Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cand o femeie loveste un barbat


Recommended Posts

E de condamnat de ambele parti bataia. In general, cafteala in familie tine de educatie. O femeie care-si bate barbatul e mai mult o curiozitate, dar si o abdicare de la ceea ce credem despre sexul frumos. Daca despre un barbat bataus spunem ca-i o bruta, un animal, despre o femeie in aceeasi situatie ce putem spune?

Suntem obisnuiti ca femeia sa "bata" cu gura...

 

 

http://community.webshots.com/user/tora97

 

"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 27
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by ruxij

Nu e OK nici ca o femeie sa loveasca un barbat si nici invers. Dar general vorbind, femeia care loveste un barbat nu este o problema in societate si se intampla mult mai rar si cu consecinte mai putin grave, din cauza diferentei de forta fizica. Ceea ce este cel mai respingator este lasitatea celor superiori fizic, care lovesc un om care stiu ca este mai slab ca el. Pai ia-te la bataie cu cineva la fel de puternic daca esti asa de tare, nu iti arata forta cu un om lipsit de aparare.


id="quote">id="quote">scurt pe doi ;) exact asa gandesc si eu in legatura cu subiectu'
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Apropo de superioritate fizica: cand eram tanara credeam ca un barbat nu poate viola o femeie, ca aceasta se poate zbate, smuci, etc.

 

Eu nefiind deloc prea mica si firava, iar iubitul meu n-are 2 m si 110 kg. Dar cand am exersat asta (sa vad daca pot sa scap dintr-o imobilizare) am vazut ca NU POT.

Deci daca este pe bune, probabil ca si un barbat nu foarte voinic poate. [bang]

 

Ruxandra & Matei (3 ani) & sotul drag

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

...delicata situatie... si nedorita din toate punctele de vedere. Lasand deoparte legitima aparare, violenta e de condamnat indiferent ca vine din partea unui barbat sau a unei femei... iar cel mai caraghios ar fi cand doua femei se iau la bataie![box]

 

In fine, ce frumos ar fi fost ca titlul sa fie "cand o femeie LOVEste un barbat"![cina2]

 

 

Catalin

 


Think pink!id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am avut un prieten japonez cu un caracter imposibil.Ma amageam ca il iubesc,el ca ma iubeste...Va jur ca se juca cu nervii mei,ajunsesem sa fac criza de nervi si el tot nu se lasa,imi repeta tot timpul ,loveste-ma ...si l-am lovit...dar zdravan...I s-a invinetit ochiul si nici la scoala nu s-a putut duce.Nici nu pot sa va spun cum m-am simtit,imi era mila de el,imi pierdusem respectul pt mine,si pt el binenteles...Cum s-a vindecat ,cum l-am dat afara pe usa...M-am mai trezit cu el la usa de citeva ori,o data ii sclipea un cutit in mina,alta data a zgirit cu cheia pe usa ca se omoara ,ca ma omoara...Nici in ziua de azi nu am uitat si tot timpul m-am invinovatit pt gestul acela necugetat...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...