Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La multi ani, Minunate Scorpiute ! (39)


Recommended Posts

quote:
Mey, fetelor, dar inalte mai sunteti ! Eu sunt cea mai mica, desi am 1,64 m ? Asa sunt si intre prietenele mele. [V] piticutz, tu ce faci, unde ai disparut ?
Nina draga, trebuie sa te corectez: nu tu esti cea mai mica dintre noi de aici...e cineva care are 1,58 : eu; asa ca se poate si mai mica decit tine[hia] "Ia, eu fac ce fac demult", era sa zic...ca in poezia aceea despre codru... Urmaresc ce scrieti voi si parca mi-e jena sa ma bag in discutie, eu nu am copii asa ca nu prea stiu ce sa spun pe temele discutate de voi... Si fata de ce probleme aveti voi...ale mele is floare la ureche. Va urmaresc si pentru ca sper si eu in curind (sa deie dumnezeu!) sa fie cazul sa va tot bat la cap cu intrebari din astea[:D] Imi sinteti dragi pentru felul in care va ajutati si va sustineti una pe alta, va admir pentru asta. Nu in ultimul rind, [s][s][s][disco][disco][bum][cri][cheers] va doresc tuturor scorpiutelor multa, multa sanatate, copii cuminti, sanatosi, barbatii - fericiti cu voi impreuna!!! ca in rest...stim noi sa ne descurcam cu toate...in felul nostru[:D], nu-i asa? In ultimele zile astept sa vina vinerea, o sa fiu libera atunci, si simbata de dupa...si imi tot bat capul cu ce o sa facem zilele astea...simbata mai exact, ca vineri sotul meu lucreaza pina dupa amiaza...Poate iesim la cina undeva, in oras...poate ne plimbam pe undeva (dar unde anume? asta trebuie sa aflu)...Abia astept, dar, in acelasi timp, parca mi-e totuna ce o sa facem, nu stiu cum. Cred ca toamna asta o simt direct in oase...de dimineata ma trezesc cu multa energie, alerg de colo-colo fara oprire, iar dupa amiaza, pe la 4-5, atita sint de obosita, ca simt ca mai am un pic si gata cu mine.Inchid computerul pe la 9 seara!Si ma bag in pat.Asa ceva inca nu s-a mai intimplat, pina acu de vreo 2 saptamini incoace. Poate ar fi bine sa incep sa iau ceva vitamine...nu stiu ce fel,poate ceva calciu? ceva ...ce?Ca tot la asta ma gindesc.Corpul meu da ceva semnale si eu nu le pricep exact. Si cind mai vad pe-afara ca se intuneca la 5 si un pic...[:0] Inca o data va pup pe toate in ordine alfabetica si va trimit cite u n gind bun la fiecare. Cami.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

neata, fetele. piticutz, si eu tot asa am ca inaltime.ne luam de mana. nina, si eu tot asa ajung acasa si la servici nu am net.si la noi e inca frumos. ana, obligat sa iei scaun la fata.te pup.cum merge gradi?mai plange? elena, pupa bebe.eu cand mergeam la eco speram sa-l vad in actiune.cum intram in cabinet nu mai misca si se intorcea cu fundul la noi.si uite asa nu am aflat eu sexul. mira, iti iau kg cu placere.de la oricine. la multi ani sarbatoritelor de azi.tot ce e mai bun in lume. gaby, si eu tot 25 fac.nici eu nu am avut asa mult niciodata[:D]. despre job va mai scriu impresii la sfarsit de saptamana cand imi voi face o parere. va pup pe TOATE. [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/nastasie_adriana/my_photos"]albumul meu[/url] adriana&[copil]razvan 01.11.