Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mica Papadie – a doua minune a mea!


Recommended Posts

no, ma bucur ca va place de Papadiuta mea! Doamne, e asa un scump ca toata ziua as sta numai bot in bot cu el, dar ma abtin, ca sa nu se supere Stefan. Iar el sta la iubit ca un mielusel!

Multumesc din suflet pt urarile voastre; sunteti dragute, ca intotdeauna! [flo][floare3][flo](una de la mine, una de la Stefan si una de la Simon).

Loredana, cum stai cu cele 5 kg? [;)]

Teodora, nu zic nimic; ar fi frumos si al treilea bebe; dar ar fi mult prea greu; asa ca ma opresc aici; si astept vesti de la voi pt bebe 2! ok? [:D]

Va multumesc inca o data la toate pt gandurile bune!

[pup]

 

[8**] Marianaid="size2">, [hot] Stefanid="size2"> (20.04.2004) si [bb] Simonid="size2"> (30.08.2005)

 

pozicile noastreid="size2">id="blue">

Nasterea lui Stefanid="size2">id="purple">

Nasterea lui Simonid="size2">id="purple">

 

Sanatate Maxima!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 19
  • Creat
  • Ultimul răspuns

sa-ti traiasca Papadia...e asa scump.si povestea-i asa frumoasa...

 

vazui poza si ma gandii ca eu credeam ca Lia mea a avut mult par la nastere...

 

 

 

anamaria-lia-21.10.2004 si alex -24.08.1993 si samburelul de decembrie 2005-33 [baietel]

id="blue">

poze de copii cuminti

 

povestea lui alex, povestea liei, povestea noastra

Puterea corupe. Puterea absoluta corupe absolut

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

anamaria, m-am uitat si eu la pletoasa ta! Are mai mult par decat Simon, mai des, dar mai asezat [:D]

jadi, astept si povestea ta, ca pe la mamici de sept-oct ajung mai rar.

Va multumesc pt urari si aprecieri.

[pup]

 

[8**] Marianaid="size2">, [hot] Stefanid="size2"> (20.04.2004) si [bb] Simonid="size2"> (30.08.2005)

 

pozicile noastreid="size2">id="blue">

Nasterea lui Stefanid="size2">id="purple">

Nasterea lui Simonid="size2">id="purple">

 

Sanatate Maxima!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu de ce, dar am simtit nevoia sa recitesc povestea lui Stefan impreuna cu raspunsurile voastre.

Si am avut o mare surpriza. (am uitat fiind [batcap]). La un momemt dat va spuneam ca invidiez [gravi] si ca poate imi mai da D-zeu si mie o "poveste", ca ulterior sa va dau vestea ca sunt [gravi] in 5 saptamani!

Doamne, ce-a mai trecut timpul! Inca de atunci presimteam ca va fi baiat si uite ca acum sunt cu Simon in brate! Imi dau lacrimile de emotii.

Multumesc [dc] pt posibilitatea pe care mi-ai oferit-o si mi-o oferi de a trai si retrai astfel de momente. [floare3]

 

[pup]

 

[8**] Marianaid="size2">, [hot] Stefanid="size2"> (20.04.2004) si [bb] Simonid="size2"> (30.08.2005)

 

pozicile noastreid="size2">id="blue">

Nasterea lui Stefanid="size2">id="purple">

Nasterea lui Simonid="size2">id="purple">

 

Sanatate Maxima!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mariana - sa fiti fericiti impreuna, sa aveti o viata frumoasa, asa cum ati visat-o! Ca spuneai de vise, pe fetita noastra o cheama Cristina pentru ca asa a visat tati la vreo 2 luni de la conceptie (era un nume la care nu ne gandisem niciodata) - ca nascusem o fetita, ca tocmai o declaram "Cristina" si ca apoi a trebuit sa mergem la spital la cineva care avea probleme cu sanii (aia eram tot eu la 10 zile dupa nastere, cu o mastita de toata frumusetea).

Eu nu am fost in stare sa scriu niciodata povestea nasterii Cristinei si uite, regret oarecum [:)]

[flo]

 

Ela si [8**] Cristina (21.04.2004)

Albumele noastreid="green">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ela, multumesc pt urari. Si eu iti doresc la fel si iti recomand sa scrii povestea Cristinutei, ca nu e prea tarziu. SUnt convinsa ca toate datele legate de nasterea ei le ai si acum proaspete in cap; si ce frumos va fi cand Cristina va fi mare si ii vei da sa citeasca povestea nasterii ei! Nu? Spor la scris![;)]

 

[8**] Marianaid="size2">, [hot] Stefanid="size2"> (20.04.2004) si [bb] Simonid="size2"> (30.08.2005)

 

pozicile noastreid="size2">id="blue">

Nasterea lui Stefanid="size2">id="purple">

Nasterea lui Simonid="size2">id="purple">

 

Sanatate Maxima!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 10 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...