Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

"FETELE FANTASTICE" (8)


Recommended Posts

Mai da ce graba pe fetele astea... Nu-i nimic, eu stau in umbra si citesc daca sant noutati. Dana, stiam ca acum e o noua moda cu capsarea, e mai bine asa, dar tesuturile din-auntru sant cusute, sper sa nu-ti dea aderente. dar totul e bine cand se sfarseste cu bine, trebuie sa ai rabdare pana la refacerea completa. Si inca ceva, va trebui sa nu te fortezi cu nimic, ca altfel apare iar. Aelita, las-o mama la caldurica inca un pic pe printesa. Puf, chiar daca nu ai mancat tot, Mosu vine oricum, am sa vorbesc cu Boboteaza sa-ti aduca carbune ( asa e aici traditia, cea ce facem noi la Mos Nicolae se face la Boboteaza numai ca in loc de nuia se da carbune-ceva zahar ars colorat in negru) Vio, ai treaba acu la sfarsit de an? Las-o mama mai incet ca nu-ti fac statuie aia. Nanami,ce mai face Hiro? "Nessuno e cosi ricco da poterne fare a meno di un sorriso" Cicina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Wow Cici, n-am stiut ca reapare. De cand am iesit din spital m-a cam mancat in [indecent] si am spalat, aspirat, urcat 3 etaje de vreo 2 ori......... sper sa nu fi facut vreo prostie [bang]. Merci mult ca mi-ai zis [flo] Vio, dar chiar asa ...las-o mai moale cu munca . Nu cred ca vrei sa intampini Sarbatorile obosita ,plus ca si acasa ai treaba. Mai intra pe la noi. *grupul fetelor fantastice * [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/dana_japan2002/my_photos"]noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut dragelor, Imi merge netul acasa cu viteza melcului racit si ma apuca pandaliile de imi vine sa izbesc compul de toti peretii...Nashpa! Asa ca de intru mai rar sa imi fie cu iertaciune! Iaca de ce tot stau p-acasa:Luana s-a umplut de varicela si avem arest la domiciliu 14 zile,fara baita si cu pudra la greu si scarpinat...uf! Plus ca Alex e de dupa amiaza la scoala si dimineata e in casa ca in Turnul din Babilon:fiecare are ceva de zis si comentat,mofturi si sclifoseli...ii leg,pe bune,intr-o zi p-astia doi ai mei copii,unu' de pat in sufragerie si unu de chiuveta in baie si ma inchid in dormitor,pun dopuri in urechi si stau cateva ore sa aud si eu cum creste iarba...May,asa ceva n-ati mai vazut!!!! Pai nici nu stiu ce si cum sa va zic,ca uite cum m-am revarsat la voi....oricum va pup si va imbratisez pe toate si va doresc tot binele din lume!Mai intru cand 'oi putea... Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url] si [url="http://rides.webshots.com/album/555798257CyAVzE"]Ea e TOYO...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna [:D] aelita sunt niste chestii mai delicate , pe care nu le pot spune aici , intelegi tu da ? dar sper sa treaca cat mai repede .[:D] cicina merci [pup] hiro deocamdata e bine , mai are putin si trec si bubitele uscate [;)] ana si tu ai teroristi ca al meu ? [:D][:D][:D]uf... te inteleg perfect , ca si hiro face nebunii de ma omoara , dar ii vin eu de hac , acum s-a mai cumintit putin , dar ....[bang] o zi buna va doresc [flo] a! era sa uit , dana sa cretsi mare , oricum te costa cu o [berica] G.K.R
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana,il leg si eu pe-al meu(inclusiv pe taica-su![:D] -asta mi-a venit acu' si n-as zice ca e o idee rea![alcool])....aseara cat imi era de rau,avea domn'le o limbarita.....[bang]...copilu' zic...ca celalalt(care e tot ubn fel de copil!) e plecat putin din tara!...dar vine sambata,stati linistite! Dana,n-am ce face....eu chiar n-am ce face,dar pe tine chiar te mananca pe undeva.....norocul tau ca esti departe ca puneam [sm]...da...cred ca imi era mila [:p] Cici ce sa fac?! asta e ...unde-i ordin cu placere! e o lucrare programata la final de an si e un fel de vrei nu vrei bei aghiasma Andrei! Nanami[pup] Aelita ma gandesc la tine [hia] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hehehe..... ce copil cuminte am de ieri , l-au lecuit astia la gradi [:D] cica a vazut un treatru cu ceva fantome, draci , nu stiu ce , dar ceva care l-a lecuit , si sa-l vezi ce cuminte e , nici pa pisat nu se duce , tine ca prostul in el , ca ie frica sa se duca la baie , ca sa nu mai zic ca ,,,,,unde-l pui , acolo sta, el care se urca si la icoane , si nu-i mai tacea gura niciodata [:D] nici ni clinteste , iar eu ...daca nu sunt obisnuita , tot ii iau febra , ca de! copilul meu cred ca e bolnav , " mai te doare ceva ?" , " ti-e rau?", " ai racit?", ai febra" ? n-are nimic , doar ca ....... tre sa le multumesc maine la educatoare ca m-i l-o cumintit si sa le rog ca macar o data pe sapt. sa le arate asa ceva [:-)))][:-)))][:-)))] G.K.R
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nanami...esti de "groaza",am ras de n-am mai putut [:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] vreau si eu teatrul ala!!! [zz] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

DANA, BINE AI REVENIT[pup]. Ma bucur ca esti bine. Stai cat poti si te odihneste las-o naibii de treaba, mai importanta e sanatatea.[pup][pup] Ana si Nanami.....sunteti de coma cu copilasii vostri.[pup][pup] Cicina, Vio, Puf Aelita[pup][pup][pup] "Prietenia este mana care-ti sterge lacrima atunci cand viata te doare......" Mihaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dandush bine ai revenit acasa!! nu os amai urmeze nimic,ai sa vezi! te vad optimista,si asa vreau sa te vad!! stai si recupereaza-te![pup] nanami,sper doar sa fii bine si sa reglezi problemele!! vio haha e pisalog piticutul?? nanami hahah l-au cumintit la gradi ?? am nervi rau ca am ars carnea de vita.de cateva zile imi scapa toate din mana,sparg cesti,pahare.azi mancarea.ca e de rahat oala de presiune,o sa ao arunc in clipa asta,iese apa dine a si ma trezesc ca ramane fara apa,mai rau ca o oala obisnuita. si nu mai am chef sa imi fac altceva sa mananc. ma enervez rau cand vreau ceva si nu iese.si nici nu am s-o iau de la cap. si mai am nervi si cu mama. numai rahaturi. [aho][gravi]37+[fetita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata [cafea] ihi....stiti ce bine e , liniste in casa ....[:D][:D][:D], singura problema ca e sta in curu' meu si nu ma lasa sa respir , daca nici macar la joc nu sta , ca e in camera alaturata , si usa deschisa , si tot nu se duce . mama....ce medicament bun [:-)))][:-)))][:-)))] vio iti fac o caseta si ti-o trimit ? [:p] G.K.R
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...