Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La multi ani, Minunate Scorpiute ! (39)


Recommended Posts

Buna scumpele mele! E vineri, si ma bucur, desi ziua de vineri la noi e super plina, se pregateste totul pentru zilele in care noi nu suntem aici, asa ca... muncim intreit! Acum m-am aliberat de fise si clienti... deci gata! Poate incepe relaxarea! La multi ani pentru sarbatoritii de azi (poate ne citesc asa, dintr-un coltisor): sotul Malinei, Sandi, Danielaaaaa, Gina20! Lory, la poze ma uit de acasa, abia astept! Laura, sanatate maxima puiutei, stiu cum e sa tii mereu copilul pe picioare... e cumplita faza cu respiratia greoaie! Pupam grasunica si pana duminica speram sa fie in forma sa o sarbatoreasca pe mami asa cum trebuie![pup] Cuscrito, si la noi a fost ceva fulguila, si inca mai este, si copilul m-a sunat sa ma anunte ca si la el la tara este... si de acum crede ca vine Craciunul. Trebuie sa ii explic maine cum sta treaba cu Craciunul! Pupam noruta si sa fie cuminte si sanatoasa! Georgi, eu de mult nu mai imi fac ziua acasa, de vreo 10 ani![:D] Si de obicei doar cifrele rotunde: 25, 30, de acum astept 35... dar tot la serviciu! M-am smecherit! Si asa e cel mai sanatos, daca nu avem masina de spalat vasele![:D] Monica, ce mai faceti voi? Adriana, vreau si eu trandafiri galbeni... ii adooor! Gata, a venit sotul! Am fugit acasa! Va pup. Mami [gravi]"[url="http://www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC"]de George"[/url] (6.09.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

la multi ani! sarbatoritilor de astazi[pup]si numai bine fetelor, da, asa este cred ca am uitat sa zic cum am petrecut noi...deh[alcool]cred ca e de vina[:D] dimineata am plecat la pescuit cu inca cativa prieteni si copilashii lor, acolo am facut si gratar, cand am ajuns acasa am mai servit un tortulez si ceva de[alcool]si am mai asteptat si alti prieteni care nu au putut merge cu noi la gratar si am plecat cu totii la o terasa unde am petrecut pana tarziu....a fost o zi obositoare dar super, frumoasa si cu muuuulte flori si cadouri....si nu in ultimul rand cu copilashii mei cuminti, ceea ce nu se intampla prea des[:D] acum deja ne gandim la cadourilepentru ruxandra si cele de moshi... va pup pe toate un sf de saptamana cat mai placut monica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[cor][cor]Multi ani traiasca, multi ani traiasca laaaaaaa muuuulti ani! NINA sa traiasca, nina sa traiasca laaaaaa muuulti ani! la multi ani! nina[pup][s][s][s]sa fii sanatoasa si fericita sa-ti dea Dumnezeu tot ce-ti doresti dar mai ales sa-ti dea multa, multa sanatate pentru printesa ta[pup]fiindca daca ea este bine sigur tu o sa fii cea mai multumita din lume petrecere frumoasa monica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]'NEATA FETELOR!Ce mai faceti? Am intrat sa va scriu cu noaptea-n cap ca avem o zi deosebita...
[batetoba][bum][batetoba]
[flo] NINA[pup],[s] La multi ani, draga mea! Sa fii sanatoasa si sa ai parte de tot ce-i mai bun in viata! [s][pup]si pe Cristinuta si va doresc petrecere frumoasa!
Iti multumesc mult pentru aprecieri, asa este, Alinutul meu are gropite in obraji! Ai vazut bine!Te pup inca o data si astept sa ne povestesti cum ai petrecut![pup]
ANDA 141,[s] La multi ani! Multa sanatate si fericire iti doresc![s]
ANA, merci de aprecieri! Sa stii ca a fost super gustos tortul! L-am facut in forma de avion [avion]de data asta ca Alin e innebunit dupa avioane, rachete...tot ce zboara!In primul rand a mancat toate capsunile de pe el, ca si de pe al meu!Au fost super bune dar sa stii ca nu te-as fi refuzat cu un piticut de-al Luanei! Hmm...ce bun ar fi fost...Voi ce mai faceti?M-ati innebunit cu zapada!Sa stii ca exact asa fac si eu , cand da un fulg zici ca n-am vazut in viata mea! Ce sa mai zic...va invidiez! Vreau sa vad si eu[*][*][*]!Va pup![pup]
ELENA, te pup si ai grija de bebica in weekend![pup]
LAURA,[pup]pe tine si pe grasunica ta!Saracuta e bolnavioara...ce sa zic...stiu cum este...aveti grija![pup]
GEORGI, ce mai faci? Zambareata e bine?Va pup si pe voi![pup]
MONICA,ati petrecut super, mai ales ca au fost si copiii cuminti...la cadouri pt. Alin ma gandesc si eu dar nu m-am hotarat inca. In primul rand de Craciun , o sa mergem in Disneyland. Deja am rezervat si camera la hotel, era sa nu mai prindem! O sa fie super aglomerat dar abia asteptam sa mergem ca o sa fie super!Deci cadouri...or sa fie o gramada dar nu stiu inca sigur ce.Poate-mi dai tu o idee mai ales ca Alex e putin mai maricut ca Alin si tu stii cam ce i-ar trebui unui copil de trei ani. Ce zici? Va pup pe toti![pup]
GABY[pup], ADRIANA[pup], IRI[pup], MIRA[pup], ce mai faceti?
Fetelor, ma opresc aici, ma duc sa strang prin casa ca e dezastru, va doresc o zi cat se poate de frumoasa si sa auzim numai de bine![/left]
Lory_k mamica lui ALIN CRISTIAN (3.10.2003)
http://community.webshots.com/user/alink119
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna ziua, sarbatoritelor. cu intarziere doresc si eu la multi ani sarbatoritilor de ieri. nina, iubita, la multi ani, sa ai parte de tot ce e mai frumos si mai pur pe lumea asta, sanatate si impliniri, satisfactii si fericire alaturi de cei pe care ii iubesti si care te iubesc. elena,in fiecare an, chiar daca nu a avut timp sau bani, sotul meu tot imi aduce trandafiri galbeni.stie ca sunt preferatii mei. despre job ce sa zic.m-am mai invatat si deocamdata raman in continuare.nu prea am tangenta cu sefii si oricum ei vin dimineata doar dupa care pleaca si nu mai vin deloc.mi-au dat si liber de ziua lui razvan si ieri am plecat mai devreme ca le-am spus ca nu are cine sa-l ia pe pilot de la cresa ca al meu sot a intrat la tura(24 cu 72) si mi-au dat voie.om trai si om vedea ce o mai fi. la noi aseara au fost cu minus.dimineata am gasit parbrizul cu gheata.apoi am facut o tura pe jos(fara masina) si am inghetat de tot. fug sa pun pozele si revin cu adresa. [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/nastasie_adriana/my_photos"]albumul meu[/url] adriana&[copil]razvan 01.11.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza si de la mine. Scuze ca n-am intrat si ieri dar...Urez acum LA MULTI ANI tuturor sarbatoritelor, sanatate voua si la puiuti. La mine ieri a fost fain, pupaturi, urari...pana cand am fost sunata de la cresa ca Stef a facut febra mare si sa merg sa o iau sa o duc la dr.Bineinteles ca directorul m-a trimis val-vartej acasa(un om super...).Stef are rosu in gat.Suntem pe antibiotic iar si n-a mai facut febra de atunci. Cam asta e la noi. Inca o data LA MULTI ANI sarbatorite.[pup][pup][pup] [url="http://www.tickercentral.com/view/7a9b/1.png"]Christmas[/url][*] Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sã te inseli, decât sa fii pesimist si sã ai dreptate Georgiana-mami de Stefania
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

