Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum sunt barbatii balanta in viata de cuplu? ;)


Recommended Posts

eu sunt Rac,el e balanta[:D],Ioana al meu uraste blondele,ii plac doar brunetele!gen Angelina jolie)de aceia sunt si eu bruneta...cu par lung,dar nu am buze groase...[:D]

Cum trebuie sa eviti o cearta cu asemenea specie,balanta?eu am vazut ca nu prea are rezultat cearta....[duel]

 

cezara

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 73
  • Creat
  • Ultimul răspuns

nene nush dar cand incepe sa tipe eu nu mai spun nimik si atunci mai scade din ton:D

Eu sunt fecioara

Apropos ii plac sanii mari...i-am aratat-o pe nicoleta luciu....:D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

poze noi [foto]

bubulinele [vampa] [hippi]

'Populatia planetei creste continuu, in timp ce inteligenta ei ramine constanta.'

Sabina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hihihi, io`s LEU [:D], asa ca atunci cand ne punem pe cearta, doar gura mea se aude [alcool]

Fetita noastra e tot leoaica, da` s-a aliat cu tata`so [hot]

 

_________________________________________________id="red">

Leoaicele Daria & [majoreta]Giuliaid="size3"> (2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red">

 

Bazar pentru Alex

Bazar umanitarid="purple">

 

[foto] Supercopiii iulie/august 2004id="size3">id="red">id="Times New Roman">[colegi]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu is pesti. da' al meu e asa blanduuuuuuc[il] numai eu is mai certareata, si intotdeauna incearca sa ma calmeze. am mai avut un prieten balanta si si ala era ff calm, imi suporta toate schemele. ptui ce norocoasa sunt [jamaica]

kiwwi ca sa nu va luati la harta, incearca sa te duci in alta camera si sa bolborosesti tot felu :) (ca sa nu zici ca taci).

si eu eram ca tine, dar am primit pe mail un powerpoint cu o pilda ff frumoasa mai demult... cu un baietel rau, care de fiecare data cand vorbea urat sau suara lume batea un cui in usa... si pe cand a devenit el mai cuminte, pt fiecare fapta buna scotea un cui... dar gaurile e care le facuse nu se mai puteau repara (adica ma rog, stiu ce se pot repara cu chit, dar asa era povestea [;)]. si in concluzie, o vorba rea poate fi iertata, dar lasa rani permanente bla-bla, multe invataminte, cine o vrea (pe pilda) sa imi zica, poate o regasesc prin inbox...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by numeioana

fetelor, dupa cate vad aici nu prea se aseamana sotii nostri, desi sunt in aceeasi zodie. Poate depinde si decada. Al meu e in prima decada, la sf lui septembrie. E un om bun la suflet, cam ascuns (numai mie mi se destainuie), deloc mamos, chiar nu este atasat de parinti, cel putin la suprafata, de cele mai multe ori cam. Totusi, cand il supara ceva devine nelinistit, agitat si se consuma mult. Nu stiu cat de altruist este, important e ca isi iubeste sotia[:D], ca se poarta frumos cu ea, ca ii plac copiii (noi nu avem inca, dar cred ca se viseaza tatic), animalele (e medic veterinar) si ca tot ce face face pentru camin.Ioana


id="quote">id="quote">Numeioana, aprca ai vorbi de iubitelul meu. e nascut pe 3 cotombrie. As mai avea de completat doar ca mananca orice. Nu e deloc mofturos. Si foarte sufletist. Se enerveaza foarte rar. Mai degraba eu sunt cea care ma enervez. Sunt berbec.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kiwwyid="orange">, eu la inceput ma stapaneam si nu ziceam mare lucru cand incepea sa se certe cu mine din te miri ce rahat... Acu nu mai tac nici eu, si daca nu-ntorc spatele si plec pt ca n-am cum (de ex suntem in mashina) se lasa cu urlete destul de nasoale. [alcool][alcool][alcool] Eu nu jignesc, el da, si era sa-i dau papucii de vreo 2 ori din cauza asta. Dup-aia-i pare rau, dar dupa cum zicea si dpopid="orange">... gaurile raman si se strang iar la un mom dat cineva (probabil eu) va exploda. [bang] [:D] Ma scoate din sarite inclinatia asta spre cearta iscata din nimic si oricat ma straduiesc s-o dezamorsez, tot degeaba... [;)]

