Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Barbatii prefera blondele?!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 61
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by Ramonika

cum sa reziste barbatii la asa ceva ???[olala] sau la bunaciunea asta ???[olala]


Ramonika [amoras] si pisicile Vladutz [pis] Bubulina [pis] Maritza [pis] Fulgushor [pis]
id="quote">id="quote">Da-ne exemple nesiliconate, te rugam frumos. Dar la fata is frumoase, nu zic nu.Cipcipcip si bebe Julia 4 august 2005
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

muama lena ,mi-ai inchis gura inainte sa o deschid[:D],taman ma pregateam sa zic ca Marilyn Monroe si Brigitte Bardot sint brunete la origine,si tu imi vii cu Catherine Deneuve,splendida femeie!!

1-0 pentru tine![;)]

hmmm,da nici cu Monica Belluci nu mi-e rusine[^]

 

Elena[hippi] si [copil]mademoiselle Amelie-Boubouid="Century Gothic">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce sa spun, daca as fi barbat as prefera blondele dintr-un singur motiv: parul de pe corp. Nu cred ca mi-ar place o bruneta cu mustatza sau par negru pe mana[vom], eventual si cu bratari deasupra[vom]

 

probabil ca unii dintre ei prefera blondele ca sunt mai putzin paroase pe corp, stiu si eu??????!!![alcool]ca alta diferenta intre blonde si brunete nu vaz[bang]

 

 

nu radeti, ca am vazut destule brunete paralele cu epilatul, or vrea sa para mai "focoso-paroase"[hot]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai, eu am observat ca barbatii prefera femeile [:D]. Femeile intelegatoare. Sigure pe ele. Care au farmec. Care le fac complimentele pe care le asteapta. Care sunt destepte si optimiste. Dar vorbesc despre un anume tip de barbati in acest caz....

 

Sa spui ca barbatii prefera blondele e ca si cum ai spune ca soarecii prefera cascavalul simplu in loc de cascaval afumat de exemplu [:D]

O generalizare bazata pe nimic, inutila [:p]

 

If there were in the world today any large number of people who desired their own happiness more than they desired the unhappiness of others, we could have paradise in a few years.id="navy">[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Jocelyn

Mai, eu am observat ca barbatii prefera femeile [:D]. Femeile intelegatoare. Sigure pe ele. Care au farmec. Care le fac complimentele pe care le asteapta. Care sunt destepte si optimiste.


id="quote">id="quote">Of!!! Cum am sa ma descurc io cu toti???[alcool]Jocelyn, frumoasa pledoarie![flo]" Maamiii, îmi place pielea ta. E ca de câltitzã" :)) - din jurnalul unei mãmici de bãietzel.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Jocelyn

Mai, eu am observat ca barbatii prefera femeile [:D]. Femeile intelegatoare. Sigure pe ele. Care au farmec. Care le fac complimentele pe care le asteapta. Care sunt destepte si optimiste. Dar vorbesc despre un anume tip de barbati in acest caz....Sa spui ca barbatii prefera blondele e ca si cum ai spune ca soarecii prefera cascavalul simplu in loc de cascaval afumat de exemplu [:D]O generalizare bazata pe nimic, inutila [:p]If there were in the world today any large number of people who desired their own happiness more than they desired the unhappiness of others, we could have paradise in a few years.id="navy">[flo]


id="quote">id="quote">Sint de acord, dar ai uitat un lucru: Barbatii prefera femeile frumoase. E dovedit stiintific [:D] ca barbatii sint mult mai mult atrasi de estetic, in primul rind, iar ca sa descopere personalitatea unei femei trebuie sa fie atrasi de exterior. Cine sustine altceva vorbeste prostii. Chiar si cind este vorba de o femeie mai putin frumoasa in sensul clasic, barbatul trebuie sa se simta ATRAS de ea, altfel nu ajunge nici un IQ de 200 sau mai stiu eu ce personalitate fascinanta. Din pacate asta-i realitatea.Cipcipcip si bebe Julia 4 august 2005
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...