Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum sunt barbatii balanta in viata de cuplu? ;)


Recommended Posts

nane,dc nu pricepe aluzia,ia-o pe soacra la o calatorie cu trenul...oricum acum imi ramane doar sa ma rog ca al meu sa nu aiba ascendent in balanta.[;)]

hai,mai ca nu e chiar atat de rau.important e ca il poti suporta.pupici.[pup]

 

Ema[cit]

[disco]Iepurasii trazniti[disco]

[foto]Poze noi[foto]

 

Bazar pentru Alex

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 73
  • Creat
  • Ultimul răspuns

fetelor, dupa cate vad aici nu prea se aseamana sotii nostri, desi sunt in aceeasi zodie. Poate depinde si decada. Al meu e in prima decada, la sf lui septembrie. E un om bun la suflet, cam ascuns (numai mie mi se destainuie), deloc mamos, chiar nu este atasat de parinti, cel putin la suprafata, de cele mai multe ori cam. Totusi, cand il supara ceva devine nelinistit, agitat si se consuma mult. Nu stiu cat de altruist este, important e ca isi iubeste sotia[:D], ca se poarta frumos cu ea, ca ii plac copiii (noi nu avem inca, dar cred ca se viseaza tatic), animalele (e medic veterinar) si ca tot ce face face pentru camin.

 

Ioana

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Io zic ca depinde de ascendent [:D]

Important e sa fim iubite !!![bis]

 

_________________________________________________id="red">

Leoaicele Daria & [majoreta]Giuliaid="size3"> (2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red">

 

Bazar pentru Alex

Bazar umanitarid="purple">

 

[foto] Supercopiii iulie/august 2004id="size3">id="red">id="Times New Roman">[colegi]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by mamagiuliei

Io zic ca depinde de ascendent [:D]Important e sa fim iubite !!![bis]_________________________________________________id="red">Leoaicele Daria & [majoreta]Giuliaid="size3"> (2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> Bazar pentru Alex Bazar umanitarid="purple">[foto] Supercopiii iulie/august 2004id="size3">id="red">id="Times New Roman">[colegi]


id="quote">id="quote">da da iubite,da!sa fim iubite[bis][bis][bis]poze noi [foto]bubulinele [vampa] [hippi]'Populatia planetei creste continuu, in timp ce inteligenta ei ramine constanta.'Sabina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by devylla

Cand se enerveaza e bine sa iti pui niste vata in urechi caci are obiceiul sa tipe...la faza asta ma lupt sa-l schimb....da cand se calmeaza si pot sa vb cu el imi zice ca nu se poate controla in momentele alea[bang]. In schimb cand ne certam daca e vina lui de fiecare data recunoaste,asta imi place!

Are umor mult....mie imi place asa cum e[il][il][il] bineinteles cu mici modificari pe ici colo da nimeni nu e perfect!

 

poze noi [foto]

bubulinele [vampa] [hippi]

'Populatia planetei creste continuu, in timp ce inteligenta ei ramine constanta.'

Sabina


id="quote">id="quote">

 

Devylla id="purple">faza cu cearta cand vede roshu o cunosc... Eu am inceput sa-ntorc spatele si sa plec, ca n-are rost sa ma pun cu toti nebunii. [:D][alcool][:D]

In ceea ce priveste faptul ca-si recunoaste greselileeeeeee.... ei, da jos palaria! [bis][bis][bis] Felicitari! Al meu recunoaste fff greu si numai constrans de imprejurari. [:D] Mai are o faza idioata: cand face cate o tampenie da vina pe oricine altcineva in afara de el.

EXEMPLU: a daramat un ghiveci. booooooooooooonnnnnnnn! Nu e el de vina ca n-a fost atent ci ghiveciul pt ca exista, si daca tot exista, dc trebuie sa stea ACOLO cu toate ca stia de nus' cat timp ca ghiveciul ALA e ACOLO. [:-)))] Alta faza: se loveste in fatza cu stinghia pe care e agatzat prosopul la baie. Concluzia: stinghia e de vina ca exista si uite! nenorocita vroia sa-i scoata opchiul! [:-)))][:-)))][:-)))]

 

Eu ma amuz teribil in astfel de momente, dar el este extrem de serios... lol!