 

Numeioanaid="orange"> eu sunt gemanutza si cica ar tb sa ne-ntelegem bine. Pana si la ascendent ne potrivim eu pesti, el rac. [;)] Si by the way Kiwwyid="orange"> rac cu balanta... cam nasoala combinatia... sunt 2 zodii care nu se pupa, combinatia e cam nefericita (cf. zodiacului). A.cicel id="orange">e fericita din punctul asta de vedere: balanta-berbec e combinatia ideala, pt ca-s zodii complementare (la 360 de grade una fatza de cealalta).

 

Mamagiulieiid="orange"> tu cu zodia ta aveti sorti de izbanda, pt ca tre sa fi o pers mai puternica decat el. Cam asta am observat eu de fapt, ca atunci cand ma simt puternica si-l domin, castig, daca sunt intr-o pasa proasta si ma las dominata, e vai si-amar.... Bag de seama deci ca barbatului balanta ii place o femeie care sa-l domine dar sa-l lase liber in acelasi timp. Pe cele slabe le "haleste" pur si simplu...

 

Greu, greu... [;)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by dpop

Naneid="navy"> [:-)))][:-)))][:-)))] teoretic is din ca mai slaba zodie, pesti...da' nu stiu cum ma haleste el pe mine, ca de cand suntem impreuna, .... eu [grasa], si el... a slabit de numa', tot piele si os, saracu' [:I]


id="quote">id="quote">Poate asteapta momentul propice... sa ai stratul de tesut adipos care-i face lui placere si.... cand te astepti mai putin [vrajitor] hatz! si te baga la cuptior. [;)][pup] Nane
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by dpop

Naneid="navy"> [:-)))][:-)))][:-)))] teoretic is din ca mai slaba zodie, pesti...da' nu stiu cum ma haleste el pe mine, ca de cand suntem impreuna, .... eu [grasa], si el... a slabit de numa', tot piele si os, saracu' [:I]


id="quote">id="quote">Salut! Si eu peste , el balanta. dpop, cred ca suntem in aceeasi "barca", sper sa nu se scufunde cu noi [grasa] [grasa] [;)]. La o adica noi suntem pesti, si poate ii "salvam" si pe ei, fiindca ne sunt dragi [:D] si de asta stam cu ei. Caracterizarile facute de voi balantelor se regasesc si la sotul meu, in plus este de o incapatinare rara (este genetic), perseverent cat cuprinde, ii place la nebunie sa sicaneze persoanele care urasc acest lucru, chiar se amuza copios, ii plce sa fie alintat, din cand in cand mai alinta si el, cat despre "mamica", daca ea spunea sari, el intreaba cat de sus?[bang]. Intre timp cordonul ombilical s-a atrofiat,si socrela nu mai are infuenza prea mare [cool]. La inceput mai facea comparatii cu mancare maica-si, eu i-am explicat ca expresia "ca la mama acasa" trebuie sa se schimbe in "ca la sotie acasa", culmea, chiar a mers [:D]. Suntem casatoriti de 5 ani si avem o fetita de 1,8 an, tot pestoaica, si ea il cam joaca pe degete, si chiar ii place. Hai ca v-am plctisit destul. O seara suuuuperrr![xinpat] [sex]Camelia & Alexandra Elena (27 feb 2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cE sa fac.....sunt tot Rac,suntem incompatibili in orice plan...pt. a merge aceasta relatie,trebuie sa fiu mai ingaduitoare....sa las mai mult de la mine....sa incerc,cel putin.e tare faza despre cuiele batute,si foarte adevarata....[:(!]

Primul meu sot a fost Leu,iarasi o zodie in care nu ma potriveam cu partenerul[vom]....eu numai persoane din acestea am gasit....der eu tot il iubesc[olala]

 

cezara

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...