Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

"FETELE FANTASTICE" (8)


Recommended Posts

buna dimineata dragelor! Aelita, mama,pai tu te gandesti numai la prostiute![:D] vrei tuica si vin?! [alcool][alcool][alcool]..... vrei sa o ametesti pe fetita noastra?....nu-ti dau!!![:D] si cu "paroasa".....iar te gandesti la prostiute.....[:D] e vorba de pisica....am si eu un "paros"....adica un motan....ce crezi?! hai cu ceaiul ca e frig la noi....[berica][berica][berica] si cafeaua e buna ca trezeste si in plus e si calda [cafea][cafea][cafea] arinna nu mai baga in seama toate prostiile! fii vesela cu noi...ca de asta suntem fantastice! invata engleza si vino din cand in cand si pe la noi!!! Dana...oriunde ai fi sunt cu sufletul cu tine![loveyou] si te pup mult + ingerasii [pup]... fetelor primiti mailurile mele?(cele la care am adresa?!) o zi buna va doresc, Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Aelita....lasa tiuculita fiarta,ca o sa o auzi pe Sofia din burtic..."hac! da' io cu shini votiez?"Mah,sa sti ca de multe ori am spus asa:de cate ori ma uit la Luana si o urmaresc ce si cum face...pe bune ca parca ma vad pe mine copil...Asa ca nu-i de colo,are Luana mea cu cine semana.Pacat ca ea nu mai are,saracuta,bunici de omorat si de enervat,ca bunicii s-or dus spre cei drepti... Vio,eu nu stiu daca mi-ai trimis vreun mail sau nu,insa eu nu am primit nimic de la tine. Arinna...'oi fi spus io ceva si am gresit?!Spor la invatat si sa ai parte numai de bine! Dragelor va pup si sa aveti o zi buna! Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da Vio....primesc mesajele tale, si ma amuza :) Sar'mana . La fel iti multumesc si ca te gandesti la mine. Am simtit ceva caldut pe obraz. Tre' sa fi fost pupicul tau [pup]. Eu inca n-am iesit din "nebuneala" asta care a pus stapanire pe mine de ceva vreme, dar incep sa n-o mai bag in seama. Fetele ...va citesc din cand in cand si ma distrez pe langa voi . Una mai zapacita ca alta. Buuuune fete am mai fost la mamele noastre. Si pe mine inca ma "lauda" ai mei . Cica sa-I multumesc lui Dumnezeu ca picii seamana cu ta'su ca de mi-ar fi semanat mie imi dadeam demisia din functia de mama de mult [:D]. Nu degeaba mi-a ramas si acum porecla "SHOTIE" . M-oi cuminti eu la batranete (sper). Va las , deocamdata.... [flo][flo][flo] multe pentru FETELE FANTASTICE.!!! *grupul fetelor fantastice * [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/dana_japan2002/my_photos"]noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vioooo, eu n-am primit nik de la tine. Aelita, buna-i tzuica fiarta dar las-o mai incolo,ca s-ar putea ca Sofia sa nu mai iasa de acolo de unde-i cald si bine. Dana, bine ca mai avem vesti ceva de la tine. Ana, darul tau de a povesti eu nu-al am si ma oftic de mor. Probabil datorita caracterului meu precis. Cand eram tanara mi se spunea "domnisoara ceas". Puf, tot singura esti? "Un sorriso non dura che un istante, ma il suo ricordo è talora eterno" Cicina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup]cicinascrie-mi adresa ta de mail la PM si-ti trimit si tie ....mailuri! sunt f haioase! Ana nu stiu de ce n-ajung mailurile mele la tine ca de la tine ajung la mine( [:D]ce joc de cuvinte!!!).....mai incerc,poate ma destept! Danutza sa dea DD sa-ti reuseasca toate planurile [pup]...si eu am simtit [pup] va pup pe toate [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mey Dandusho....fara sa ne mai veselim olecuta si sa fim un pic zapacite....ar fi viata asta ca mancarea fara sare si piper,pai nu?[:D]D-aia ne-a tunat si ne-a adunat in clubul asta de fantastice...ca suntem fete bune,nu asa?[:D] Cicinel....nu te mai oftica,ca precis tu ai alte talente dezvoltate pe care io nu le am....si ce?![:D]Io ma oftic?!Neeeeaaah....Te admir si zic:iaca ce coleguta neaosa de forum am![olala]Iaca un big [pup]si hai treci la povesti din copilarie,ca eu una m-am distrat cand scriai despre bantuitul pe coclauri si cataratul pe garduri...[flo] Vio....am sa ma uit cu atentie in mail,da' nu imi amintesc sa fi gasit vre-un mail de la tine...[flo] Va pup si sa auzim de bine! Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fetelor eu sunt disperata si de frig (nu suport) si pentru ca sunt singura, noroc cu povestile voastra ca m-am mai inveselit un pik si de la râs m-am si incalzit nitelus, nu va mai zic ca la mine in casa sunt 16-17 grade si alea cu aragazul aprins de imi pocnesc si creierii in rest bunicele ca nu suna clientii in disperare si am lucrari exact cat sa si respir, mi-a lasat mândrul meu si ajutoare (pe un fost coleg de al lui) si parca sunt mai linistitaca macar am unde sa dau un telefon daca imi prind urechile pe aici. va pup pe toate ________________________ grupul fetelor fantastice
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata fetelor! (inca mai e dimineata [alcool]) cicina de ce esti tu suparata? uite ti-am trimis mailuri dragute sa te scot din pasa asta.....sper ca azi iti e mai bine [pup] [pup][pup][pup][pup][pup] pt. toate fetele si sa aveti un weekend frumos, Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...