Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi la Galati sa veniti (29)


Recommended Posts

Fetelor, ma bucur ca v-ati simtit bine! Am vazut si eu pozele...tare frumusele mai sunteti. Viorica La ce medic ORL-ist ai fost?? Eu am niste experiente cu medicii de la spitalul de pediatrie de0mi vine si acum sa ma duc sa scuip pe usa lor. Singurul care m-a ajutat a fost dr. Gheorghe de la Policlinica cu plata...in rest...am un gust amar. floarea de colt Din cate stiu eu, pentru tot ce am scos ca diploma de oriunde, a fost nevoie de prezenta proprietarului. Adica nu ma pot duce eu sa iau diploma ta. Asta era politica, cel putin acum cativa ani, cand mai aveam de recuperat cateceva. Doar sa fie cineva care are pile...sau sa ai procura, care se face prin notariat...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Crissa lasa mai borcanele ....eu nu fak nik ca greierele si tot trec peste iarna :) Sherryl mai ai pana nasti, daca nu poti sa respiri asta e semn ca mai dureaza ca e copilul inca sus, cand o sa poti respira in voie ...atunci a venit vremea ca a coborat bebe sau cel putin asa se spune. Eu inainte sa nasc am fost la intalnire ....ce amintiri, ce burtoi si cam peste o saptamana maxim am nascut, la 40 de saptamani. Sheryl, da? ce cunoastem? eu sunt aia cu par mult ....de unde ne cunostem? Alina, mama de Vlad (25.09.2005) [url="http://photos.yahoo.com/alina_elena62000"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina ,imi place sa am camara plina:gogosari cu conopida,castraveti,gogosari umpluti cu struguri,zacusca,zacusca cu peste,vinete marinate,tocanite,salate de toamna,ardei umpluti cu varza,etc.Si iarna......mmmmmmmmce bune sunt!!!!! [pup] pt voi. Krys si Andrei-Bogdan(23.03.2005)[mamica] "Sa fii vesel tuturor si nimeni sa nu vada ca si fulgii de nea sunt lespezi de mormant."(Goethe) http://community.webshots.com/user/krysadi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara!nu am vrut sa spun dar pana la urma tot spun: i-mi simtsufletul pustiiit.de pe un alt forum am cititi ca se implinesc 3 luni de cand Paul- Aaron de numai cateva luni a plecat la INGERI. i-am vazut videoclipul si nu mi-am stapanit lacrimile. Bianca e cu mine si aseara am fost la capela spitalului sa ne rugam pentru el(i-am rugat pe ingeri sa aiba grija de el), dar l-am rugat pe "NANI NAI(adica pe DOAMNE DOAMNE)sa aiba grija de toti copilasii pe care i-am cunoscut pe acest forum.(sper mamici sa nu va suparati ca am dat preotului numele micutilor pe care i-am cunoscutpe forum?).spun ca sunt pustiits ptr. ca de cate ori accesez pagina copiilor cu SD. nu ma pot abtine si-l privesc pe PAUL-AARON.cred ca nu e durere mai mare sa-ti pierzi copilul indiferent cum s-a nascut!!!!!nu e durere mai mare sa vezi cum micutul pe care l-ai purtat in pantece, ti-a strans uneori degetele cu manuta lui firava, ti-a zambit,sau de ce nu s-a incruntat latine , astazi nu mai este. e tare dureros si tare trist. credeti-ma eu am vazut viata si cum se na ste ....., dar mai ales si cum se stinge(prin natura meseriei)si nu inteleg dupa atatia ani de ce trebuie sa se intample sa ceva?..... cred ca uneori tot ce se intampla e impotriva "firii". mai vb. maine. mai vb....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

va multumesc pentru incurajari,sper totusi sa o mai amanam macar pana la primavara daca nu pana la 5, 6 ani.dr.care a consultat-o e cea care m-a operat pe mine la nas,dr.vesa si nu e pediatru dar opereaza copii pe banda rulanta la judet.acum stau si ma gandesc si eu ....poate e mai bine sa o mai consulte un medic orl dar unde sa ma duc?![V] [pup] Viorica [hippi] [url="http://community.webshots.com/user/vioavram"]Ingerasul meu Shalini[/url] [hippi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi nu mai mancam.Daca-l las toata ziua nemancat,este bine.Am mai intalnit persoane care spun ca dupa vaccinul de un an(antipolio),copiii nu au mai mancat bine vreo luna de zile Shocked Shocked Shocked Eu nu prea cred in chestii din astea....cu e ceva in atmosfera,sau cu vaccinul.....Voi ce ziceti?Ati patit??? Crying or Very sad Unii nu mai mananca mancare dar beau lapte.Dar noi nici lapte nici mancare.... Crying or Very sad Crying or Very sad Embarassed Crying or Very sad Crying or Very sad Si asa suntem tare "gras" Shocked Sa-l las in pace??? Rolling Eyes Sa merg la medic?Ce sa fac? [:(] Viorica si eu am auzit multe despre dr.Tuta.In schimb n-am fost la ea . [pup] pt voi. Krys si Andrei-Bogdan(23.03.2005)[mamica] "Sa fii vesel tuturor si nimeni sa nu vada ca si fulgii de nea sunt lespezi de mormant."(Goethe) http://community.webshots.com/user/krysadi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Eu l-am operat in iunie pe Stefan (3 ani si 4 luni) la doctorul Codreanu.La Spitalul Judetean.Nu e pediatru,dar are cabinet la Ancora.Si bine am facut.Polipii erau intinsi catre urechi...iar in spatele lor erau pungi de puroi..din cauza asta facea mereu rosu in gat..si alte infectii urate. Operatia a durat cam 20 minute..I-a facut anesezie partiala,locala.Copilul nu a fost deloc traumatizat.A cooperat cu medicul pe parcursul operatiei.In sensul ca doc ii cerea sa scuipe sangele ce se aduna in gat. pana seara nu mai avea nimik..eram in parc la plimbare.Il recomnad calduros . L-am internat pe Stefan dimineata la ora 8,30 si la 11 eram deja acasa. Ma bucur ca v-ati distrat la intalnire.Eu seara ...nu-mi vad capul.Am o gramada de lectii de facut cu Mihai.Clasa a 4a mi se pare mult mai complicata.Le-a introdus istorie,,stiintele naturii,geografie....ajung pana la ora 11 noaptea cu lectiile cu el. De conserve ce sa mai zic...nu am mai facut nimik.Am fost plecata....Sambata asta si duminica vreau sa recuperez.Deja am niste pepenasi pe care vreau sa-i pun la murat. O zi buna va doresc! Corinna [url="http://community.webshots.com/user/korinnay"]poze cu familionu'[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Crista,nici noi nu mai avem pofta de mancare dupa acest vaccin,Deci e posibil sa fie de la vaccin.E drept ca laptele il mananca si iaurt de asemenea.Dar de mancare gatita(ciorba,supa,tocana)nici gand,primeste 2-3 lingurite iar apoi intoarce capul si tine gurita stransa, semn ca nu mai vrea.Si eu m-am speriat putin tinand cont de faptul ca inainte nu aveam nici un fel de problema cu mancatul,manca orice,la orice ora. Viorica multa sanatate lui Shalini,si mult curaj totul o sa fie bine[flo]. [pup] Gabriela[hippi] mamica de printesa[zana]Alice-Cristiana(20.12.2002) si nazdravan[copil]Martin-Tudor(22.09.2005) [url="http://www.dropshots.com/OrbuGabi"]poze[foto]si filmulete[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...