Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Baia Mare gazda Sarbatorii Castanelor !!! (3)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 297
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Olim a fost o idee foarte buna, dupa cum vezi am si pus-o in aplicare [flo] Bafta la doctor si sa fie cu rezultat bun! Danette imi pare rau sa aud de draga de Iris ca nu s-a simtit bine. La noi McDonalds e pe ultimul loc cand vrem sa nu mancam acasa... [pup] la printesa si multe multumiri pentru aprecierea la adrea lui Andrew [flo] Si noua ne plac orhideele foarte mult, cred ca e floarea care sta cel mai mult timp inflorita. Noi avem 2 orhidee, daca ai observat in una din pozele cu Andrew (cred ca e pe pagina a 2-a) se vede cea roz, are aceleasi flori de o jumatate de an si inca nu da semne de oboseala. April acceptam si ziua nasterii tale fara sa ne spui anul daca nu vrei sa il divulgi, vrem doar sa stim cand bem sampanie in cinstea ta [cheers] [disco] Am adaugat in listuta datele noi, sper sa nu fi facut vreo greseala [:I] V-am pupat [pup] [grup] Dana si [url="http://www.dropshots.com/new.php?userid=139510&cdate=20060719&cimg=0"] Andrew[/url] (07.02.2006) [url="http://ca.pg.photos.yahoo.com/ph/stanescudana75/my_photos"] Poze [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, Pentru listuta -eu nascuta 06.12.1969[8)]si de mic copil am specificat ca in 05.12 este "Miculasul" si abia in 06.12 este ziua mea.[hot]Fireste,din cauza de cadouri[:D]care se mai cumulau. Fara BB-dar inca sper...[biz],azi z 26 cm,sa vedem ce va fi prin 5-6.10.2006. Danette-azi am luat legatura cu dr.Muresan.A fost amabil, dar nu am putut sa vorbesc prea mult cu el deoarece conducea si nu se auzea prea bine.Am inteles doar ca la Clinica 1 il pot gasi joi dimineata si vineri toata ziua.Acum sunt disperata pentru asi fi vrut sa ii pun atatea intrebari dar nu am reusit. Tu cum ai procedat? Te rog sa-mi dai niste detalii daca nu te superi. Va pup fetelor, agerica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am fost la medic si totul era bine, adica uter, ovare, col, tot.Mi-a facut ecograf si o endoscopie, cred ca se numeste asa[;)]si in general totul e bine, nu mai am uterul inflamat deloc[^], si asta ma bucura.Am facut si papanicolau, si mi-au zis ca peste 15 zile ma sunaei sa imi spuna rezultatele si mi le trimit acasa.Sper sa iasa bine, ca apoi ma apuc de treaba[copil], am deja emotii[:D] Maine merge si sotul sa vada rezultatele la analizele lui, spar sa fie bune si a lui[:D] Am sarbatorit cu prajitura rezultatele de la ginecologie[bis][pofta] Va doresc o seara buna tuturor[pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

danast-mersic,vad ca deja figureaza datele mele in listuta. Acum am vazut si eu pozele si filmuletele tale.Ai fost o graviduta tare frumoasa iar Andrew este absolut adorabil,o minune de copil. Sa va traiasca si sa creasca sanatos . Doamne fetelor, ce copii frumosi aveti voi toate. Vreau si eu... Va pup[pup][pup][pup] agerica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...