Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

"FETELE FANTASTICE" (8)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

LA MULTI ANI DE SFANTUL NICOLAE! Aelita...pai si eu faceam parcarile ca tine,acum vreo 6 ani de zile in urma,cand inca sofam...[:D]Si stiu despre reperele de care imi vorbesti.Partea nasoala e ca,atunci cand si eu am facut scoala de soferi si eu am dat examen si poligonul....si eu am avut un instructor-sa-i dea Dumnezeu sanatate!- care m-a invatat de parcam mai bine decat sotul meu de atunci...Acum eu imi amintesc ce si cum trebuie sa fac si care e treaba cu reperele,dar la Toyota asta cand invarti volanul se duce de 3 ori si jumatate,nu de doua ori ca la masinile romanesti,eeeeeeeiiiii si cand trebuie sa aduc rotile drepte nu mai stiu s-o fac,ca nu imi iese numaratoarea...Ma rog,deocamdata inca ma mai chinui,ca sa zic asa...si la parcat cu fata si cu spatele si cu spatele lateral...nu zic ca nu parchez,ca de parcat o parchez eu,in schimb nu pun masina dreapta,sta oblic,cu fundul intr-o parte sau mai stiu eu,dar nicidecum langa bordura...Ma rog,o sa ma invat eu,ca nu am de ales...Pai azi ar trebui s-o scoate pe Toyo de la doctor...sa vad si eu cum i-a reparat bubita...sper sa fie bine.Chiar am ras,cand am dus-o la service,ca am lasat-o in starda,langa linia de tramvai si ala de acolo m-a intrebat daca am bagat masina in curte...I-am zis ca nu ,ca e langa linia de tramvai si boul imi raspunde:"pai doamna,nu trebuia s-o lasati pe linia de tramvai"...Am facut o moaca acra la el,eram o adevarat muratura si i-am zis ca e langa,nu pe linia de tramvai...boul pamantului.Oare chiar s-o vedea pe fruntea mea scris "proasta"?[:D]In fine...abia astept s-o luam,sper sa fie gata azi...ca e nasol cu tramvaiul si troleul...tare bine e cu Toyo...[:D] Na,fetele...va pup si sa auzim de bine! Vio,Cicina,Dandusha si restul din gashaca...pe unde bantuiti fetele? Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url] si [url="http://rides.webshots.com/album/555798257CyAVzE"]Ea e TOYO...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor va spun si eu la multi ani de sf nicolae, sper ca a trecut si pe al voi ca ati fost cuminti ana, mandrul meu spune ca oricat de profesionist ai fi trebuie intai sa te obisnuiesti cu masina, cu dimensiunile ei, cu pedalele, unde tine frana, unde tine acceleratie, pentru ca astea difera de la o masina la alta iar reperele de care vorbeste aelita e bine sa le ai cat mai generale si legate strict de masina pe care o conduci in momentul respectiv. sa va spun o faza legata de o cunostinta de a mea, a facut scoala pe vremea cand se dadea si poligon si instructorul ei a invatat-o la parcare sa isi ia ca reper o caramida aflata in poligon langa locul de parcare. fetelor ce sa va spun tipa a facut super parcarea in poligon, dar cand a fost sa parcheze pe strada ia caramida de unde nu-i... aelita o sa caut si eu in cartea mea de bucate poate iti gasesc reteta de fondante, dar intai sa gasesc cartea...vorba ta fetelor sarbatori fericite va urez ________________________ grupul fetelor fantastice
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor! sunt pe-aici,n-am plecat...va citesc dar nu prea am timp de scris ca acum am muuuult de lucru!![bang] dar imi revin eu..... suntem bine,fi-meu a avut concurs de dansuri la Palatul Copiilor...a fost dans cu cow-boy...acum urmeaza serbara de Craciun si impodobitul bradului acasa,negocieri cu mosu'......etc! va pup pe toate [pup] si [ruga] pt Dana-sufletul nostru!! totul o sa fie bine......