Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

dr. Dima din Polizu


geo25

Recommended Posts

Salut, fetelor! Ma interesa sa aflu daca a nascut cineva cu d-na dr. Dima Luminita din spitalul Polizu. As vrea vrea sa stiu amanunte caci trebuie sa nasc pe 26 decembrie, tocmai de Craciun. Ma intereseaza cum se poarta cu pacientele, cat costa nasterea in Polizu , ce conditii sunt in spital si alte amanunte. E prima nastere si sunt foarte emotionata. Va multumesc si astept semnale de la voi! Va pupa, Georgiana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Eu am mers la dr. Dima cand eram gravida, la recomandare unei prietene care a nascut cu ea. Eu n-am ajuns sa nasc cu ea... Din ce stiu de la prietena mea, a stat cu ea pana la final... toata noaptea, cu toate ca nu era de garda, a venit de acasa, si pana la urma a nascut prin cezariana ca nu reusea altfel... A fost foarte multumita... Citisem si pe forum ceva depre ea... numai lucruri bune... incerc sa cine a nascut la PolizuRecomandari spit. PolizuRecomandare medic cu care sa nascListe medici (1) – pe undeva, pe la mijocul paginii scrie despre ea...Liste medici ginecologi/obstetricieni (3) Mie personal nu mi-a placut de ea pentru ca trebuia s-o trag de limba ca sa imi explice ce se intampla cu mine, cu sarcina etc. Eram la prima sarcina, imi faceam o mie de griji... normal ca steptam mai multe explicatii de la ea...Prin luna a 5-a am renuntat sa mai merg la ea.Pentru ca nasti in apropierea Craciunului ar fi bine sa o intrebi daca nu pleaca din Bucuresti. Ca sa stai linistita vorbeste cu ea...Alex are nevoie de ajutorul nostru! Bazar pentru Alex

Eliana si [copil]Elena – 23 octombrie 2004id="red">
id="right">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iti multumesc pentru mesaj! Am vrut sa vorbesc cu d-n doctor Dima despre cum sa nasc. Mi-a recomandat nasterea normala dar alte amanunte nu. A zis ca este prea devreme sa vorbim de acum. Dar eu nu cred dat fiind ca sunt in 7 luni. NU? Ai dreptate ca trebuie sa intreb daca e dispusa sa nasca cu mine dat fiindca este Craciunul si atunci cine se ofera? oricum m-ai vorbim. Am vazut fotografiile. Super! Georgiana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu pe dr.Dima o stiu de la emisiunea "Nasterea" de la Prima TV.Parea tare de treaba,dar stii cum e cand ai camera pe tine.

Din proprie experienta iti spun ca nu ai cum sa stii cum vei naste,chiar daca ai 7 luni.Eu am vrut sa nasc normal,totul a fost la superlativ cu sarcina,dar in sapt.39 bebele meu s-a infasurat in cordon si dr. mi-a recomandat de urgenta cezariana.Norocul meu a fost ca am fost la control ,altfel n-as fi stiut de cordon si as fi asteptat sa mi se declanseze nasterea.

Toate cele bune si nastere usoara!

 

poze Ileana

 

JURNAL DE NASTERE

DE ZIUA TA

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...