Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Barbatii Varsator..


Recommended Posts

Vad ca vobiti despre mine[:D]bravos.Da,cam asa e cu varsatorii.Si nevasta-mea e varsatoare si ne intelegem perfect.oricum sint diferenta intre nativ si nativa varsator.Sint imprastiat,trec luni perioade de lene,nu ma intereseaza parerea celorlalti,imi ajut prietenii,nu uit si greu iert in schimb am pretentia sa fiu iertat[8D].Nu insel,nu beau,in schimb fumez destul de mult,nu imi neglizez familia.Astept ca ceilalti sa isi dea seama daca au gresit sau fac ceva ce ma deranjaza,nu prea spun direct,dar dau de inteles,ma enervez f greu,dar si cind rabufnesc e jale[:)]Singura slabiciune o am ptr nevasta-mea careia nu ii pot refuza nimic si nici nu ma pot supara pe ea si baietelul meu.Rar fac primul pas,nu ma aventurez in necunoscut cu toate ca imi place riscul si sint f f punctual si detest intarzierile de orice fel.La o intalnire dupa 15 min plec indiferent cu cine trebuia sa ma intalnesc even daca intalnirea aia e in interesul meu.Cred ca in mare sint OK[8D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 36
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by nanuk

Eu am in dotare (de sase ani, din care aproape patru cu acte) una bucata sot Varsator.Plusuri: nu fuge niciodata de raspundere, este serios si pune suflet in ce face, se tine de promisiuni, este fidel sotiei, pune mare pret pe familie (in general pe valorile traditionale), are simtul datoriei si spirit justitiar, nu il poti duce cu presul, este sociabil, haios, spontan si isi pretuieste prietenii.Minusuri: se enerveaza repede si are o gura foooaaarteee spurcata, imprastiat si uituc când e vorba despre obiecte (desi in idei este foarte riguros), nu uita in veci un om care l-a ranit ori si-a calcat cuvintul in fata lui.Cu alte cuvinte, nu pot trai fara el, dar uneori imi trebuie taaareeee multa rabdare sa-l suport. NANUKhttp://pg.photos.yahoo.com/ph/singabi_ro/my_photosZambeste, maine va fi mai rau! MURPHYEXACT ASA E SI AL MEUUUUUUUUUUUUUUUUUUCE ZODIE ESTI TU?


id="quote">id="quote">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, salutare[hia]

Eu sunt geamana, sotul varsator(sot de 5 ani, impreuna de 12), fetita-pestisor.

Fetelor, cred ca am dat peste cel mai cel barbat(nu fumeaza, nu bea, nu vine tarziu acasa, ma iubeste, isi adora copilul, nu ma contrazice atunci cand sunt nervoasa, etc)

Defecte:mi se pare perfectionist(uneori mai mult decat e cazul), atunci cand este nervos, nu se manifesta decat foarte rar.

 

[9cer]

 

Cosmina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu posed un sot varsator, iar eu sunt rac. Suntem casatoriti de un 1 an si trei luni, dar suntem impreuna de cinci ani. Este cel mai romantic barbat pe care l-am intalnit, si n-o spun pentru ca vreau sa-l laud, dar pur si simplu cine ar mai veni o data la doua saptamani 500 km cu trenul, doar pentru a fi cu mine cinci ore? El este din Suceava. Si cine mi-ar scrie scrisori de 20 de pagini, si ar fi disperat cand nu stie unde sunt? Nu nu l-as schimba desi ma scoate din pepeni cu spiritul lui de critica foarte acut, iar cand se enerveaza e vai si amar. Dar ii trece repede. In rest subscriu tuturor celor care au descris Varsatorii cu calitati si defecte.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Eu sunt leu si el varsator ,incep sa ma mir de cate leoaice au ales varsatori sau vice-versa ,si se mai spune ca suntem la 180 grade ,polii opusi se atrag [:D]Eu ca si voi ma inteleg de minune cu al meu sot ,suntem impreuna de 5 ani si nu l-as schimba pentru nimic ,este cel mai familist om pe care puteam sa-l am langa mine .Ma iubeste si ma rasfata de fiecare data in limita in care ne permitem ,dar nu mi-ar refuza nimic ,se lauda cu mine si se considera cel mai norocos om ca m-a ales pe mine .A fumat ,dar dupa cateva replici ale mele s-a lasat de tot ,acum doar mai bea cate o bere ,un vin ,mai putin tarie ,doar de 2 ori l-am vazut beat in 5 ani de cand suntem impreuna.Este adevarat ca nu poate sa spuna "nu".. cand cineva are nevoie de el ..numai pentru nasii nostri ma lasa balta ,nici parinti lui nu au un loc asa privilegiat ca al nasilor ,dar asta mi-e varsatorul si-l iubesc [bis].Ce ma deranjeaza e ca pleaca urechea la tot ce i se spune ,si le crede fara sa le verifice mai intai ,un alt lucru cand se enerveaza face ca toti dracii ,pe urma ai trece .Este foarte spontan ,foarte prietenos cu toata lumea ,gresit interpretat de unele femei [8D]Nu ai place sa stea in casa decat daca e bolnav si nu se poate ridica din pat .Dupa mintea lui si-ar lua toti prietenii la rand in fiecare zi .Acum asteptam o fetitza ,ne bucuram nespus de minunea care ne va lumina viatza de acum in colo .As vrea sa fie tot varsatoare dar cel mai probabil va fi pestisor ..pana la urma nu noi decidem ,sanatoasa sa fie .Ce mi-ar placea sa aibe si nu are e mai multa tandrete .El e dintr-o bucata daca vreau ceva trebuie sa spun pe nume ,altfel nu pare sa inteleaga .Si nu ai place fotbalul [cool],daca ai placea nu il luam [^]Sunt sinceri atunci cand cred ca nu au nimic de pierdut daca spun ,altfel incearca sa minta ,dar cum nu este mare maestru in asta il prind [;)]De inselat nu m-a inselat ,a avut o tentativa pe cand eram prieteni si acum cand isi aduce aminte ai pare rau [:)]

Noi ne intelegem bine ceea ce va dorsc si voua [pk][pk][pk].Multa sanatate ,pupici ,un an nou fericit [pup]

 

http://community.webshots.com/user/maria2005116

Maria

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

...si sotul meu e varsator...

 

uneori[:D] alteori[V] ma si enerveaza![mariaj]

 

mie imi place sa rad mult, cu el insa n-am prea multe sanse, cre' ca-i prea stresat...[bang]

 

da' de altfel e baiat bun, fidel, iubaretz, fara vicii...elegant, incapatanat[:D](mult mai mult ca mine-berbec maruntel)

 

[hot]

 

[pegeam]Sarbatori[*]fericite![aho]

Gabriela si [copil] Mariuca(31 dec 2003)id="size1">

 

 

Haideti sa ajutam!, un baietel de 1 an-diabetic

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...