Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La multi ani, Minunate Scorpiute ! (39)


Recommended Posts

Moamaaaaa...ce de sarbatorite...LA MULTI ANI TUTUROR sa fiti sanatoase si sa aveti parte de tot ce va doriti. Io n-am mai intrat zilele astea pt ca dupa ziua de ieri [bang] am fost terminata.Nina predau la clasele V-VIII.Ei sunt scumpi dar si obositori.Cel putin cand am 6 ore, seara sunt varza pt ca vorbesc foooarte mult. Pe urma azi am fost la tara ca i-am facut bunicii mele parastas.Si pe urma am venit si la mine si am sfintit casa cu preotul.Asa ca pot spune ca am terminat cu totul.Am pus si usi si balconul...de-acum poate sa vina iarna [:D].Din cate am auzit, de maine se cam strica vremea si vin ploile si frigul.Asta e...am avut o toamna destul de frumoasa.In rest...Stef mai tuseste putin, ii mai dau niste Ambroxol iar maine ii mai fac un ceai de ceapa. Cam asta ar fi la noi.Maine avem zi de shopping si leneveala.Sper sa fie placut dimineatza macar sa pot iesi cu Stef dupa mine ca am multe maruntisuri de cumparat. Va [pup] pe toate si va doresc o duminica placuta. Inca o data LA MULTI ANI sarbatoritelor. [pup] [pup] [pup] Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sã te inseli, decât sa fii pesimist si sã ai dreptate Georgiana-mami de Stefania
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare fetelor!!!Bine v-am regasit!!!
Imi pare nespus de rau ca am tras chiulul[:I] chiar acum cand e luna noastra...nu-mi ramane decat sa urez cu intarziere tuturor sarbatoritelor de pana acum un sincer si calduros [s]LA MULTI ANI! Sa fiti sanatoase si sa aveti parte de viata lunga si frumoasa![s]Va pup pe toate!!![pup][pup][pup]
Si pentru ca am intrat si eu in rand cu voi(nu mai plec nicaieri,sunt aici),
[flo]MONICA,[s] iti doresc multa sanatate si implinirea tuturor dorintelor![pup]Petrecere frumoasa!
Fetelor, dupa cum stiti am fost plecata intr-o scurta calatorie, am tot petrecut luna asta si parca nici nu mai simt ca maine este ziua mea...a fost super frumos, chiar nu am cuvinte sa va povestesc! Am fost intr-un mare parc de distractii in Universal Studio din Osaka...ce pot sa va spun decat ca vezi cu ochii si nu crezi ce poate sa fie acolo! O sa pun si poze cand o sa am timp cu toate ca nu am putut fotografia mare lucru, nu este prima data cand am fost acolo, dar de fiecare data e ca si prima.Un loc extraordinar de frumos!
In rest...ce sa va mai spun, nu va puteti imagina ce bucurie a fost pe Alin! Am fost si l-am vazut pe E.T extraterestrul, Spider Man, Sherek...si nu va mai insir ca parca nici nu are farmec daca nu vedeti si voi ceea ce-am vazut noi.
Va astept cu mare drag, sa mergem impreuna !
Voi ce mai faceti?
ANA,[s] sa-ti traiasca mandretea de fata!Cum ati petrecut?Abia astept sa ne povestesti!Va pup![pup]
ELENA, cum te mai simti?Te pup si astept vesti!
Laura, Adriana, Georgiana, Nina,Mira, va pup si pe voi![pup]
Ma opresc aici, astept sa-mi vina sotiorul sa o luam din loc...mi-a comandat si tort, abia astept sa-l vad, la noi deja e 17:21 si mai avem un pic si incepem petrecerea!Pentru noi luna octombrie a fost o luna super frumoasa,am tinut-o numai in petreceri...plimbari...si sa dea D-zeu. asa sa ne fie tot timpul, si noua si la toata lumea!
Inca o data va pup pe toate, va doresc in continuare o duminica placuta si sa auzim numai de bine!
Lory_k mamica lui ALIN CRISTIAN (3.10.2003)
http://community.webshots.com/user/alink119
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] La multi ani Monica![s] Sa fii iubita si implinita langa sotul si pruncii tai![pup] Azi ersti singura sarbatorita la noi in club! Asa ca dai de baut singura![;)] Eu mi-am trimis cupilu' in vacanta la mama, asa ca am 5 zile libere, in care va fi si curat in casa![^] Ieri si azi am stat mai mult prin pat, recunosc ca nu imi place deloc, dar ma simt mult mai bine asa. De cate ori simt ca se contracta burta ma sperii, asa ca mai bine stau linistita, chit ca vad ca ar trebui sa fac o gramada de chestii! Va pupez pe toate si sa aveti o saptamana frumoasa si linistita! Elena Mami [gravi]"[url="http://www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC"]de George"[/url] (6.09.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LUANALA MULTI ANI ! Sa fii sanatoasa, norocoasa si sa le aduci parintilor tai numai bucurii !!![bis][bis][bis] MONICA LA MULTI ANI! si sa ai parte numai de bucurii in viata[bis][bis][bis] LORY LA MULTI ANI ! Sa fii fericita si sa ai numai bucurii acolo pe meleaguri indepartate...iti doresc tot binele din lume ![bis][bis][bis] Cu o mica intirziere ...le dorim si noi LA MULTI ANI fetelor PITICUTZ, EMMA, RAMONIKA, MISHULINA, MALINA ,ELI SI LORELAI[bis][bis][bis] Dolce mami de Maria Teodora (28.04.2006) http://pg.photos.yahoo.com/ph/lv_panait/album?.dir=/c91dre2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

monica, cu scuzele de rigopare, la multi, tot ce-ti doresti,sa te bucuri alaturi de cei dragi. lory, la multi ani pentru maine ca nu stiu daca reusesc sa intru. la multi ani si restul sarbatoritilor. noi avem otita,numai urechea dreapta e infectata, si o tuse magareasca,am alergat azi de nebuna dupa doctor ca amandoua doctoritele noastre erau plecate.luam tratament.maine sa vad cum scap sa-l iau mai devreme de la cresa.dam dintr-una in alta.inj rest asa ii merge bine.intr-o dupa masa la 4 m-am dus sa-l iau de la cresa si doamna mi-a spus ca razvan doarme.si eu am intrebat-o asa mult?ea a zis ca a adormit greu(pe la 2.30) din cauza unei fetite care nu a vrut sa doarma deloc.si asa mi-am vazut puiul cum doarme in patut.imi venea sa-l pap.l-am mai lasat juma de ora si apoi s-a trezit sa pape. cam atat de la noi.va pup pe toate si asteptam povestiti despre petreceri. [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/nastasie_adriana/my_photos"]albumul meu[/url] adriana&[copil]razvan 01.11.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutari. Monica pe fuga iti zic LA MULTI ANI si toate cele bune. scuze ca-s asa scurta, dar mi-a expirat licenta la antivirus si nse pare ca sta sa-mi cada totul de pe calc.Sunt amenintata de virusi din toate partile.[bang] Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sã te inseli, decât sa fii pesimist si sã ai dreptate Georgiana-mami de Stefania
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]Neata scorpiutelor!
Va multumesc mult pentru urari! Va pup![pup]
ALDAESME, LA MULTI ANI! Sanatate si fericire multa iti doresc![pup]
Fetelor astazi sunteti invitatele mele la tort si sampanie!Ce ziceti, ma onorati cu prezenta? Va pup si poate revin mai tarziu![pup] Am o zi tare incarcata...
Lory_k mamica lui ALIN CRISTIAN (3.10.2003)
http://community.webshots.com/user/alink119
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...