Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cel mai frumos lucru facut de noi pt. soti


Recommended Posts

  • Răspunsuri 10
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Sa stiti ca prima data cand am raspuns la intrebarea "cel mai frumos lucru facut de sotii nostri",ma gandeam ,oare cel mai frumos lucru facctu de mine pt. el ,care ar fi? si cred ca raspunsul e:copilashul(2),ca primul nu e al lui.e topit dupa el..(dupa ei amindoi,dealtfel[flo])

faptul ca am stat langa el cand eram prieteni si a fost operat de hernie(in alt oras)

 

cezara

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu o sa pomenesc numai ultumul lucru frumos pe care l-am facut...

El e plecat din tara de o luna si jumatate. Si acum 2 saptamani i-am trimis un e-mail kilometric (3 pag) unde am enumerat cu liniuta de ce il iubesc. Pana la cele mai mici crestii. Binenteles, alea s-au dovedit a fi doar 1% din motive...

Dar i-a picat tare bine, ca se simte singur si s-au dat multe peste cap in viata noastra anul asta...

 

I'm a great believer in luck, and I find the harder I work the more I have of it.(Thomas Jefferson)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca faptul ca-i cresc si educ fiica, pe care o are din prima casnicie; faptul ca am fost langa el cand taica-su a trecut in nefiinta; poate faptul ca sunt langa el in fiecare zi cand vine de la servici, sunt aici sa-l rasfat cu de toate, ca stiu ca vine obosit; sau poate faptul ca il inteleg si nu i-am reprosat vreodata ca lucreaza asa mult si apoi vine acasa, se pune la tv, mancam si dupa o ora se baga in pat la somnic; desi ma simt singura de multe ori si mi-as dori compania lui mai mult de o ora-doua pe zi, il las sa se odihneasca. Asta e ce cred eu... ce crede el, e o alta poveste. [il]

 

http://community.webshots.com/user/nadia1412

________________________

Winners don't quit; quitters don't win.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uuuups! Stau si ma gindesc si nu-mi vine nimic in minte. [alcool] Dupa mine cel mai frumos e ca nu-l cicalesc niciodata desi de multe ori merita. Dar ce crede el...nu stiu. Am sa-l intreb, dar ce ma fac daca nu are nici un raspuns? [:D]

 

PS. Eu copilul consider ca l-am facut pentru amandoi, nu numai pentru el [:D]

 

Cipcipcip si bebe Julia 4 august 2005

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...