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Morgen fetelor:)) Vreau sa incep cu urarile pt fetele nascute azi: Alba Iulia, Vikinga si Moko! Sa aveti parte de bucurii si cadouri multe! Eu am sarbatorit cu ai mei si Bogdan ieri. Cu papa bun, cu tort cu pupaturi! F mumos. Am un ziar pe care il citesc: Bucharest Business Week. Mi-au pus poza in ziar si mi-au zis LA MULTI ANI! Pazea ca ma fac vedeta:)) Am primit o poezie de la seful nostru de la cumparari:) Ia sa va scriu, ca eu m-am amuzat : Ca un dor pe valuri line Raspund fara ezitare Inspiratiei ce imi vine Comparandu-te cu o floare! Fii simbol al tineretii Floare a lumii intregi .." nu inteleg bucuria vietii Printre toti, printre colegi! Va veni clipa in care Roua pura se va sterge Lasand dreptul cel mai mare Celui ce te va culege. Aceepta-l asa cum este Schimaba-te intr-o craiasa Da-ne si noua de veste Si vei fi cea mai aleasa! V-am topit ai?:))[hot][;)] Floricele si pupaturi celor mai frumoase fete: noi scorpiile! Sa va povestesc faza ieri hihiihih. De pe la 2 m-am carat de la servici si ma duc ata la salonul de infrumusetare: par, unghii, machiaj. vorba mea: m-am facut Cleopatra. si ma duc eu Cleopatra sa il iau pe Cezar de la servici. cand colo Cezar lela cu barca pe conducta. nu era la servici. asa ca ... m-am cam fleoscait eu otara si hai acasa. a aparut si jumatatea mea mai buna dupa vreo 2 ceasuri. blocat in trafic in sibiu, ceva accidente. [dual] pe toateeeee Do not go to bed mad! Stay up and fight!! http://pg.photos.yahoo.com/ph/gabyhila/album?.dir=3060
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut dragelor! La noi e urat, a plouat, o vreme... de numarat bani![alcool] (de baut nu am voie, iar copii am facut deja[hot])!
La multi ani scorpiutelor care azi se sarbatoresc: AlbaIulia, Vikinga si Moko! Sa fie sanatoase si fericite![bis]
Nu am chef de nimic... daca m-ar intelege si altii... Va pup si sa fiti sanatoase! Elena
Mami [gravi]"[url="http://www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC"]de George"[/url] (6.09.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI tuturor cellor ce au serbat si isi serbeaza ziua de nastere!!!!
LA MULTI ANI,GABY DRAGA!
LA MULTI ANI,MIRA MAMICUTA EROINA!
Dragelor,cu intarziere ma alatur si eu tuturor celor ce v-au felicitat de ziua voastra si va doresc din suflet o mie de ani de fericire si sanatate,viata lunga si bani in punga.Sa aveti parte de tot binele din lume alaturi de toti cei dragi voua! Luana si-a revenit...se pare ca a fost o viroza intestinala,de ieri merge iar la gradi...si spre bucuria mea au incetat plansetele su urletele....[^]doat comenteaza...[:(!]I-am zis ca vineri va merge cu tort si suc ca sa ii cante colegii "Muntzi ani tanasca"...[;)]si ca va trebuie sa ii serveasca cu tort si suc....In fine,scorpioanca mea,dupa ce am negociat o vreme amandoua,s-a hotarat ca o sa le dea suc la colegi,ca sa ii cante,insa la tort nu am scos nici o felie de la ea....pentru colegi.Ieri am comandat un tort de vreo 4 kile,ca sunt 30 de copilasi,pe care va fi poza cu Ariel....Cam asta cu noi... Nu va suparati ca nu va scriu la fiecare...va pup si va imbratisez pe toate cu tot dragul si promit sa revin...cu o postare mai lunga...[^] Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hey multam! credeam ca mai rade cineva cu mine de poezia mea cu dedicatie! bizi everibodi. Elena e o presiune f urata in aer de aia iti e rau azi! eu am o apasare pe creier de minune nu asa... cica azi imi ajung geamurile pt etajul nostru. va pove maine aventura celor 4 pitici si geamurile:) gaby Do not go to bed mad! Stay up and fight!! http://pg.photos.yahoo.com/ph/gabyhila/album?.dir=3060
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

