Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi la Galati sa veniti (29)


Recommended Posts

Eliza - nu am gasit inca cine sa ne boteze , am aruncat vorbe in stanga si in dreapta si acum astept raspuns dar nu sunt prea optimista . Nu mai sunt asa disperata , daca nu gasesc dau bani unei cumnate si tot nu-mi ramane copilul nebotezat . Dar preferam sa avem niste cumetri cu care sa ne intalnim , care sa aiba si ei copii .... care sa treaca pe la fata macar de ziua ei .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ce misto!!! Imi place faza cu incumetrirea asta.....se vede cine e cu suflet mare iar de Eliza nu m-am indoit niciodata. Pupici Eliza si bine ai revenit. Elena si bb Denisa (26 oct 2004) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/adelina_e2001/my_photos"]Deny..si altii[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata Galati! ati hotarat pana la urma unde si cand ne intalnim? eu am petrecut f frumos aseara, am facut 4 ani de la casatorie si sotul meu m-a dus in oras la o cina romantica. a fost frumos. desi nu au trecut decat 4 ani am impresia ca sunt o gramada, cred ca din cauza celor 7 ani de dinainte [;)] business DNP: 5-10 mai 2007. merg la maternitate la dl dr. Soloviev. cred ca e medicul cel mai potrivit pt mine. tu? unde te duci? pupici si weekend placut va doresc. [pup] diana [gravi]13+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata! Paky multi ani inainte! Mai, mai sa fie, stiti ce ii ziceam aseara sotului? ca fosta nostra colega de facultate nu are nasi pentru fetitza si ma gandisem.... hehehe , mai Sherryl dupa cum vezi acum se ingramadeste lumea la botezat :), dar peste Eliza nu ma bag, foarte frumos gestul ei. Si cum ziceam hai hotarati odata ziua aiai de intalnire sa stim cum ne facem programul, uite eu propun marti la 5 , e ok? daca vrea cineva alta zi sau ora asteptam propuneri :) Alina, mama de Vlad (25.09.2005) [url="http://photos.yahoo.com/alina_elena62000"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Wow, ce frumos ! Sherryl sa nu ai nici un fel de dubiu, dintre noi toate Eliza ar fi cea mai buna de nasa ! Eliza te pup ! Esti (ca de obicei) saritoare si cea mai dulce ! Avand in vedere ca si eu botez in decembrie (de doua ori chiar) Eliza putem merge impreuna la cumparaturi ![:D] Alina, ai fost colega cu Sherryl ? Ce mic e internetul asta !!!!! Si eu vreu marti la 5 intalnire ! Eu inca incerc sa scap de virusi ! La fiecare scanare mai apare un viermisor ! Da-i omor eu pe toti ! Cu gradi lucrurile decurg in standarde: plangem nu prea mult, mancam nu prea bine; ieri au pictat (fiicamea cu degetele [:D])
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...