http://new.photos.yahoo.com/nastasie_adriana/album/576460762333444893/photo/294928803485456568/0 la inceputul albumului cateva poze cu gemenele sa vedeti ce frumoase s-au facut. [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/nastasie_adriana/my_photos"]albumul meu[/url] adriana&[copil]razvan 01.11.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E ziuaaaaaa taaaaa mamicoooooooo in dar ti-am adussss inimaaaaaaa!!![il] mi-am adus aminte de cantecelul asta cu atatea sarbatorite! Nina sa ne traiesti fericita si sanatoasa! sa iubesti si sa fii iubita! sa iti fie sanatoasa Cristina si sa ne vedem cu toatele la un cheffff! ce ziceti??[alcool] [hot][hot] Gaby Nu te duce la somn nervoasa! Stai treaza si cearta-te! [url="http://new.photos.yahoo.com/gabyhila/album/576460762333054275#page1"]Zusammen mit Bogy [8**][/url] , [url="http://new.photos.yahoo.com/gabyhila/album/576460762322810947#page1"] Mau-Mau,Schnappi unds kids[pis][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

helau,[:D]ce mai fac fetele sarbatorite? se vede ca sunt numai[alcool]luna asta[:D]nu m-am uitat pe lista si nu am stiut ca este si ziua andei141(tiza mea[:D]) la multi ani! multa sanatate si sa te uite toate ghinioanele asa cum am uitat eu ca este ziua ta[:D] va pup pe toate in gashca ps, am vazut poze si cu alinutul, si mamicutza lui cea frumushica, mie nu mi s-a deschis decat o singura poza cu gemenutele de la adriana...atat...dar stiti ca eu sunt[mariaj]la chestii de-astea...asa ca mai incerc) monica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...