Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr.Kasmo Mohamed,maternitatea Giulesti


Recommended Posts

Dragele mele,sunt foarte fericita ca am aflat si eu de voi,[il]cam tarziu dar..... Eu voi fi mamica foarte curand si nu prea stiu mare lucru despre asta(doar din auzite)[bibe]. Am citit pe forun mai multe despre maternitatea Giulesti si m-am cam speriat,eu urmeaza sa nasc un baiat de Craciun si sunt tare emotionata si nelinistita fiind prima sarcina. Doctorul meu care ma urmarit pana acum este Dr.Kasmo Mohamed si sincera sa fiu sunt foarte multumita de el pana acum,dar nu am auzit pe nimeni sa fi nascut cu el de pe aici si sunt curioasa sa aud niste pareri. V-as fi enorm recunoscatoare daca m-ati putea ajuta si cu niste informati despre maternitatea Giulesti care mai sunt preturile si conditiile,dar mai recent. Va urez succes tuturor mamicilor si viitoarelor mamic si astept cu nerabdare raspunsuri de la voi.[gravi] amy
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6
  • Creat
  • Ultimul răspuns

din pacate nu stiu nimic despre medicul tau.

Despre Giulesti sunt niste subiecte mai vechi, iti dau eu niste exemple:

http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57975&SearchTerms=giulesti

 

http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=54086&SearchTerms=giulesti

 

http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=48716&SearchTerms=giulesti

 

Cam atat pentru inceput, in rest poti sa cauti cuvantul medicului tau in capitolul acesta sau la Odiseea sarcinii in 40 de saptamani.

Sau daca ai rabdare, in tot forumul. Trebuie sa gasesti ceva despre el.

 

Nastere usoara!

 

Felicia [gravi] 35+5 zile

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Iti multumesc mult pentru mesaj.

Am citit si eu pe forum tot ce mi-ai dat u dar as fi vrut ceva noutati,marea majoritate au nascut cu luni in urma sau chiar ani

iar eu mi-asi fi dorit ceva noutati asa ca mai astept...[ups]

Ma bucur ca mi-a raspuns cineva asa de repede si sper sa pastram legatura[pup].

P.s.Multumesc si pt. urare si iti dresc bafta multa si tie in tot ceea ce faci.[mamica]

 

amy

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

amyrabela, eu am nascut la Giulesti acum 2 saptamani. Am mai povestit despre maternitate la topicul Mamici de noiembrie-decembrie de la Odiseea sarcinii... ; capitolul curent si capitolele trecute. Nu am rabdare sa reiau aici...

 

Una din mamicile din salonul meu a nascut cu dr Mohamed, normal cu epidurala. A fost multumita de el.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si eu si eu, acum 7 ani; stai linistita ca e ok tipul, e f calm, nu vb urit nu tzipa; la mine a fost pura intimplare caci medicul cu care stabilisem era plecat dinBuc si atunci asta a fost, am nascut cu cine s-a nimerit de garda, adica tipul!!!

asa m-a tinut de vorba caci nici n-am simtit cind m-a taiat si m-am prins doar cind l-am vazut cu ata in gura, atunci l-am intrebat ce face cu ea si mi-a explicat omul ca trebuie sa coasa; eu am fost cam recalcitranta si cu prejudecati, ma gindeam ca isi face mina pe mine dar a fost de nota 10 i ncii nu s-a suparat ca eu am cam tzipat, il pup de la distantza de 1000 de ori!!

M.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...