Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Femeia insarcinata intr-o familie de fumatori


Recommended Posts

In sfarsit, sotul meu a inteles ca nu trebuie sa mai fumeze in casa, asa ca fumeaza pe balcon. Nu stiu daca le va cere si alor lui acelasi lucru. Cumnatul meu si-a cumparat masina noua si s-a hotarat sa nu mai fumeze in ea, ceea ce respecta de cateva luni bune. Nu inteleg insa, de ce daca pleaca la un drum de cateva ore si pe minus nu stiu cate grade se poate abtine sau trage pe dreapta, coboara din masina si fumeaza afara, dar daca-i cer acelasi lucru la mine in casa, i se pare absurd atat lui cat si sotului meu. Aveti dreptate, sotul este cel care ar trebui sa le ceara sa nu mai fumeze in casa, de la mine suna altfel, mai ales ca nu sunt obisnuiti sa li se faca observatie sau sa li se ceara "sa execute" ceva.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 21
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Imi pare rau pt ce patesti...sper sa se gaseasca o solutie omeneasca si eu zic totusi sa te faci mai REA!

 

Off-topic: am vazut ca nu ti-ai lasat adresa de email si nici PM nu-ti pot trimite: te rog, ma poti ajuta cu datele de contact de la cel unde ti-ai facut investigatia cu biorezonanta magnetica? trimite-mi pe pm sau pe danateu2003@yahoo.com.

Multumesc si sarcina usoara in continuare! [flo]

 

"Prietenii sunt aceia care te iubesc chiar si atunci cand te cunosc"

 

Dana [hia] mama lu'[copil]Radu Stefanid="size3"> (Fecioras de 2003)id="Trebuchet MS">id="green">

 

[foto]Radu mamii

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...