[olala] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aelita[pup], sigur ca se face iar, inca nu stiu cand pentru ca trebuie sa strang bani, dar nu ma dau batuta. Voi lupta pana ce voi reusi... Fantasticelor ce va adus Mosu' ???? Mie...multa iubire si intelegere. Dana am vazut un reportaj despre hernia inghinala....sper sa fii bine[pup] Pupici tuturor.......si eu is dezastru la condus[:I][:I]Nu-s in stare..... "Prietenia este mana care-ti sterge lacrima atunci cand viata te doare......" Mihaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bravo Iliuta, sa nu te dai batuta....de viata!![flo] si,pana la urma asta e cel mai important in viata...sa ai iubire si intelegere! bb o sa vina,stie ca-l astepti!!![pup] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Puf,sunt de acord cu tine si asta am observat si eu...treaba cu obisnuitul cu dimensiunile masinii si asa mai departe... Vio,spor la treaba si succes la serbare! Iliuta...tin pumnii si bafta maxima! Nanami,multam' de informatii si sa ne ti la curent cu Dandusha...careia ii doresc multa sanatate! Va doresc numai bine si va pup! Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url] si [url="http://rides.webshots.com/album/555798257CyAVzE"]Ea e TOYO...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana ,hahaa asta mai lipsea sa o mai lasi si pe linia de tramvai!![:-)))] tu,pana inveti cum s-o drege volanul ala,tine picioarele juma ambriaj ,juma frana,si da-o uuuuuuuusurel in spate,cat sa nu mai faca poc.daca nu dai brusc,indiferent ca o pui stramb,ca nu o pui ,nu o mai lovesti.ca nu e nevoie de acceleratie,pleaca singura lasand frana. ca habar nu am cum o fi volanul ala!dar tu incerci sa dai un pic inapoi,si daca vezi ca e stramb volanul,frana si il mai dregi. eu nu te invat cum sa faci,eu te invat trucuri de incepator [:-)))]mergi ca melcul inapoi,si nu dai gres. si mie miA fost greu,dar mai mult la mers,ca am facut scoala pe una,si acasa aveam alta masina..deh,injuram de mama focului,mergea al meu cu mine,si eu faceam greseli si tot eu injuram,si el tacea chitic sa nu il arunc din amsina,nu mai zicea nimic,doar "lasa ca o sa te obisnuiesti ".apoi facea: "o vindem si luam de care vrei" ,ca nu mai rezista nici el,saracul,ca tot eu urlam si faceam spume ca nu stiam eu sa merg bine. mi s eoprea motorul,si eu in loc sa plec dracului din durm,incepeam sa injur!! si el dadea repede cheie si zicea:;"hai ,gata " .si pelcam de acolo.apoi incepeam sa injur oglinzile,ca nu sunt ca aleaaaa de stiu eu,ca scaunul nu e la feel,ca masina e mai mareee, ca nici macar nu imi place !!!! eu nu stiu cum nu mi-a croit vreo doua sa ma sature.am tinut-o asa cateva saptamani! puf haha ce misto faza cu caramida!! pai ca mine ca nu sunt in stare sa parchez daca sunt parcarile libere si nu sunt masini! o pun pe liniile alea aiurea,pe cate doua parcari odata! violeta,pai nu ne bagi un link cu dansurile baiatului ???? iliuta e scump rau ,am inteles,nu??? of,asta e cel mai rau,ca e asa scump si trebuie sa astpti ...imi pare tare rau!!!! sper sa reusesti cat mai repede!!![pup] DANA[pup] SPER SA FII BINE!RECUPERARE RAPIDA!!!!! TE ASTEPTAM CU DRAG ACASA!! NANAMI,multumim pt vesti ! tu ce mai faci? cicina ce faci? v-a adus mosul ceva la cizmulite ??ati fost cuminti? [gravi]36+[fetita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aelita,sar'na de sfaturi si sa sti ca voi tine cont de ele...Haaaaaaa...injuraturi?!Iuuuuhuuuuhuuu...ce imi iese mie din gura la volan....cat ai fi tu de zloboda la gura si de deschisa la minte si cred ca ai rosi pana in crestetul capului de m-ai auzi...Tu-ti dai seama ca o data lui Marius al meu i s-a facut rusine de ce mi-a iesit pe gura?!A zis ca el nu a reusit niciodata sa injure in halul asta... Nu-i bai cu sofatul:obisnuinta e mama invataturii... Hai pupici la toate fetele si sa aveti un weekend super! Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url] si [url="http://rides.webshots.com/album/555798257CyAVzE"]Ea e TOYO...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...