Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Barbatii prefera blondele?!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 61
  • Creat
  • Ultimul răspuns

In mod clar, barbatii prefera blondele! Cel putin in Romania. De un an sunt blonda si nici benzina nu imi mai pun singura! Nu mai vorbesc de servirea la un restaurant sau de privirile pe strada. Plus mai multi barbati in viata mea.

Dupa parerea mea, explicatia ar fi ca barbatilor le plac femeile ingrijite, cochete iar faptul ca esti blonda inseamna ca te duci des la coafor [:D]. De unde si restul deductiilor, ca se duc si la cosmetica, etc.

Asa zic eu...pe langa toate chestiile stiintifice.

 

ra_mata

 

http://photos.yahoo.com/ra_mata

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Personal nu am preferinte. O femeie frumoasa ma atrage indiferent de culoarea parului. Si s-a nimerit sa cunosc mai multe brunete (roscate).

Dar daca este sa am preeferinte, le admir pe cele cu culoarea naturala. Blondele care sunt originale, roscatele la fel. Pielea este intotdeauna in concordanta cu parul, deci trebuie mare atentie pentru cine se vopseste. Iar la blonde vopsite este si mai si, pentru ca o piele inchisa si un par blond pe cap da un contrast care pe mine nu ma incanta. Pana la urma, cred ca vopsitul a luat o prea mare amploare si se poarta de oricine, in orice situatie, lucru care nu e chiar de bine.

Mai trebuie sa-mi spun parerea pentru blondele vopsite, la care se duce culoarea si se vede parul natural?

 

http://community.webshots.com/user/tora97

 

"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca barbatilor le place ce n-au acasa[:D](nu generalizez).daca au sotii blonde le plac brunetele, daca au sotii grasute le plac subtirelele s.a.m.d.

Tatal meu toata viata a "suspinat" dupa blonde(mama mea era bruneta)....si tot cu una bruneta s-a recasatorit...

 

Sotului meu....?Ia sa-l intreb acasa....(eu sunt bruneta).De fapt stiu ce-o sa-mi raspunda:" Ce ma mai amarasti si tu...."...si o sa ofteze preluuuung...

 

Toate cele bune!

 

M.P

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mey ce sigure sunteti (unele) ca barbatilor le plac blondele. Va si "imbatati" cu ideea asta. Si daca e o bruneta cu ochi verzi? Huh? Sau o roscata cu ochi caprui? Sau cu ochi albastri? Sau o creola? Intuitia voastra circula strict din experienta proprie sau din ce credeti voi sau din ce ati auzit.[zz]

 

Parere de barbat. Sic!

 

Marius Pernes

home page - www.marius.rdsor.ro

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea este ca depinde in egala masura si de femei si de barbati.

Sa argumentam:sunt barbati care prefera blondele si pe care nu ii intereseaza dc au ceva si in cap,altii care prefera blondele,dar sa fie in stare sa lege si o fraza logica de la cap la coada.Iar despre femei-sunt blonde destepte si sunt si blonde mai putin destepte.

Si eu am fost vopsita de-a lungul timpului si bruneta si roscata...ce n-am incercat a fost blondul total-sunt facuta suvite si ca sa nu dau nastere la suspiciuni[:D] fac parte din prima categorie de blonde.Nah[^]

 

cata

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by catalynaa

Parerea mea este ca depinde in egala masura si de femei si de barbati.Sa argumentam:sunt barbati care prefera blondele si pe care nu ii intereseaza dc au ceva si in cap,altii care prefera blondele,dar sa fie in stare sa lege si o fraza logica de la cap la coada.Iar despre femei-sunt blonde destepte si sunt si blonde mai putin destepte.Si eu am fost vopsita de-a lungul timpului si bruneta si roscata...ce n-am incercat a fost blondul total-sunt facuta suvite si ca sa nu dau nastere la suspiciuni[:D] fac parte din prima categorie de blonde.Nah[^]cata


id="quote">id="quote">Sau cel putin asa imi place mie sa cred[^]cata
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...