URA AM INTRAT IN ZODIA NOASTRA [bis][bis][bis] LA MULTI ANI CU SANATATE<FERICIRE SI IMPLINIRI PENTRU MIRA SI GABY !!!!!(chair daca am intarziat cu o zi...)[bis][bis][flo][pup] LA MULTI ANI si sarbataoritelor de azi,chiar daca nu au mai intart pe la noi,nu le-am uitat.[flo] Eu sunt bine,cu burtica mea mica,dar se face ea mare.Incep sa-mi reavin cu mnacarica,nu mai am greturi,insa la un capitol fac zodia de ras [:D],libidoul meu e la -0,nu stiu ce sa ma fac,dar poate trece [alcool].Nu-mi vine sa cred ca sunt eu in pielea asta.[hot] Nina despre Iris ce sa-ti spun,e "iubirea mea speciala",asa cum imi declara si ea mie [il].E mare,frumoasa si desteaptaaaa...de nu mai pot de ea.Dar e si smechera si super rasfatata.Aseara pentru prima oara l-a pupat pe bebe din burtica nu stiu ce o fi fost cu ea,ca pana acum nu vroia sa discute subiectul.[:)]Promit ca am sa pun poze noi,dar spre rusinea mea mereu uit sa-i fac poze ,asta daca reusesc sa o prind nemiscata o secunda [:D].Asa o fata am,daca ar sta ea o secunda in poza,n-ai sa vezi [bang] Elena,ce bine ca ai vazut iar nazdravanu'(cred ca tot baiat va fi).Eu mai am de asteptat pan ala eco,abia la 12 saptamani. Maine fetelor implinim 4 ani de casnicie,cu sus si jos ca asta e viata.Nu ma astept ca sotul mau sa isi aduca aminte,sper doar sa fie o zi frumoasa! Va pup pe toate si hai sa petrecem!!!![pup][pup] [url="http://community.webshots.com/user/piticasigogosica"]poze[/url] Iri +8 si Iris
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la multi ani! scorpiute[alcool][bis]ce fac cele mai frumoase si mai sexi[vampa]fete? multa sanatate si numai bucurii pentru AlbaIulia, Vikinga, si Moko gaby[pup]ma bucur ca ai avut o zi speciala, poezioara este [cool] ana[pup]bine ca si-a revenit luana[pup]si mai ales ca nu mai plange la gradi...faza cu "comentatul" astia mici ai mei o au tot timpul...lor nu le convine ceva din principiu[:D] elena[pup]si irina[pup]burticutele sa se faca mari adriana[pup]si georgi[pup]spor la treburi pe la serviciu mira[pup]cum ai petrecut? piticutz[pup]daca te mai aud ca nu te bagi in discutie ca nu ai bbei te[neand][:D]...aici nu discutam doar despre copilashi, ci despre viatza noastra in general cu bune si cu rele, cu bucurii si suparari de tot felul(din familie, serviciu, sanatate), ne "suportam" si ne sfatuim una pe alta, asa ca asteptam sa ne spui fiecare bucurie si trestete a ta, ok? sa ne[:D] sau sa plangem[q] si noi odata cu tine. numai bine si ai grija de tine fetelor noi suntem bine, astazi nu l-am dus pe alex la gradi au stat amandoi acasa cu mine si am lenevit pana tarziu toti 3, apoi copilashii s-au apucat de desenat(ruxi de zmangalit[:D]) si alex tot venea la mine sa-mi arate ce a desenat...pai ce ruxi putea sa fie mai fraiera[:D]...facea si ea 2 linii si venea la mine si zicea uteeee casaaaa[:D]sau alte 2 linii si zicea pomuuuuu[:D]e o concurentza ceva de speriat intre ei cand e vorba de desen[:D] va pup pe toate sa aveti o zi minunata ca voi monica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Scorpiute dragi, multumiri de urari! [flo][flo] Vikinga si Moko, multi, multi ani fericiti cu sanatate si bucurii! [cheers] Tuturor scorpiutelor si bebeilor, pupici cu lipici de la AlbaIulia! Fetelor, promit sa intru mai des, pentru voi toate o [url="http://www.youtube.com/watch?v=ZTjWu6BKCkY"]dedicatie[/url] speciala Cu mult drag, AlbaIulia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...