 

Dpopid="purple"> poa' e timid. [;)]

 

Emmaid="purple"> nu e f. rau, dar am si eu crize cand l-as arunca pe geam. [;)] Ma straduiesc sa rezist. hahahahaha

 

[pup]

 

Nane

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uaaa, am uitat ceva taaare important despre a mea balanta: vorbeste, vorbeste muuult, ii place sa vorbeasca, sa tina discursuri. Culmea ca numa` io nu am nervi de el [alcool] in rest toata lumea il venereaza [hot]

 

 

 

_________________________________________________id="red">

Leoaicele Daria & [majoreta]Giuliaid="size3"> (2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red">

 

Bazar pentru Alex

Bazar umanitarid="purple">

 

[foto] Supercopiii iulie/august 2004id="size3">id="red">id="Times New Roman">[colegi]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by devylla
quote:Originally posted by mamagiuliei

Io zic ca depinde de ascendent [:D]Important e sa fim iubite !!![bis]_________________________________________________id="red">Leoaicele Daria & [majoreta]Giuliaid="size3"> (2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> Bazar pentru Alex Bazar umanitarid="purple">[foto] Supercopiii iulie/august 2004id="size3">id="red">id="Times New Roman">[colegi]


id="quote">id="quote">da da iubite,da!sa fim iubite[bis][bis][bis]poze noi [foto]bubulinele [vampa] [hippi]'Populatia planetei creste continuu, in timp ce inteligenta ei ramine constanta.'Sabina
id="quote">id="quote">subscriu!id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Nane
quote:Originally posted by devyllaCand se enerveaza e bine sa iti pui niste vata in urechi caci are obiceiul sa tipe...la faza asta ma lupt sa-l schimb....da cand se calmeaza si pot sa vb cu el imi zice ca nu se poate controla in momentele alea[bang]. In schimb cand ne certam daca e vina lui de fiecare data recunoaste,asta imi place!Are umor mult....mie imi place asa cum e[il][il][il] bineinteles cu mici modificari pe ici colo da nimeni nu e perfect!poze noi [foto]bubulinele [vampa] [hippi]'Populatia planetei creste continuu, in timp ce inteligenta ei ramine constanta.'Sabina
id="quote">id="quote">Devylla id="purple">faza cu cearta cand vede roshu o cunosc... Eu am inceput sa-ntorc spatele si sa plec, ca n-are rost sa ma pun cu toti nebunii. [:D][alcool][:D] In ceea ce priveste faptul ca-si recunoaste greselileeeeeee.... ei, da jos palaria! [bis][bis][bis] Felicitari! Al meu recunoaste fff greu si numai constrans de imprejurari. [:D] Mai are o faza idioata: cand face cate o tampenie da vina pe oricine altcineva in afara de el.EXEMPLU: a daramat un ghiveci. booooooooooooonnnnnnnn! Nu e el de vina ca n-a fost atent ci ghiveciul pt ca exista, si daca tot exista, dc trebuie sa stea ACOLO cu toate ca stia de nus' cat timp ca ghiveciul ALA e ACOLO. [:-)))] Alta faza: se loveste in fatza cu stinghia pe care e agatzat prosopul la baie. Concluzia: stinghia e de vina ca exista si uite! nenorocita vroia sa-i scoata opchiul! [:-)))][:-)))][:-)))] Eu ma amuz teribil in astfel de momente, dar el este extrem de serios... lol!Dpopid="purple"> poa' e timid. [;)] Emmaid="purple"> nu e f. rau, dar am si eu crize cand l-as arunca pe geam. [;)] Ma straduiesc sa rezist. hahahahaha[pup]Nane
id="quote">id="quote">CE ca am incercat sa ii intorc spatele ,da parca il vad si acum,vine dupa mine...ce se poate....sa discutam.Numa' ca doar el discuta-tipa ca eu nu mai apuc sa zic ceva[:D][:D]Si al meu mi-a daramat un ghiveci la care tineam foerte mult si ma chinuiam cu el ca-l primisem si nu-i mergea bine.Si seara ce vorbea el la telefon si nush ce-l apucase cu perdeaua ca tot tragea dee ea,o aranja nush ce facea.Eu citeam ceva,nu eram atenta la el.Si cand aud.....bufffff si un AAAAAA!Ma uit....al meu ghivechi imprastiat in toata camera,inclusiv covor.si el se uita la mine cu o fata vinovata...dar nu ar fi lasat telefonul din mana[:D][:D],si-a cerut el scuze,dar i-am zis ca crima deja a fost comisa....ca sa se pregateasca de 'pedeapsa'.A doua zi mi-a adus doua plante identice[pup][pup][pup].poze noi [foto]bubulinele [vampa] [hippi]'Populatia planetei creste continuu, in timp ce inteligenta ei ramine constanta.'Sabina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor,al meu cand se enerveaza ma iau si eu in gura cu el...apoi ajungem sa ne jignim...id="size1">rauid="size3">.

Cum reusiti sa va stapaniti,sau care e cea mai buna metoda sa nu te certi?ca mie daca imi zice ceva care ma deranjeaza nu pot sa tac...[mariaj],asa sunt eu...as vrea sa ma schimb,dar pur si simplu nu pot sa tac.

 

cezara

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, dar ziceti, mama, si ce zodii sunteti voi, sa vedem ce zodii pregera balantosii[:D]. Poate descoperim vreo preferinta pentru o anumita zodie. Eu SAGETATOR.

 

PS: Am uitat sa va spun ca al meu mananca orice si ii plac blondele. Cred ca nu are nici o legatura una cu alta, nu???[:D]

 

Ioana

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...