Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

"FETELE FANTASTICE" (8)


Recommended Posts

Cicinaam trimis.... Ana,scumpa,tare dulce esti tu si tare ma activez cand citesc ce scrii pt ca esti atat de energetica!!!.... si Aelita e la fel.....la fel de energetica .... iti multumesc pt ce ai scris.....si [pup] si eu pe voi si sa va faceti bine! Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

stati fetelor linistite,ca nu ma agit prea tare!! si in nici un caz nu plang eu pt asta!!! sunt prea nesimtita in prerioadat asta, vio,cred ca doar de doua ori am plans toata sarcina! doar m-am enervat nitel,dar m-am descarcat spaland faianta la bucatarie,si perdelele !! stati linistite,ca nu ma git,doar dau din gura ,ma descarc aci la voi si gata imi trece! si imi vad de ale mele. credeti ca pot eu sa plang cand fotbalista asta a mea face tumbe? madyn,merci,sanatate si lui bebe al tau!! dac nu se naste pana pe 22,va fi capricornutza! Sarbatori fericite!!!! Ana,maaama ce cadouri ai primit !![bis] Stai linistita,ca eu intrebari dina stea imi puneam acum multi ani! acum doar constat cat de nesimtiti sunt,dar nu ma mai atinge! eu le dau acum imefiat flit,dar ma mai enervez cand vad ca desi le-am dat ignore,vin cu pretentii sa ii ajut iar! si apoi injura iar pe la spate.oricum ,ma palesc! stai linistita,starea mea de graviodeala m-a facut sa imi treaca reeeepede,in loc sa amplifice.efectiv,nu exista pt mine persoanele alea. as vrea sa raman asa,nu sa fie o stare de gravideala.dar mi-e ca devin iar nervoasa si impulsiva cum eram inainte. am fost tare linisitita sarcina asta.nu ma recunosc.nu m-am certat nici macar o data cual meu.eu care explodam din orice! cred ca o sa mi se iurce in cap pana la urma[:-)))]de atata bine. asa,cu oamenii astia...sunt multi ..dar am si multi minunati in jur. ce m-a enervat atunci un pic,era cu ceva rude,pe care oricat ai vrea sa le dai pe ignore,le ai toata viata in carca.. si asa de acolo mi-am amintiti si de cativa amici,dar mi-a trecut repede. ken[bis] sa-ti fie inima plina de bucurii sarbatorile astea![bis]ce frumos e mickeeeey colinde de craciun!!!![pup] cicina aici cum schimbati capitolul,era vreo parola anume?? ca eu schimb capitole la mamici,dar avem un cont comun.aici avem ? [aho][gravi]38+[fetita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aelita ma bucur tare ca esti calma si linistita....si bine ca te eliberezi ......o sa fie linistita si BBlina ta! eu am fost tare fraiera...aveam si motive,dar azi n-as mai face la fel! si de asta Mihnea a fost mai agitat...si e inca! sau o fi asa ca e geaman+stres+..... o fi vreo combinatie! azi avem serbare.....si el vine sa aduca la oameni Soare!- e un vers din poezia lui..... el e Soarele meu si viata mea.... voi care aveti copii stiti....Aelita va afla....si cele care nu au inca copii sa le aduca bunul Dumnezeu acest dar nepretuit! Ken [pup]...bine ai revenit printre noi! Dana, Ana, Cici,Mady +BB, nanami, puf........[hia][pup] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana , frumos cadou.Si eu port un ceas Orient care are 26 de ani. A fost al mamei mele.......i l-a daruit tatal meu asa ca, chiar daca e model mai vechi n-as renunta la el. Cand ti-am citit mesajul si am vazut Orient mi-a tresarit inima....... Pupici pentru toate fantasticele. Eu sunt fff racita, na-m chef de sarbatori......... "Prietenia este mana care-ti sterge lacrima atunci cand viata te doare......" Mihaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vio cele ce n-au copii nu stiu ce e........din nefericire...si nu din cauza lor, dar sa stii ca ma topesc dupa copii "mei" de la gradinita care ma imbratiseaza si ma mangaie......imi imaginez ca daca ar fi copilul meu ar fi o senzatie de nedescris..... "Prietenia este mana care-ti sterge lacrima atunci cand viata te doare......" Mihaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...