Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi la Galati sa veniti (29)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetelor... giulliela...sa-ti traiasca flacaul si sa speram ca o sa fie nevoie de cat mai putine vizite la medici [;)] Fetelor a caror fini/nepoti s-au nascut zilele astea, tot ce le doresc eu e sa fie sanatosi atat ei cat si mamicile lor... Despre noi..nu se pot scrie prea multe, doar ca in sfarsit am reusit sa scapam de pardalnica raceala care nu ne-a permis sa ne ducem vreo 2 saptamani la gradinita. De ieri, din nou suntem pe baricade. Si daca prima zi (dupa absenta) a fost destul de relaxata, azi iar a facut figuri cu lipit de ma-sa, cu tot tacamul de nervi, cu ochii pe ceas ca trebuie sa ajungem si la serv, cu acelasi batut din picior a lu' tat-su, cu cearta de dimineata de rigoare... Offf...dar o sa treaca toate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Crisa hai sa-ti raspund eu dar nu stiu cat de ajutor o sa-ti fiu. Dr Baciu are cabinet in Mazepa, pe drumul spre ancora pe partea dreapta. Cred ca un taxi ar cam stiu unde sa te lase. Alti dr la care am apelat eu cu Denisa cand am avut pb, dar pb minore gen raceli: Dr Badiu Geta Tel:0745771538 , are cabinet in clinica din Tiglina, spate la arcada. Eu am incredere mare in ea, dar ma enerveaza ca e adepta antibioticilor. Dar sa stii ca ti-o recomand macar sa-si dea cu parerea. Are program lunea , miercurea si vinerea, 16-18 (parca) Dr Campeanu tel:0744390836, in spatele cofetariei Laura. am fost max de 2 ori la ea, ma abtin. Cam atata. Mie de Badiu imi place si daca as avea pb tot la ea m-as duce ca altul mai de doamne ajuta in gl nu e. La baciu am fost odata, a durat max 2 min, nu sta la discutii, e expeditiv fiind foarte aglomerat...deci , la alegerea ta. Elena si bb Denisa (26 oct 2004) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/adelina_e2001/my_photos"]Deny..si altii[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ni s-a dat internare(de catre d-na dr.Tiriac de la spitalul de copii) Shocked Shocked Shocked .Ne-am intoxicat.Cu ce? Rolling Eyes Rolling Eyes Incerc sa mai prind vreun medic si apoi ma internez. Embarassed Twisted Evil Cica-i trebuie injectabil.Eu i-am spus ca abia i-am facut vaccinul antipolio si mi-a spus ca nu conteaza ii vor face in vena. Shocked Shocked Shocked Stiti ca s-ar putea asa ceva???Eu stiu ca dupa vaccinul antipolio,nu se fac intepaturi. Rolling Eyes La Tg.Mures nici nu te primesc daca ai facut vreun vaccin. Sunt disperata:dr mea e in concediu si nu pot s-o prind la tel.Raspunde numai sotul Dansei si spune ca e in afara orasului. Voi incerca sa merg la alt medic pana diseara. Va pup. Embarassed Embarassed Embarassed Dati-mi nume de dr-i si adrese de cabinete medicale particulare va rog. Dr.Baciu stie cineva unde are cab???Trebuie sa ne mai vada un medic pana diseara. [pup] pt voi. Krys si Andrei-Bogdan(23.03.2005)[mamica] "Sa fii vesel tuturor si nimeni sa nu vada ca si fulgii de nea sunt lespezi de mormant."(Goethe) http://community.webshots.com/user/krysadi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Bun venit pe lume bebelusilor! Sa creasca mari si sa fie sanatosi! Pe la noi...nimic nou...doar munca...[batcap]...fiica-mea inca ma mai cunoaste [:D] [pup]-ici si sanatate la mamici si bebici! Cookie si [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/cookiesrv/my_photos"]Sabina bulina[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

N-am mai ajuns ieri.[:(] Aseara Andrei mai avea roseata doar pe burtica,pe spate ii trecuse.Sa vad cum e dimineata(ca acum doarme inca).Daca inca mai este asa tare merg la Dr.Badiu am zis eu (din ce mi-ai dat).Daca nu,ii dau in continuare calciu si vitamina C si Claritine(am sunat-o aseara pe Dr-ita mea si mi-a spus cat sa-i dau).Si regim alimentar.Cam atat. [pup] pt voi. Krys si Andrei-Bogdan(23.03.2005)[mamica] "Sa fii vesel tuturor si nimeni sa nu vada ca si fulgii de nea sunt lespezi de mormant."(Goethe) http://community.webshots.com/user/krysadi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...