Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Secretele fericirii in casnicie


Recommended Posts

boticelina, mare dreptate ai. Compromis sau daca vrei adaptare - cum ai zis si tu asta e cheia. Noi amandoi eram ambitiosi, el mai mult, dar am invatat, cu timpul ca daca avem o divergenta e bine sa nu bat cu pumnul in masa, sa-mi spun puctul de vedere si sa-l las. De multe ori ideea mea devine ideea lui , el nu recunoaste deschis dar important e ca realizam lucrul acela intr-un mod care ne convine la amandoi. E greu sa ai o casnicie perfecta (si nu cred ca a mea e!)pentru ca intotdeauna este loc de mai bine.

Interesant articolul, ar fi bine ca macar 50% sa indeplinim, eu 50 - el 50 si se face 100.[:D]

 

Viata este facuta din bucatele mici de ciocolata, cand mai dulce cand mai amara, important este sa stii sa le gusti pe fiecare in parte.....

Raducu cand avea plete

 

Petrecere 2 ani la gradi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 19
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by Grace

Oh, please.... Ce-aveti fratilor? Ce mincati voi la prinz, lamii cu lamii? De unde ai tras tu AngeliquedeS concluzia cu aviditatea si de ce crezi ca ai stii ce i se potriveste? In alta ordine de idei, mie mi se pare interesant si util de stiut si iti multumesc.O concluzie este locul in care te-ai plictisit sa mai gindesti...


id="quote">id="quote">Motivul intepaturii mele, foarte nevinovate de altfel si departe de a fi jignire, il constituie faptul ca nu e primul subiect postat de angelp avand ca sursa ziarul Libertatea (a se vedea subiectul cu "poate un copil distruge o casnicie" sau cam asa ceva) si nu e nici prima oara cand lanseaza subiectul fara sa se implice apoi in desfasurarea lui. Daca l-a deranjat interventia mea, banuiesc ca e destul de mare sa se apere singur, fara sa aiba nevoie de dadaca. Daca v-am deranjat, imi cer scuze [pup], dar la faza asta voi mi-ati parut cam agresive in ce ma priveste...Pupici, Angeliquepozele melepovestea nuntiiluna de miere
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by angelp

http://www.julioiglesias.com/Angeliquede,hai mai bine sa te fac un[box] blues si in timpul asta o sa/ti soptesc la ureche daca mai intepat tare sau nu!pa


id="quote">id="quote">Wow, chiar m-ai cucerit cu chestia asta... [olala] [olala]Un pupic special pentru tine...Pupici, Angeliquepozele melepovestea nuntiiluna de miere
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Offf...si doar i-am spus sa scrie si despre mult sex si despre evadari doar in 2 ( valabil mai ales pt cuplurile cu copil mic ) si despre surprize de tot felul ( cadouri, masa pregatita, bilete la un spectacol, etc )...Iar a uitat ce era mai important...Dar macar poza mea si a sotului meu a iesit bine, se vede bine in ziar ?

Ha! Ha ! Ha !

 

Daca iei totul prea in serios, faci riduri !Zambeste !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...