personala a altuia, niciodata nu si-o va descoperi pe a lui." ~ Paulo Coelho
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

oare stiti ce inseamna microbist? al meu se uita la tot ce prinde meci din italia, apoi daca i se arata si anglia sau spania.bineinteles ca champion's league e o infamie sa nu fie urmarit... etc. oricum, cand e meci la tv, adio orice [xx(] La romani nu se prea uita, atata noroc. La inceput le urmaream si eu cu el, imi facea placere ca sharuim ceva ce lui ii e drag... dar atunci ne uitam numai marti si miercuri... intre timp, am dezvoltat si eu un mecanism-somnifer... daca suntem in pat la tv si da pe meci, adorm in 10 minute MAXIM, chiar daca e numai ora 9 seara.

cam asta cu fotbalul....

iar daca ii inseli asteptarile, sau cand suntem certati/suparati ... pfiiiuuuuuu ... iceberg de mare calibru, parca nici nu exist/nu am existat pe lume[bang] [zid] . chiar mi-a spus ca daca cumva il voi insela, nu-i va parea rau dupa mine, chiar i-ar fi mai usor decat daca l-as parasi din alte motive

acuma am mai fixat povestea cu icebergu, si incercam sa comunicam cand suntem certati, ca inainte stateam si 2 saptamani fara sa conversam, numai din orgoliu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Naneid="red">- eu cum sunt un temperament coleric si am un caracter autoritar ...l-am ajutat putin sa se schimbe...in sensul ca fiin impreuna de 9 ani si casat de 7 a invatat ceva de la mine ...nu mult.

 

Il admir pt usurinta cu care ia unele lucruri ..eu ma agit si fac cu nervii si el face bascalie cata poate.

Al meu nu e deeeeelooooooc cu fotbalul ...prefera coctatul pe munti ... iar eu prefer marea asa ca ...[bang].

De obicei cedeaza el ...dar si eu ...trebuie sa nu intinzi coarda intr-o relatie daca tii la celalalt...si in plus face o mutrita nostima si dezamagita ca l-as manca.

Si sotul meu pot sa spun ca e un pic cam rece ...dar eu i-am spus in fata ce nu imi place...stiu ca ma iubeste si ca are grija de mine dar imi place sa o arate cateodata.Norok ca si eu sunt cam la fel ...adica "siropul" nu ne place. Nu mi-a spus niciodata "iubi","sufletel" ,,...si bien a facut ca ma pufnea rasul.

Dar totusi ma alinta .... imi zice : oaieeeeee, colac peste pupaza (pt ca sunt [gravi]),sconky,..etc[:D]...dar ne amuzam reciproc .

 

diana [gravi]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Lauraa

eu am auzit ca sunt futaciosiid="size1">Mama de [copil]Lara Celine id="red">


id="quote">id="quote">[wow][wow][wow] ce vad ....ceeeeeeeee vaaaaaddddddddDar ai dreptate mare!!!Pe mine una m-a innebunit,mai e si omu' obosit si el nimik nimik....Buna fetelor,Posed si eu o balanta,pe care o iubesc mult mult.Ne intelegem bine.El este intradevar familist,iubaret,dragastos,corect,nici zgarcit,nici nu cheltuieste peste masura(cum trebuie sa fie),la mancare nu am ce zice,mai comenteaza el una alta da mananca ce ii dau.Momos nu am observat sa fie prea mult.Cand se enerveaza e bine sa iti pui niste vata in urechi caci are obiceiul sa tipe...la faza asta ma lupt sa-l schimb....da cand se calmeaza si pot sa vb cu el imi zice ca nu se poate controla in momentele alea[bang].In schimb cand ne certam daca e vina lui de fiecare data recunoaste,asta imi place!Are umor mult....mie imi place asa cum e[il][il][il] bineinteles cu mici modificari pe ici colo da nimeni nu e perfect!poze noi [foto]bubulinele [vampa] [hippi]'Populatia planetei creste continuu, in timp ce inteligenta ei ramine constanta.'Sabina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sa intreb si eu o intrebare, ca veni vorba, diana - si restul fetelor

 

al vostru cat de iubacios e? al meu nu are nici o manifestare in public, ba dimpotriva, se fereste tot timpul, ca i-e rusine. nu vrea numai acasa, da' pe mine cand ma apuca dragostea la metro, imi vine sa [sm] ca nu primesc un pupic decat dupa negocieri serioase, ufff !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...